Çaygören barajı Sındırgı

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında hasansayik tarafından paylaşıldı.

1. hasansayik

hasansayik

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    3 kg aynalı sazan
    Sındırgı çay gören barajında avlanıyorum sazanları hem çok lezzetli hemde çok iridir hem pullu hemde aynalı çıkar bunun yanında bazı yerlerde bekir de denilen bizim ise bıyıklı dediğimiz balıktanda çıkar.Ayrıca Balıkesir selimiye barajına giderim bazen burada da israil sazanı çok çıkar öyle ki bazen oltayı atmak istemezsiniz bıkarsınız tutmaktan ama arada sazan vurur oltaya 1-2 kg lık genelde dip olta kullanırım

2. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Hasan hocam şu anda av sezonu henüz açılmadı bahsettiğiniz yerlerde
    Umarım sizde bu avlarınızı av yasaklarının kalktığı 1.Temmuz itibari ile yapıyorsunuzdur..

aşağıdaki linkten av yasakları ve yasaklı dönemler ile yasaklı bölgeleri okuyabilirsiniz

http://www.balikavi.net/dokuman/sirkuler372.php#bolum3

3. hasansayik

hasansayik

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    3 kg aynalı sazan
    Yok kardeş şimdilik balığa gitmiyoz.yasağın farkındayız ve saygı duyuyoruz.Okulları tatil ettik yasağın kalkmasını bekliyoz ve takımları hazırlıyoz.

4. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Allah nasiplerinizi bol şansınızı açık etsin kardeşim:)

5. sazancı

sazancı ibrahim

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    2.5 kilo sazan
    hasan abi selimiyeye gittim ben pazar günü israil sazanı tutmaya.akşamüstü 6-9 arası 18 tane çıktı ne biçim hayvan ya zili bile öttürmüyor.:( şu sezon açılsın bir sındırgı çaygören barajına uğrasam iyi olacak..........:D :D

6. foterliler

foterliler Mustafa & Faruk

Favori Kamış:
    mustad,yozuri,albastar,shakespeare kamış
    En İyi Avı:
    Kofana 9.5 kilo
    Hasan hocam öncelikle selamlar.. Ben selimiyeden Mustafa ve arkadaşım Faruk .. ikimizde balık avlamayı yeni arkadaşlarla tanışmayı istiyoruz.. arasıra da bı siteye girip dostlarımızla sohbet ediyoruz.. İkimizde DSYM' de Denetim Memuruyuz.Balıkesir Çaygören yazınca seni yeni farkettik. Bizde ne zamandır Çaygörene gelmeyi düşünüyorduk ancak suyun çok az olduğunu duyduk.... Umarım bizleri de davet edersin Çaygörene :)
    Selimiyede İsrail öldürmekten bıktık :). Selamlar...

7. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Teşekkürler avınız bol olsun.:)

8. hasansayik

hasansayik

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    3 kg aynalı sazan
    Evet sındırgıda çaygörende su az yıllardır olta attığımız yeri değiştiricez mecburen çünkü benim olta attığım yerlerde su seviyesi çok düşmüş barajın diğer tarafına sındırgı tarafına atacağız oltaları yasak olmasıma rağmen avlanan biriyle konuştuk dün.sazanı çok avlayamadıklarını fakat sazanların suda zıpladıklarını anlattı tabi şaşırdık.ayın 3 veya 4 de gidiyorum bakalım ne olacak

9. hasansayik

hasansayik

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    3 kg aynalı sazan
    Selimiyede israil çok çıkıyor öyleki arkadaşlar bazen yemsizde tuttuklarını söylüyorlar bizim arkadaşlardan gidenler 20 nin altına düşmüyorlar.Fakat selimiyede pullu ve aynalı sazanın çıktığı yerlerde var oltaları oralarda atmak gerekiyor

10. forkliftci

forkliftci ahmet

Favori Kamış:
    kamış
    Favori Makine:
    remixon
    En İyi Avı:
    nazar deyer
    selamlar bende smavlıyım memlekete giderken oltamı atayım diyorum ama ben bu zamana kadar hep deniz avcılıgına gittim kasna ve sarı için ne yem takayım oltama yardımcı olursanız teşekkür ederim....

11. forkliftci

forkliftci ahmet

Favori Kamış:
    kamış
    Favori Makine:
    remixon
    En İyi Avı:
    nazar deyer
    solucan diye duydum ama dogrumudur...

12. zeybekd

zeybekd Doğan KARA

Selamlar hocam bende sındırgının pürsünler köyündenim şu anda manisa gölmarmarada öğretmenim zamanında çok avlandık barajdan bu sene su seviyesi çok güzelmiş diyorlar av sezonuyla uğramayı düşünüyorum...