PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : güldürcek barajı


MehmetSait
25-09-2007, 11:53
çankırı güldürcek barajına gitmek isteyen arkadaşlar barajı boşaltmışlar hiç su yok herhalde barajı büyüteceklermiş haberiniz olsun.sevgiler

mkirac
25-09-2007, 16:52
bu barajdan olta ile balık alınabiliyor mu?

Ali26
25-09-2007, 22:05
çankırı güldürcek barajına gitmek isteyen arkadaşlar barajı boşaltmışlar hiç su yok herhalde barajı büyüteceklermiş haberiniz olsun.sevgiler

O baraja yıllık iznimde Çankırı/Orta ilçesinde kayınbiraderi ziyaretim sırasında uyramıştım, gölette gerçekten su çokaz kalmış, balık hakkında bir bilgim olmadığından olta falan atmadım , çevre köylerden görüştüğüm insanlar aynalı olduğunu söylemişlerdi , ama oltayla durum nedir bilemem , barajın alt tarafında akar suyu çok güzel ve etrafı ağaçlık, piknik yapıp dönmüştük . güzelde gün geçirmiştik , barajın arka mesafesi epeyce var ve balık yapmaması imkansız gibi, tabanı tam sallama atılacak gibi, en kısa zamanda baraj yapımı tamamlanırda yekrar su seviyesi yükselir .
Buradan Ankara ve Çankırı lı arkadaşlara bol selamlar

--COCHISE--
22-04-2008, 00:01
yaklaşık 7-8 sene önce gitmiştim oraya, bir daha da kısmet olmadı...
o zaman gittiğimizde her cinsten sıkı balık vardı.. hatta suyun yüzeyine yakın seyreden sazanları gördüğümde bunlar dışardan zıpkınla bile vurulur diye iç geçirmiştim.. uzun zaman oldu, bir aydır tekrar gitme planları yapıyordum.. haber aldığım iyi oldu.. (not: o gidişimizde öğle sonrası jandarma devriyesi oltaları toplatmıştı)

--COCHISE--
22-04-2008, 00:03
bu arada, fena halde balık krizim tuttu.. şöyle sakin bir balık ortamı için tavsiyeleriniz varsa alabilirim.. çanıllı vb yerlerde kalabalık yüzünden işin tadını alamıyorum, olay yer kapma savaşına dönüyor..