PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 16.12.2007 Bodrum Kıyıkışla Raporu

Avciperdeci
17-12-2007, 10:24
Bu kez Bodrum da yeni bir yer denemeye karar vermiştik. Kıyıkışlada yeni bir av yerinin heyecanı ile hazırlayarak oltalarımızı düştük yollara. Orasıydı burasıydı derken sora sora bulduk avlak yerini. Hava yazdan kalma deniz 0 denilecek kadar sakindi. Yem olarak Mamun, ve Sardalye kullandık. Kişi başı 5 kg civarı Mercan, Levrek, Çipura ve Mırmır aldık. Bizim için keyifli ve zevkli bir av oldu.

[/IMG] (] (] (][IMG)

(] (][IMG)

(][IMG)

(][IMG)

korni
17-12-2007, 10:26
maşallah serdar güzel av karışık olmuş eline sağlık paylaşım için teşekkürler :)

Atos
17-12-2007, 10:27
Vayyy serdar' ım işte budur ne zamandır böle bir çeşitleme görememiştim. Benim gözler seninde mide bayram yaptı desene :D:D

Avciperdeci
17-12-2007, 10:31
maşallah serdar güzel av karışık olmuş eline sağlık paylaşım için teşekkürler :)

Sağolasın Koral ım kardeşim;)

Vayyy serdar' ım işte budur ne zamandır böle bir çeşitleme görememiştim. Benim gözler seninde mide bayram yaptı desene :D:D

Hehe hehe

Bu akşam apacak nasipse :D:D:D

KRAL_BALIKÇI
17-12-2007, 10:36
Serdar
Cumartesi yem için uğraşıların sonuç vermiş.
Güzelde balıklar almışsınız.
Hani şu saman gibi balıklar vardıya (bana pekte öyle gelmedi gayette lezzetliydi) onlardan göremedim.
Paylaşım için teşekkürler.

gülbaharlar
17-12-2007, 10:37
lambukalar nerede bu hafta yokmu

Avciperdeci
17-12-2007, 10:45
Serdar
Hani şu saman gibi balıklar vardıya (bana pekte öyle gelmedi gayette lezzetliydi) onlardan göremedim.

lambukalar nerede bu hafta yokmu

Abi bu hafta değişiklik olsun dedik başka bir yere avlanmaya gittik.Asıl amacımız kofonaydı ama o da bu hafta bize rast gelmedi. İnşallah bu hafta sonu Lambukaların devamı gelecek nasipse;)

korni
17-12-2007, 10:48
Abi bu hafta değişiklik olsun dedik başka bir yere avlanmaya gittik.Asıl amacımız kofonaydı ama o da bu hafta bize rast gelmedi. İnşallah bu hafta sonu Lambukaların devamı gelecek nasipse;)

arada sırada bu lezzetleri tatmak lazım lanbukada tutulur ama levrek çupra ah o lezzetler yokmu :D:D

Avciperdeci
17-12-2007, 11:01
arada sırada bu lezzetleri tatmak lazım lanbukada tutulur ama levrek çupra ah o lezzetler yokmu :D:D

Adres ver e-posta yapayım sana Koral'ım;):D:D

korni
17-12-2007, 11:03
Adres ver e-posta yapayım sana Koral'ım;):D:D

eyvallah kardeşim ben alaırım burdan düşünmen yeter herkez ali abi turgay abi lanbuka sorunca tutmasını değilde belki yemesini terçiğ etmişindir diye düşündüm :D

flazer
17-12-2007, 11:07
tebrikler ellerinize sağlık;)

Huseyin Alp Arslan
17-12-2007, 11:51
Maasallah .Sezon gitti gidiyor derken goleri gene cakmissin Serdar.Super bir cesitleme.

Dahasina rastgelsin dostum.

KRAL_BALIKÇI
17-12-2007, 11:54
eyvallah kardeşim ben alaırım burdan düşünmen yeter herkez ali abi turgay abi lanbuka sorunca tutmasını değilde belki yemesini terçiğ etmişindir diye düşündüm :D

Yemek için balığı haldende alırsın ;) ;)
O misinanın roket gibi gitmesini kimden satın alacaksın:D :D :D

aidois
17-12-2007, 12:36
pırlanta gıbı balıklar, eline saglık, cok guzel av

hauki
17-12-2007, 12:39
tebrikler Serdar abi yine herzamanki gibi guzel bir av olmus....isin bilen insan avdan bos dönmuyor böyle kaliete baliklar bir araya herkez getiremez afiyet olsun..gelecek av icin simdiden rastgele....
saygilarimla

ALİCO
17-12-2007, 12:44
Serdarım döktürmüşsün yine çok güzel bir av olmuş tebrikler ederim.
Ne Oldu kofana olayı denemedinmi yoksa!!!!

tarcan
17-12-2007, 12:54
Serdar gene tebrik ederim Kardeşim.

Hep imrenilecek işler yapıyorsun.

Avciperdeci
17-12-2007, 13:14
Biraz geç oldu ama güzel av olmuş Serdarım;) :)

Bu mercanın anal yüzgeci niye VADAAAA' ların rengin de? Işık kırılması mı? aslı mı öyleydi?

[/IMG] (] (][IMG)

(][IMG)

Yok Namık abi diğer resimlerde de aynı şekilde çıkmış zaten görüldüğü üzre.Balığın orjinal rengi o, yan sanayi değil yani:D:D

Avciperdeci
17-12-2007, 13:17
Serdarım döktürmüşsün yine çok güzel bir av olmuş tebrikler ederim.
Ne Oldu kofana olayı denemedinmi yoksa!!!!

Maalesef deneyemedim abi, ayrıca bu sefer gittiğimiz yer farklıydı onun için de pek heveslenmedim açıkçası. Bayamın 3. günü hava güzel olursa denemeyi düşünüyoruz abi.

nolongerregistered
17-12-2007, 13:20
Tebrikler serdar..:) balıklar enfes görünüyor..afiyet olsun:) ;)

Avciperdeci
17-12-2007, 13:22
tebrikler ellerinize sağlık;)

Teşekkürler kardeşim sağolasın;)

Maasallah .Sezon gitti gidiyor derken goleri gene cakmissin Serdar.Super bir cesitleme.

Dahasina rastgelsin dostum.

Sağolasın Hüseyin abi seninde raporları bekliyoruz;)

pırlanta gıbı balıklar, eline saglık, cok guzel av

Teşekkürler dahası sizlere nasip olsun inşaalh;)

tebrikler Serdar abi yine herzamanki gibi guzel bir av olmus....isin bilen insan avdan bos dönmuyor böyle kaliete baliklar bir araya herkez getiremez afiyet olsun..gelecek av icin simdiden rastgele....
saygilarimla

Sağolasın kardeşim, inşallah bayramın 3. günü olacak gelecek av nasiplerimizi arayacağız bakalım;)

Serdar gene tebrik ederim Kardeşim.

Hep imrenilecek işler yapıyorsun.

Tarkan abi sağolasın, aradığınız kofonalarla en kısa zamanda buluşmanızı diliyorum;)

geneben
17-12-2007, 14:27
Serdarım kardeşim tebrikler çok güzel bir av olmuş afiyet olsun yeni avlakta güzel çalışmış.;)

pratik
17-12-2007, 14:28
Tebrikler,resimlerde süper.Ellerinize sağlık.

diren
17-12-2007, 14:52
Kutlarım Serdar, harika bir karışım olmuş, kimsenin hatırı kalmamış. :)

Bir sonraki avında çipuralara selamımı ilet ve de ki, buluşmamız bir başka bahara kalsa da aşkımız bakidir :rolleyes:

akadam
17-12-2007, 15:16
güzel av olmuş, tebrikler...

shark26
17-12-2007, 18:26
tebrik ederim çok güzel balıklar.ellerinize sağlık

mesutto
17-12-2007, 19:51
hey maşallah rastgelsin kardeş

tommasi
17-12-2007, 19:56
Serdar

turgay abi senin aklın lambukada kalacağı belliydi artık sana ne sazan nede turna zevk verir işin gerçekten çok zor :D
bu arada serdar abi tebrikler..çeşit olarak çok güzel çipuralarda baya topluymuş maşallah..MAngalda ne güzel olur walla

nevzat42
17-12-2007, 20:38
Tebrikler.Balıklar çok güzel görünüyor.Afiyet olsun.

PAŞŞA
17-12-2007, 20:56
Tebrikler Serdar mükemmel bir av olmuş resmen deniz ağlamış, ellerine emeğine sağlık afiyet olsun..

Bandırmalı
17-12-2007, 21:13
tebrikler serdar gene kendine yakışır bereketli bir av yapmışşın sayenizde bizim gözümüz senin miden bayram ediyor :D :D sayı sen balığa ne zaman gittin :confused: konu başlığındaki tarih biraz eski de :p

ufukkula
17-12-2007, 21:44
Eğer bu hafta bunlardan yakalaymazsak varya,nasıl olsa evi biliyorum,balıkları doldurduğun dipfrizi de!!!:D :D

tr16hunter
17-12-2007, 22:19
Serdar tebrik ederim süper av olmuş, balık avında mükemmel üstü performans
göstererek bizleri imrendiriyorsun. Eline emeğine sağlık...:)

mallaca
17-12-2007, 22:38
Serdarcım mükemmel bir av olmuş.Tebrik ederim

Avciperdeci
17-12-2007, 23:04
Tebrikler serdar..:) balıklar enfes görünüyor..afiyet olsun;)

Teşekkürler Sörüm Fişşingim. İnşallah nasip olacakta bir gün senin oraya gelicez, Minekop avına;)

Serdarım kardeşim tebrikler çok güzel bir av olmuş afiyet olsun yeni avlakta güzel çalışmış.;)

Aşkın ım sağolasın dahası senin oltalarına takılsın.

Tebrikler,resimlerde süper.Ellerinize sağlık.

Teşekkürler, sizlerinde av raporlarını bekliyoruz. Daha güzelleri sizlere nasip olsun.

Kutlarım Serdar, harika bir karışım olmuş, kimsenin hatırı kalmamış. :)

Bir sonraki avında çipuralara selamımı ilet ve de ki, buluşmamız bir başka bahara kalsa da aşkımız bakidir :rolleyes:

Senin aşkın kara sevdaya dönüşüyor söyliyeyim. Birde sana Seneeede biiiir güüüün isimli şarkıyı armağan ediyorum kardeşim:D:D
En kısa zaman da ayarla artık kendini de gidelim balığa, biliyorsun senden haber bekliyoruz;)

güzel av olmuş, tebrikler...

Sağolasın abim:)

diren
17-12-2007, 23:07
Senin aşkın kara sevdaya dönüşüyor söyliyeyim. Birde sana Seneeede biiiir güüüün isimli şarkıyı armağan ediyorum kardeşim:D:D
En kısa zaman da ayarla artık kendini de gidelim balığa, biliyorsun senden haber bekliyoruz;)

Sen haber bekliyorsun, ben de maaşımı :D Zengin bir kız çocuğu olur olmaz oradayım :)

poissonbleu
17-12-2007, 23:16
güzel av olmuş kutlarım
daha iyilerine rastgele...

Avciperdeci
17-12-2007, 23:16
tebrik ederim çok güzel balıklar.ellerinize sağlık

Teşekkürler livarlarınız boş kalmasın;)

hey maşallah rastgelsin kardeş

Sağolasın, sizlerede rastgelsin her avınızda;)

turgay abi senin aklın lambukada kalacağı belliydi artık sana ne sazan nede turna zevk verir işin gerçekten çok zor :D
bu arada serdar abi tebrikler..çeşit olarak çok güzel çipuralarda baya topluymuş maşallah..MAngalda ne güzel olur walla

E hadi artık uzun zaman oldu bak rapor göremiyorum senden, ayarla kendini birlikte yazalım şu raporu;):D

Unutmadan W harfi kullanmıyoruz ;)

Avciperdeci
17-12-2007, 23:32
Tebrikler.Balıklar çok güzel görünüyor.Afiyet olsun.

Teşekkürler, şu an itibari ile afiyet oluyor abi;):)

Tebrikler Serdar mükemmel bir av olmuş resmen deniz ağlamış, ellerine emeğine sağlık afiyet olsun..

Yok abi ağlamaya başladı, kızmaya başladı 5 kg civarı oldu yeter artık dedi avı bıraktık,
:D
tebrikler serdar gene kendine yakışır bereketli bir av yapmışşın sayenizde bizim gözümüz senin miden bayram ediyor sayı sen balığa ne zaman gittin :confused: konu başlığındaki tarih biraz eski de

Abi çok teşekkür ederim. Tarih olayına gelince Midem deki bayram sanırım başımı döndürdü bir an yalnış yazmışım düzelttim:D

Eğer bu hafta bunlardan yakalaymazsak varya,nasıl olsa evi biliyorum,balıkları doldurduğun dipfrizi de!!!

Ufuk um biliyorsun denizin garantisi olmaz, nasip diyelim canım kardeşim;);)

Serdar tebrik ederim süper av olmuş, balık avında mükemmel üstü performans
göstererek bizleri imrendiriyorsun. Eline emeğine sağlık...

Teşekkürler çok sağolun, dahaları sizlere nasip olsun;)

serdar braderim tebrikler
bende diyorumkı nıye finikede balık yok diye balıkların önunu kesmışsin bodrumda buraya gelmiyorlar

Börwekcim Yücel im abim, sağolasın, seninde raporlarını bekliyoruz, Sana ve Gül yengeme daha güzelleri nasip olsun inşallah;)
Selamlar abi.

Serdarcım mükemmel bir av olmuş.Tebrik ederim

Çok teşekkürler, livarlarınız dolu iğneleriniz kesin olsun;)

Avciperdeci
17-12-2007, 23:34
Sen haber bekliyorsun, ben de maaşımı :D Zengin bir kız çocuğu olur olmaz oradayım :)

Dualarımız seninle kardeşim:D:D

güzel av olmuş kutlarım
daha iyilerine rastgele...

Murat abicim en kısa zamanda gerçekleştirmek istediğimiz bir avda buluşmak dileğiyle, teşekkürler;)

tommasi
18-12-2007, 01:29
Eğer bu hafta bunlardan yakalaymazsak varya,nasıl olsa evi biliyorum,balıkları doldurduğun dipfrizi de!!!:D :D

evet bu kadar emin konuşmamak lazım galiba....alagünde çipura tuttuğumuz gün kofana kesn vurucak gözüyle bakıyoduk hatta 3-4 tane vursa bile o gün az diyecektik ama hiç vurmadı..bu balık tutarken kesin konuşmamak lazım gerçekten kısmet işi ....

solakali79
18-12-2007, 02:23
Tebrikler güzel av olmuş.

Aramis
18-12-2007, 08:19
tebrikler baba mükemmel bir av olmuş o mırmır iğneyi iyi yutmuş galiba :D:D

deePblue
18-12-2007, 09:16
tebrikler serdar abi :) yine güzel bir rapor daha..nicelerine inşallah :)

babalord
18-12-2007, 12:22
Hocam tebrikler.
Muhtemelen Alagün taraflarına gitmişsin.Ancak balıkları suda ve streste uzun süre beklettiğiniz görünüyor.Belkide livarda sıkışmışlar.Genelde sıkışınca balıkların rengi değişir.Bu arada balıklar karışmasın diye kuyruklarını kestiğiniz gözümüzden kaçmadı.

Avciperdeci
18-12-2007, 12:32
Hocam tebrikler.
Muhtemelen Alagün taraflarına gitmişsin.Ancak balıkları suda ve streste uzun süre beklettiğiniz görünüyor.Belkide livarda sıkışmışlar.Genelde sıkışınca balıkların rengi değişir.Bu arada balıklar karışmasın diye kuyruklarını kestiğiniz gözümüzden kaçmadı.

Ahmet abi ayarla artık bir gün birlikte çıkalım abi, ne zamandır haber bekliyorum senden bak bilesin;)

gülbaharlar
18-12-2007, 12:37
serdarım balıkların kuyruklarını keseceğinize dudaklarını boyasanız daha iyi olacak balıkların görüntüleri bozuluyor:D :D :D

babalord
19-12-2007, 11:29
Hocam balığa zaman ayıramadım ki.Biz burdayken gidemiyoruz,fakat sen en güzelini yapmışsın.Bayram da belki kaçabilirim.Sen artık bu işin pirisin ve böyle giderse de koca koca kofanalarıda yakalarsın diye düşünüyorum.Kofana sırtısına çıkarken yanında muhakkak zargana olmalı,unutma ha..
Bol ve bereketli avlar.

Avciperdeci
19-12-2007, 11:37
Hocam balığa zaman ayıramadım ki.Biz burdayken gidemiyoruz,fakat sen en güzelini yapmışsın.Bayram da belki kaçabilirim.Sen artık bu işin pirisin ve böyle giderse de koca koca kofanalarıda yakalarsın diye düşünüyorum.Kofana sırtısına çıkarken yanında muhakkak zargana olmalı,unutma ha..
Bol ve bereketli avlar.

Ahmet abi sırtı için dediklerini yaptım. Ancak sırtı çekecek tekneyi ayarlayamadık daha :D

serdargoller
19-12-2007, 11:45
kara batak gibisin gelip gidiyosun balıkları topluyosun biz burda yaşadığımız halde bu kadar tutamıyoruz valla helal sana.tebrikler güzel av maaşallah diyelim nazar değmesin.

istavrit
19-12-2007, 12:01
yaa Serdar'ım bak bu raporu yeni görüyom daha kaç gündür ...tebrikler kardeş ...ben de diyodum avcım perdecimde kp kp kp neşe çığlıkları var nedendir acep diye :confused: :D :D

Avciperdeci
19-12-2007, 12:31
yaa Serdar'ım bak bu raporu yeni görüyom daha kaç gündür ...tebrikler kardeş ...ben de diyodum avcım perdecimde kp kp kp neşe çığlıkları var nedendir acep diye :confused: :D :D

Olsun abi geç olsun güç olmasın :D:D:D
Sağolasın abim, daha iyileri sizlere rast gelsin inşallah;)