Sinarit Videosu...... Onur GÜNER........

Konu, 'Videolar' kısmında Onur GÜNER tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Onur GÜNER

Onur GÜNER

Favori Kamış:
    malzeme
    Sonuç kötü olsada ilk sinaritimizi videoya kaydettim.
    Balığı vururken değil kayadan sökerken çekebildim.
    Sebebi, bir elde video bir elde tüfek olunca kulak açmak için el kalmaması ;)
    Bu bakımdan şimdilik bu kadarını görüntüledim.

Sinarit kayanın içinden nasıl çıkartılır güzel bir örnek :D

http://www.youtube.com/watch?v=SrhVnh9Hhpg

2. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası

Onur kardeşim

bunca güzel paylaşımın, ben dahil bir çok arkadaşımın sahip olmadığı bilgilerin ve tecrübelerin var zıpkınla avcılık konusunda. . Bu site de senin gibi bir zıpkıncının olması da çok güzel. Ben hala senin bu konularda açıklama yapmanı bizlere yardımcı olmanı bekliyorum. Neden kendini bu derece kasıyorsun _? Burada yalnış düşünmüşüm , yada bu mesajım yalnış olmuş, yeni başlayan ve beni örnek alan kardeşlerime yalnış örnek olmak istemem demek özür dilemek bu kadar zor mu ?

Bir çok arkadaşım bunları siteye ilk kayıt olduğumuz zamanlarda sirkülerden bi haberken yaptık sen neden yapmıyorsun _?_?

Not :: verdiğimiz tepkilere saygılı yaklaşımın karekterini ortaya koyuyor bu konuda seni tebrik ederim. Ancak ben bu soruların cevabını alana kadar seni maalesef rahatsız edicem kardeşim..

Son düzenleme: 2 Ağustos 2007
  3. Onur GÜNER

Onur GÜNER

Favori Kamış:
    malzeme
    Abi bu konuyu kapattım ben. Ama sen peşimi bırakmıyorsun :D
    İltifatlar için teşekkürler. Bahsettiğin gibi buradaki amacım bu işin iyi bir şekilde nasıl yapabilirm sorusuna cevap vermeye çalışmak. İnsanların yanlış bişeyler yapmasını engellemek.
    Ama Bu benim tarzım. Benim av prensibim bu. Uzatmanın anlamı yok abi
    Video nasıl olmuş sen onu söle :D

4. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    :D:D Kusura bakma kardeş bundan sonra her av videosunda her av paylaşımında bu alıntıların aynını göreceksin:D:D:D

5. Onur GÜNER

Onur GÜNER

Favori Kamış:
    malzeme
    Benim tek kendime konduramadığım nokta beni gece dalışı yaptığımın söylenmesi. Her ne olursa olsun bunu yapmam. Kimse kimseyi zan altında bırakmamalı. Günahtır

6. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    benim tek bir vurgulamamda gece daldığına dair bir suçlama yok Onur kardeşim
    Alıntılarımda orfos, lagosla veya Lambuklayla sirküler dışı avlanırım bu benim vicdani avlarım demen var:D:D

7. Onur GÜNER

Onur GÜNER

Favori Kamış:
    malzeme
    Sorun zaten siz değilsiniz. Namık bey bunu sölemiş görülüyor.
    Namık bey. Elinizde gece daldığımı ispat edicek bilgi ve kanıtınız yoksa yazık, günah...

8. 3 -5 alanda konuşmayın yahu, beynim sulandı:mad: :D :D

9. Onur GÜNER

Onur GÜNER

Favori Kamış:
    malzeme
    Lambuka da yasakmış. Bugüne kadar vurmadım. Çok güzel bir balık. Bir kaç kez gördüm ama.
    Bakın arkadaşlar bende yalan yoktur. Vurmadım diyorsam vurmadım, dalmadım diyorsam dalmadım... Bu gece işine kafam çok bozuldu ve üzüldüm.
    İnsanlar neden yalana ihtiyaç duyarlar anlamam...

10. beyazkartal

beyazkartal selim

Favori Kamış:
    hertürlü malzm
    En İyi Avı:
    kofana eşkina yayın herhalde 1kg yakın
    Arkadaşım sen boşver gece dalışını yapmıyorum diyosan, yapmıyosundur
    ama benim sirkülerim ,vicdanımdır geyiklerini geçiceksin kardeşim keçi gibi inatçısın hiç uzlaşıcı yaklaşımın yok tamam arkadaşlar yanlış yazmışım falan deyip geri adım atmakta yok bu forumda paylaşım yapıyosan sirkülere karşı tavır almamalısın bizde bi takım şeyleri bilmiyorduk sirkülerin ne olduğunu bile bilmiyorduk ama her geçen gün dahada bilinçli hale geliyoruz kimsenin vicdanına göre sirküler olamaz olursada forum dışında uygulamalısın serdar kardeşimizin baskısı doğrudur doğru yaklaşımlar dostluk getirir antipati yaratmaz
    iyi zıpkıncısın ama bunu pekiştirmelisin saygılar

11. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Onur ben hala bu sorularıma cevap alamadım yada cevabın bu mu _?

12. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    imza:)

malesef :)

13. Onur GÜNER

Onur GÜNER

Favori Kamış:
    malzeme
    Namık beyin alıntısını haala neden kullanıyorsunuz anlamadım.
    Hadi benim yazdıklarım beni ilgilendirir. Namık beyin alıntısı neden orada...

14. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    son olrak bir şey söyliyeyim Onur
    burada bu mesajları başkası yazsaydı sana yemin ediyorum şimdiye kadar on kere banlanırdı siteden
    biz senin gibi adamı kaybetmek istemiyoruz
    sen de yardımcı ol zorla kaybettirme kendini birader
    vicdani sirkü yok yok yok yok yok

kanun var burada bunun da ötesi yok ya savunursun ya savunmazsın
    savunmadığını defalarca belirttin bu şekilde site kurallarını ihlal ettin ama hala istisna olarak burada bulunuyorsun bazı şeylerin iyi niyetle yapıldığının farkına var o şekilde hareket kardeşim

site kuralları

c) Amatör balıkçılık, sportif amaçlı balık avcılığını düzenleyen 36/2 nolu sirkülere göre yasak olan avlanma tekniklerinin üyelerle paylaşılması yasaktır. Yasak olan avlanma yöntemlerinin paylaşılması durumunda, ilgili mesaja ait genel bilgilerin dışındaki avlanmaya teşvik edici bilgiler mesajdan arındırılacaktır, bütünüyle yasa dışı ava teşvik mesajlar gerekçe gösterilerek silinecek ve üye uyarılaracaktır. Uyarılara rağmen devamı durumunda üye forumdan uzaklaştırılır. Amatör balık avcılığını düzenleyen sirkülere: http://www.balikavi.net/dokuman/sirkuler.php adresinden ulaşabilirsiniz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.