ribarın turnası 7,8 kg sessiz ok

Konu, 'Videolar' kısmında ribar1981 tarafından paylaşıldı.

1. ribar1981

ribar1981

Favori Kamış:
    shimano BİG BAİT RUNNER MAKİNA 3,90 3 PARCA KAMIŞ
    En İyi Avı:
    12kg aynalı sazan 8 kg turna
  2. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Sevgili kardeşim
    Buradaki bir çok konuyu bir çok üyemizin ailesi ve bayanlarda okuyor. Ve burada küfür yada xxx içeren konular asla yayınlanmıyor. Yayınlayanların konularıda siliniyor. Ki onu bırak bizler şahsi olarak küfür e karşı insanlarız. Yakalamış olduğun balığın büyüklüğünden yada cinsinden çok burada nasıl yakalandığı hangi yem ile ne şekilde yakalandığı ve sirkülere uyup uymadığı ile ilgileniyor, sirküler harici avlanan kardeşlerimizi bilgilendirerek gelecekte çocuklarımıza, torunlarımıza da bilinçli bir şekilde avlanmanın önemini belirtmeye çalışıyoruz.
    Unutmayalım ki önemli olan bilinçli avlanmak ve amatör balıkçılığın sportmence ve saygı ile yapılmasını sağlamaktır amacımız.

Yakalamış olduğun bu balıkla ilgili olarak seni tebrik eder aramıza hoş geldin derim. Umarım bundan sonraki avlarında sesleri silmek zorunda kalmaz ve avlarının videolarını bizlerle orjinal olarak paylaşmak nasip olur.

Unutmadan Can bey abimiz burada olması gerekeni yapmış olup sizinde bizi ve Can beyi anladığınızı umarım...

Saygılarımla...

Son düzenleme: 22 Temmuz 2007
  3. tiptirivsi

tiptirivsi

tebrikler gerçekten çok güzel bir av, bu arada kancayı balığın ağzından çıkarırken ben ürperdim burdan valla:D dikkat etmek lazım turna bu sonuçta can yakabilir:D

4. passion

passion

Favori Kamış:
    olta
    tebrikler...muhteşem av için.....:)

5. aidois

aidois

Favori Kamış:
    okuma zn 65/lıneaeffe
    tebrikler cok guzel av

6. carpe

carpe

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    En İyi Avı:
    3.7kg levrek 8kg sazan
    Sevgili Sabri kardeşim.Dun seni tebrik ederken elestiride de bulunmustum.Ve videonun silinmesi gerektigi hakkında da gorus bildirmistim.
    Ne mutlu bizlere ki yetkili erkadaslar boyle konulara anında mudahale ediyorlar.
    Bak guzel kardesim hic abartmıyorum..
    Dun videoyu izlerken baya bir heyecanlandım ve esime seslendim bu guzel avı izlemesi icin cunku o sırada kufur yoktu ve sen balıgı kıyıya alana kadar 'ALLAH IM SEN MAHCUP ETME 'diye dua ediyordun.
    Benim esime seslenirken ki heyecanımdan 8 yasındaki kızım da geldi ve hep beraber senin takdire şayan mucadeleni izledik...
    VEEEE!!!!
    Nihayetinde balıgı kıyıya cektin ..Anında TANRI YA OLAN YAKARIŞLAR ın bitti ve once balıga kufretmeye basladın sonra da cevrende ki herkes aynı anda kufretmeye basladı ..Tabi ki bende anında kızımı odadan gondermek zorunda kaldım..
    Burada videonun sitede yayınlanmasındaki sakınca kadar senin tutumun da onemli bence..Sen orada baska bir balık yakalamaya calısırken tesadufen super bir turna takılıyor oltana..Tabiatın hediyesini kufrederek karsılıyorsun. Sinirlerim bosaldı,heyecenlandım falan deme bence bunu sevinc cıglıklarıyla da yapabilirdin..Hadi agzından kactı diyelim bunu yayınlamazdın olur biterdi.Bak o guzelim balıkla ovunmek icin iki gundur yayınlamaya calısıyorsun.
    SEN ONA KUFREDERKEN O SANA GURUR YASATIYOR..
    Bence bu konu hakkında dusun biraz....
    Av a gelince teknik acıdan da ders niteliginde super bir av olmus..
    Tebrik ederim...

7. Kusura bakma ama sessiz video koysan bile ilk videoyu seyrettiğim ve içerisindeki küfürleri duyduğum için sizi asla tebrik etmiyorum !!!

Bizler burada aileyiz, ve benim eşim de buraya üye.Elbetteki tutlan avların videolarını arasıra seyretmekte.Şayet o videoyu seyretmiş olsaydı neler söyleyebileceğini az çok tahmin ediyorum.

Şöyle bir durum daha var aslında.Küfür zaten asla tasvip edilemeyek bir şeydir ama, sen orda ağız alışkanlığı tabir ettiğimiz genel küfürlerde etmiyorsun,direk olarak tutmuş oldugun avına yönelik küfür ediyorsun,hiç hoş bir durum değil.Umarım bundan sonraki avlarında dikkatli olursun

Unutma, AVINA SAYGI GÖSTERKİ SAYGI DUYASIN,ALLAHIN VERDİĞİ NİMETE KÜFÜR EDİLMEZ

8. kovboy

kovboy MESUT

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    89cm turna 4,350kg
    bende devamlı turnaya gidiyorum ve seni tebrik ederim balıgı çok akıllıca yorup sonra kıyıya aldın geçenlerde böyle büyük bir turnayı kıyıya bir iki metre kala kaçırdım

9. murat41

murat41

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    vatoz 46,7 kg
    tebrikler çok güzel av olmuş paylaştığınız için teşekürler;)

murat1969
    kocaeli

10. Bozüyüklü

Bozüyüklü

Favori Kamış:
    4 metre karbon makaralı
    En İyi Avı:
    2 kg sazan,1 kg alabalık
    vaavv turnaya bak süper,tebrik ederim arkadaşım...:cool:

11. ribar1981

ribar1981

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    daha öncede dedimya farkına varamadık ben o turnayı salmayı bile düşündüm.oldu bi kere kusura bakmayın sizde beni küfürbaz sanmayı ha ha tekrardan herkezden özür dilerim

12. kemalyaman34

kemalyaman34 Kemal

Favori Kamış:
    Muhtelif çap ve markalarda makina ve kamış
    En İyi Avı:
    Turna : 72 cm.
    balık çok güzel tebrikler. herkese nasip olmaz böylesi. kıymetini bil. :)

13. oz0735

oz0735 Özkan

Favori Kamış:
    olta ve zıpkın
    En İyi Avı:
    28.2 kg sarıkuyruk(kuzu);4.7 kg levrek;1.5kg kofana;4.5 kg deniz turnası;2cm gümüş(alanya)
    güzel ama eksik bir çekim olmuş.güzel balık tebrikler.

14. Sesi eksik olmuş dimi;)
    :D :D

15. fish Perest

fish Perest

Favori Kamış:
    Remixon Horizon kamış,Cormoran makina
    En İyi Avı:
    4.25 Kg.TURNA & 14 Kg. Yayın,Ve 33 cm Çipura
    merhaba,öncelikle ben bu avı,daha önce youtube da,tesadüfen görmüştüm..ve en asab bozucusuda,hayvanın yakalandıktan sonraki yediği küfür:mad: :mad: :mad:
    aslında can bey çok yerinde bir tespit yapmış,bence de bu videonun her ne kadar seside kısılsa,içeriğini bilenler açısından sonuç değişmiyo!!!

LÜTFEN DOĞAYA VE İÇİNDEKİLERE HAK ETTİKLERİ SAYGIYI GÖSTERELİM..!!!

16. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Tebrikler güzel av ve iyi mücadele olmuş.Afiyet olsun.

17. ribar1981

ribar1981

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    okadarda değil be sanki sen hiç küfür etmiyorsun buldunuz bi gariban abanın üstüne bi tokta sen vur:mad: :mad: :mad:ben sesli olanı sildiniz diye kimseye kızmadım kızmamda

Son düzenleme: 23 Temmuz 2007
  18. OTTOMAN

OTTOMAN

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1 kilo aynalı sazan :(
    arkadaşlar sabri bir hata yaptı uyarıldı ve hatalı olduğunu kabul edip özürdiledi
    bu kadar eleştiri ve tepkiye (haksız demiyorum hepsi haklıydı)rağmen hala sitemizde ve bırakıp gitmedi.demekki hala bişeyler paylaşmak ve aramızda olmak istiyor.
    bence artık uzatmasak iyi olucak

19. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Sevgili arkadaslar icersinde buyuk bir hata oldugu icin dun sildik.Ancak arkadasimizin teknigi ve paylasimin muhtesemligi nedeniyle ben kendisine soyledim o bolumunu silerek yayinlamayi. Unutmayin herkes hata yapabilir ve dostumuz defalarca bu konuda ozur diledi. Hala bu tutumunu devam ettiriyor, simdi hosgoru sirasi, samimiyetle bagrimiza basip, bunlar olmasin biz senin guzelligini gorduk ve senin guzelliklerini gormeye devam etmek istiyoruz demek zamani gelmeyecek mi?

20. cem76

cem76

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 14 kilo,kırlangıç 5 kilo,kalkan 8 kilo,karagöz 6 kilo
    bravo muhteşem bi av.azında kalan başka bi takımın olmasıda avın ne kadar zorlu olduğunun kanıtı.ayrıca yanımızda kepçe taşımamızın önemini gösteriyo.ya sende kaçırsaydın kıyıya geldiğinde.küfür konusuna gelince o heyecanla mazur görmek lazım.zaten sitede yayınlanan kısmıda sessiz.