ankara ve civarında turna için yer yardımı

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında dayzek12 tarafından paylaşıldı.

1. dayzek12

dayzek12

Favori Kamış:
    ne ararsan
    Bu hafta sonu kayınçom askere ankaraya gidiyor. Tabi hanıma kayınçoyu arabamla benim götürmemin daha iyi olucağını söyledim. Esasında turna için yeni yerler denemek niyetindeyim. Ankaraya hiç gelmemiş biri olarak turna tutabileceğim yasak olmayan yerlerin isimlerini ve nasıl gidileceği konusunda tariflerini verebilirseniz çok sevinirim. Herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme: 21 Mayıs 2007
  2. GÖKHAN

GÖKHAN

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    turna 55 cm istavrit 1.5 kilo
    Eski yoldan gelirsen eğer ankaraya kurtboğazında şansını dene birde ankaraya 105 km uzaklıkta bulunan köprüköyün sağ tarafı olan ırmakta da şansını deneyebilirsin rastgele.( NOT: köprü köye gitmek için konya yoluna gir tabelalara iyi takip et solda BALA ayrımına dön Balayı geçince karakeçili var orayıda geçince zaten köprüköyü ve köprüleri görürsün hemen sağda benzinlik var orayıda geçince ilk ayrımda sağa dön o yol seni avlaklara götürür zaten )

3. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Bende arkadaşımın dediği bölgeyi tavsiye ediyorum iyi avlar.

4. mitser06

mitser06

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    5,5 kilo aynalı
    Arkadaşım evet tarif edilen yerler güzel yerlerdir.Oralara gitmeden önce üye arkadaşlarımızdan gidenler muhakkak vardır.irtiba geç beraber gidersiniz.oraların yolları biraz karışıktır.ama balığın tadını bir alda.ondan sonra kayınçoyu ziyarete gidiyorum diyerek çok kaçarsın.Hadi rastgele.

5. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

Yolunun üzerinde en idael yer arkadaşların dediği gibi kurtboğazı barajıdır. Ankaraya geliş istikametinde, ugramak istersen kızıcahamam celtikçiden otabandan çık kızıcahamam istikametine devam .Yol ayrımı gelecek,oradan Ankara istikametine devam et kargasekmez dağını geçtikten sonra düz yoldur.Sola devamlı bakarak gel , barajı görürsün.Ankaramıza hoşgeldin.3 no kırmızı beyaz meps,seyaz 8 cm sasy.şamandralı takımında yanında olsun arkadaşlardan canlı yardımı alabilirsin.Musait olursam tanışmakta ısterim.

6. ertan_06

ertan_06

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    7 kg aynalı sazan, 68 cm turna
    abicim sen bayağı tecrübeli birisin galiba ben sana şunu sormak istiyorum 1 temmuzdan sonra kızılırmakta yayını nerelerden alabilirim mevkilerini yazarsan sevinirim.:)

7. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

Hele o zamanda bir gelsin.

8. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Önce kendi gidecek.:D :D :D

9. cemdigital2003

cemdigital2003

Favori Kamış:
    makina-kamış-sasi-meps
    En İyi Avı:
    iddialı değilim
    katılıyorum turgay öyledir..:D ..haksızmıyım turgay..?? biz kimmiyiz rus pazarı bir zamanlar bizden sorulurdu bilirsin tabi turnalarda..Pol.Murat/Cem...seni seviyoruz dostum görüşmek üzere.

10. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Kısmetse arkadaşlar kısmetse.:D