PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tekirdağ ve Çorlu Bölgesi Deniz Organizasyonları tartışma platformu :)

Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

moti
23-01-2008, 17:29
Tekirdağ ve Çorlu bölgemizdeki Deniz balıkçılığı ile ilgili yapılacak olan organizasyonları ve planlamalarını bu sayfadan takip edebilirsiniz :)

korni
23-01-2008, 17:30
Tekirdağ ve Çorlu bölgemizdeki Deniz balıkçılığı ile ilgili yapılacak olan organizasyonları ve planlamalarını bu sayfadan takip edebilirsiniz :)

hayırli uğurlu olsun :) bizim ismimizde geçer inşallah bir gün bu sayfada :D:D

KEYF&KEDER
23-01-2008, 17:33

baba hadi hayırlı olsun

KEYF&KEDER
23-01-2008, 17:34
hayırli uğurlu olsun :) bizim ismimizde geçer inşallah bir gün bu sayfada :D:D

iyi akşamlar koral abi ismin geçti bile koral abi .:D :D :D

moti
23-01-2008, 17:35
hayırli uğurlu olsun :) bizim ismimizde geçer inşallah bir gün bu sayfada :D:DKoral kardeşim Merhaba :)Zaten isminin geçmesinden ziyade deniz organizasyonları konusunda sizler sitemizin demirbaş ve olmazsa olmazlarısınız :)Bu organizasyonlar sizlerin ve bizlerin ortak çabalarıyla olacak şeyler :)Yanaklarından öperim :)

korni
23-01-2008, 17:38
iyi akşamlar koral abi ismin geçti bile koral abi .:D :D :D

iyi akşamlar orhan cım ::)

SedatMert
Moti hoşgeldin, gelir gelmezde yapmışsın yapacağını:D :D
Hadi hayırlısı olsun diyelim.:)
Bu forum bize balık ta yakalatacak mı:confused: :D :D :D :D

moti
baba hadi hayırlı olsunOrhan merhaba kardeşim :)Gözümsüünnn Orhaann:)Deniz organizasyonlarıyla ilgili bütün bölgemiz ile ilgili bilgi ve planlamaları bu sayfadan yapalım:)Ne dersin :)

korni
Koral kardeşim Merhaba :)Zaten isminin geçmesinden ziyade deniz organizasyonları konusunda sizler sitemizin demirbaş ve olmazsa olmazlarısınız :)Bu organizasyonlar sizlerin ve bizlerin ortak çabalarıyla olacak şeyler :)Yanaklarından öperim :)

eyvallah bende ellerinden öperim abi :)

moti
23-01-2008, 17:40
Bu forum bize balık ta yakalatacak mı:confused::DAmacımız ortak iyi organize olarak ciddi org.Programları yapmak tabiki bu bize balıkta yakalattıracak :DBen bu sene umutluyum :DHele havalar bir ısınsın :)

tarcan
23-01-2008, 17:43
az önce açtığın konuyu başka yere uçurmuşlar abi

tekrar hayırlı olsun.

moti
23-01-2008, 17:47
az önce açtığın konuyu başka yere uçurmuşlar abi

tekrar hayırlı olsun.Evet Trakya başlığı taşıdığı için zannedersm :)Belkide beni Serdar kardeşim yanlış anlamışda olabilir.:)Neyse Ciddi ve yapıcı organizasyonlarda hep beraber olmak dileğimiz :)Tarkan kardeşim :)

moti
23-01-2008, 18:01
:confused: Mahşerin 3 balıkçıları bu haftaki uzakyol organizasyonumuz için yenibir gelişme varmı:confused: Biliyorum şu an mesai çıkışı eve vardığınızda bir cevap verirsiniz herhalde :)

KEYF&KEDER
23-01-2008, 18:02
iyi akşamlar orhan cım ::)

nasıl gidiyor abi

Bu forum bize balık ta yakalatacak mı:confused::D

sedat abi hoş geldin

Orhan merhaba kardeşim :)Gözümsüünnn Orhaann:)Deniz organizasyonlarıyla ilgili bütün bölgemiz ile ilgili bilgi ve planlamaları bu sayfadan yapalım:)Ne dersin :)

bana uyar baba biliyorsunuz uyar oğluyum ben

korni
23-01-2008, 18:08
[QUOTE=KEYF&KEDER;414265]nasıl gidiyor abi

sağol orhan' cım senin nasıl gidiyor? :)

moti
23-01-2008, 18:11
bana uyar baba biliyorsunuz uyar oğluyum benEyvallah Orhan kardeşim :)Tatlı su ve Tuzlu suyu ayırmak Organizasyon programlamalarında bir karışıklığa meydan vermemesi için iyi bir çözüm bence :)hem kim nereye kimlerle hangi deniz balığına nasılbir organizasyon yapmış daha açıklayıcı olur :)

KEYF&KEDER
23-01-2008, 18:15
[QUOTE=KEYF&KEDER;414265]nasıl gidiyor abi

sağol orhan' cım senin nasıl gidiyor? :)

ne olsun koral abi rütün işler evden işe iştende eve

Eyvallah Orhan kardeşim :)Tatlı su ve Tuzlu suyu ayırmak Organizasyon programlamalarında bir karışıklığa meydan vermemesi için iyi bir çözüm bence :)hem kim nereye kimlerle hangi deniz balığına nasılbir organizasyon yapmış daha açıklayıcı olur :)

doğrudur baba

ulvi
23-01-2008, 18:17
:confused: Mahşerin 3 balıkçıları bu haftaki uzakyol organizasyonumuz için yenibir gelişme varmı:confused: Biliyorum şu an mesai çıkışı eve vardığınızda bir cevap verirsiniz herhalde :)
Önce hayırlı olsun diyelim sevgili kankam..:D Beni Sedat ile karıştırma.;) Ben saat 20.15 e kadar mağazadayım biliyorsun..:D Sedat yeni birşeyler geliştiriyor galiba..:p Evinden ararsan sana anlatır.Ben genelde herşeye uyarım biliyorsun..:D

moti
23-01-2008, 18:23
Önce hayırlı olsun diyelim sevgili kankam..:D Beni Sedat ile karıştırma.;) Ben saat 20.15 e kadar mağazadayım biliyorsun..:D Sedat yeni birşeyler geliştiriyor galiba..:p Evinden ararsan sana anlatır.Ben genelde herşeye uyarım biliyorsun..:DNegibi şeyler:confused: Ben Foruma "Bilgisayarımın bios ayarlarının update sırasında arızalanması ve formatlar yüzünde"2 gün giremedim :)Programda ne değişiklikler oldu bilmiyorum :confused: Sedat bir eve varsın nasıl olsa siteye girdiğinde durumu öğrenirim :D

CoNTRoLLeR
23-01-2008, 19:55
Hayırlı olsun be yav :D

moti
23-01-2008, 20:11
Hayırlı olsun be yav :DBekir kardeşim teşekkür ederim beya :)

Suatreis
23-01-2008, 22:13
istanbu ili, Silivri ilçesi, Alibey Mahallesi, Asımçavuş sokak tatlı su ve ilaveten aynı adrese mukim deniz avı organizasyon bölümü açmak isteyesim geldi...Ne diyim hayırlısı olsun :)

Alınmayınız lütfen....:)

tarcan
23-01-2008, 22:18
istanbu ili, Silivri ilçesi, Alibey Mahallesi, Asımçavuş sokak tatlı su ve ilaveten aynı adrese mukim deniz avı organizasyon bölümü açmak isteyesim geldi...Ne diyim hayırlısı olsun :)

Alınmayınız lütfen....:)
Oooo Suatım ne haber yahu

Suatreis
23-01-2008, 22:22
Oooo Suatım ne haber yahu

haberin güzeli sizlerden dostum :) yeni çadırlar alındı yazı bekliyoruz....sucuk almadım daha....bayatlıyo..:p

istavrit
23-01-2008, 22:52
Yeni Bölgemiz hayırlı olsun:)

Suatreis
23-01-2008, 23:00
Yeni Bölgemiz hayırlı olsun:)

hayrını gör.....:D

istavrit
23-01-2008, 23:03
hayrını gör.....:D

Suatım nasılsın ...Bak yeni Silivri Org.larını buradan yaparız artık ;)

tarcan
23-01-2008, 23:13
haberin güzeli sizlerden dostum :) yeni çadırlar alındı yazı bekliyoruz....sucuk almadım daha....bayatlıyo..:p

Suatım nasılsın ...Bak yeni Silivri Org.larını buradan yaparız artık ;)

Yaz gelsede gene gitsek Silivriye

ozgurcan
23-01-2008, 23:14
ooo hayırlı olsun, bol organizasyonlu, muhabbetli olur inşallah. Tekirdağ ve Çorludan guzel organizasyon haberleri duymak ve katılmak dileğiyle...

moti
23-01-2008, 23:44

Alınmayınız lütfen....:)Haklısınız vurduktan sonra acıdımı diye sormak gibi birşey :)

hunters
23-01-2008, 23:55
Arkadaşlar merhaba:
Bundan böyle Tekirdağ,çorlu,çerkesköy ve çevresi ilçelerinde ikamet eden olta balıkçılığına gönül vermiş arkadaşlarlar bilgi paylaşımı ve avlanma yöntemi bilgilerimiz paylaşacağımız bir mekan hazırlamaya karar verdim.Böylelikle bilgilerimizi sanal ortamda paylaşıp av ve avlak alanları hakkındaki deneyimlerimizi paylaşacağız.Özellikle mart ayındna itibaren-yapabilirsek-tanıştığımız arkadaşlarla ava çıkmak niyetindeyiz.
Amacımız tüm bilgi ve tecrubelerimizi birbirimizden kıskanmadan açıkça ortaya koyup paylaşmaktır.Maalesef buradan okuduğum kadarıyla bazı arkadaşlar av yerlerini ve tekniklerini saklamaktadır.Biz burada bu düşüncede olmayacağız.Katılımlarınız ve bilgi paylaşımınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.Saygılarımla.....

korni
24-01-2008, 00:03
Arkadaşlar merhaba:
Bundan böyle Tekirdağ,çorlu,çerkesköy ve çevresi ilçelerinde ikamet eden olta balıkçılığına gönül vermiş arkadaşlarlar bilgi paylaşımı ve avlanma yöntemi bilgilerimiz paylaşacağımız bir mekan hazırlamaya karar verdim.Böylelikle bilgilerimizi sanal ortamda paylaşıp av ve avlak alanları hakkındaki deneyimlerimizi paylaşacağız.Özellikle mart ayındna itibaren-yapabilirsek-tanıştığımız arkadaşlarla ava çıkmak niyetindeyiz.
Amacımız tüm bilgi ve tecrubelerimizi birbirimizden kıskanmadan açıkça ortaya koyup paylaşmaktır.Maalesef buradan okuduğum kadarıyla bazı arkadaşlar av yerlerini ve tekniklerini saklamaktadır.Biz burada bu düşüncede olmayacağız.Katılımlarınız ve bilgi paylaşımınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.Saygılarımla.....

1 kaç saatle geç kaldın be abicim :D:D

istavrit
24-01-2008, 00:12
1 kaç saatle geç kaldın be abicim :D:D

yalnız bölge gittikçe değerleniyo ,bir iki parsel kapatsak mı Koralım :D :D

ALİCO
24-01-2008, 00:13

Oldu tamam....

korni
24-01-2008, 00:14

beni akrabalar var veli köy velimeşe civarlarında ben bir sorduruyım arsa fiyatlarını :D:D

hunters
24-01-2008, 00:19
Merhabalar
Koral bey anlayamadım ne demek 'geç kalmak'.Üslüp biraz amiyane geldi de.Aydınlatırsan sevinirim.

korni
24-01-2008, 00:22
Merhabalar
Koral bey anlayamadım ne demek 'geç kalmak'.Üslüp biraz amiyane geldi de.Aydınlatırsan sevinirim.

kusura bakma biraz espirili oldu tabi sen farkında değilsin olayın aşahıdaki link bu akşam üstü açılan yeni bir konuya ait aynı konuda onun için espirili bir yaklaşımda bulundum :D:D

hunters
24-01-2008, 00:24
demekki aynı konu üzerinde 2 farklı linkten tüm arkadaşlarla konuşacağız.Bu güzel....

korni
24-01-2008, 00:25
demekki aynı konu üzerinde 2 farklı linkten tüm arkadaşlarla konuşacağız.Bu güzel....

yok büyük olsılıkla yarın konular birleştirilecek :)

hunters
24-01-2008, 00:29
evet koray bey.Zaten amacımız haftasonlarını balık avlayarak değerlendirmek.Bilgi paylaşımı....
Amaç bir olunca konuşulan konular da bir olur dolayısıyla..

korni
24-01-2008, 00:30
evet koray bey.Zaten amacımız haftasonlarını balık avlayarak değerlendirmek.Bilgi paylaşımı....
Amaç bir olunca konuşulan konular da bir olur dolayısıyla..

yani zaten diğer konuyuda açan çok sevdiğimiz bir abimiz onların peşini bırakma bence ben bile istanbuldan onların peşindeyim :)

seckint
24-01-2008, 00:45
konu konu üstüne
gıymetli rumeli :)

Suatreis
24-01-2008, 03:46
Haklısınız vurduktan sonra acıdımı diye sormak gibi birşey :)

Vurmadımki sorayim....vursam neden sual edeyim...elbette acır....:) Alınmayınız dedim nedir bu ısrar şimdi...yanlışmı dedim il il bucak bucak plartformmu açılsın. Ne gereği var....organizsyonlar bölümü bu iş için yeterli halde zaten. Bir davet bir faaliyet olacaksa, olmuş olan yayınlanacaksa, ayrı hareket etmenin ne anlamı var. Siz bugün Çorlu dediniz ben yarın Konya diyeceğim...nasıl olacak....bu karmaşayı düzeltebilecekmisniz.

56561
24-01-2008, 05:02
Kumbağ hakkında bilgisi olan var mı ne çıkar? hangi takımla verim alınır? en iyi avlak neresi? arasıra kaçıyorum günübirlik, biraz daha fazla bilgim olsun istiyorum..

Conqueror
24-01-2008, 08:23
Hayırlı, uğurlu olsun, vatana ,millete ,balikavi ailesine :)

Conqueror
24-01-2008, 08:41
hayırlı olsun diyelim :)

Conqueror
24-01-2008, 08:44
crayzzblue uzaktan bakıcağına ,günaydın mesajı yazar insan görmüyorum sanma :D:D

KEYF&KEDER
24-01-2008, 09:11
günaydınlar hayırlı işler

Conqueror
24-01-2008, 09:19

sağol sanada aydıngünler :)

KEYF&KEDER
24-01-2008, 09:42
sağol sanada aydıngünler :)

ne o daha izne ayrılmadınmı :D :D

ulvi
24-01-2008, 09:56
Günaydın Türkiye,günaydın arkadaşlar.Herkese hayırlı işler,bol kazançlar.

fakirbalıkçı
24-01-2008, 10:01
Günaydın Agacım herkeze hayırlı işler bol kazançlar

SedatMert
24-01-2008, 10:23
Tüm arkadaşlara günaydın, herkese hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum.
hayırlı olsun diyelim :)
Fatih günaydın.
Orhan günaydın.
Ulvi günaydın, hayırlı işler. Özeline bir bak.
Necmi günaydın hayırlı işler.

KEYF&KEDER
24-01-2008, 10:25
Tüm arkadaşlara günaydın, herkese hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum.

Fatih günaydın.

Orhan günaydın.

Ulvi günaydın, hayırlı işler. Özeline bir bak.

Necmi günaydın hayırlı işler.

Sizede günaydın sedat abi

Conqueror
24-01-2008, 10:36
ne o daha izne ayrılmadınmı :D :D

yarın bıktınmı benden ,izne ayrılmamı istiyon iiii öle olsun

ulvi
24-01-2008, 10:43
Günaydın Necmi..:) Sanada hayırlı işler bol kazançlar..:)

SedatMert
24-01-2008, 11:19
Kumbağ hakkında bilgisi olan var mı ne çıkar? hangi takımla verim alınır? en iyi avlak neresi? arasıra kaçıyorum günübirlik, biraz daha fazla bilgim olsun istiyorum..

Yücel arkadaşım iyi günler. Kumbağ yazlık bir belde olduğundan ve bizim site üyeleri de yazın Kumbağ'a gittiklerinden sorunuza bir cevap alacağınızı zannetmem. Ancak şu sıralar hava çok soğuk olduğundan kıyıdan da tutulacak balık yoktur sanırım. Yine de sen bizim gibi ne çıkarsa bahtıma dersen mırmır ve levrek için takım götür. Sana şimdiden rast gele:)

nbariso
24-01-2008, 11:37
Merhabalar efenim,
sosyetik mimarınız geldi :D :D

nbariso
24-01-2008, 11:38
Yücel arkadaşım iyi günler. Kumbağ yazlık bir belde olduğundan ve bizim site üyeleri de yazın Kumbağ'a gittiklerinden sorunuza bir cevap alacağınızı zannetmem. Ancak şu sıralar hava çok soğuk olduğundan kıyıdan da tutulacak balık yoktur sanırım. Yine de sen bizim gibi ne çıkarsa bahtıma dersen mırmır ve levrek için takım götür. Sana şimdiden rast gele:)

Sedat abi ver coşkuyu ver coşkuyu

KEYF&KEDER
24-01-2008, 11:43
Merhabalar efenim,

meabalar sosyetik mimarımız.....:D :D

Conqueror
24-01-2008, 11:46
Merhabalar efenim,

meraba hafız :D:D inşaat galiba nişantaşında :D

nbariso
24-01-2008, 11:47
meabalar sosyetik mimarımız.....:D :D

Özellikle kıyıda ellerim leş gibi istavrit kokarken , çok sosyetik oluyorum dimi :D :D :D Ne sosyetik mimarı beeee, bu eller mimar elinden başka herşeye benziyo :D :D

nbariso
24-01-2008, 11:48
meraba hafız :D:D inşaat galiba nişantaşında :D

evet canım cities avm yi bitirdim, şimdi burj el arab ta tadilata başlıycam :D :D

crazybluee
24-01-2008, 12:01
evet canım cities avm yi bitirdim, şimdi burj el arab ta tadilata başlıycam :D :D

abi bir ara benım kuluçka makınasına da bir el atsan ve bırde bızım mahalledeki camii nin minaresı tadılattan gecmesı gerekıyor:D:D:D

SedatMert
24-01-2008, 12:05
Sedat abi ver coşkuyu ver coşkuyu
Deniz havası gibi var mı Barış kardeşim. Balık tutamazsak bol bol iyotlu deniz havası soluyoruz. Tetmez mi?:D :D :D

nbariso
24-01-2008, 12:06
Deniz havası gibi var mı Barış kardeşim. Balık tutamazsak bol bol iyotlu deniz havası soluyoruz. Tetmez mi?:D :D :D

Tetmez abi tetmez :D :D

crazybluee
24-01-2008, 12:06
Sedat abi bugunlerde Barıs abının hevsı kırılmıs durumda gaza gelmez bellı bır zaman sonra gene hızlı bır gırıs yapar :D:D

ama gezme tozma işine ne der bılemıyorum:D:D

KEYF&KEDER
24-01-2008, 12:15
Sedat abi bugunlerde Barıs abının hevsı kırılmıs durumda gaza gelmez bellı bır zaman sonra gene hızlı bır gırıs yapar :D:D

doğru diyorsu abi hızlı girişi olduğu kadar çıkışıda var barış abinin

Conqueror
24-01-2008, 12:20
selamın aleyküm ağalar ben geldim :D

seckint
24-01-2008, 12:22
burayada selam :)

KEYF&KEDER
24-01-2008, 12:24
selamın aleyküm ağalar ben geldim :D

nirdesin sen ya çok merak ettik ha:D :D :D :D

Conqueror
24-01-2008, 12:31
burayada selam :)

selam seço :)

nirdesin sen ya çok merak ettik ha:D :D :D :D

3 tane velet geldi ,onlarla uğraştım accık ,çok şükür gittiler odamdan çıkmıyo nımıssızlar :D:D:D

nbariso
24-01-2008, 12:36

Birader gazlıyo önümüz haftasonu Antalya ya kaçabilirim. Arada tali sezon açılışı olurda balığın dibine vurursam şaşmayın :D

seckint
24-01-2008, 12:39
Birader gazlıyo önümüz haftasonu Antalya ya kaçabilirim. Arada tali sezon açılışı olurda balığın dibine vurursam şaşmayın :D

7 kat zindanda 7 kat zincirle 7 kilite vurulmuş takımlar açılmaz çarpılısın valla barış abi :D:D:D

nbariso
24-01-2008, 12:43
7 kat zindanda 7 kat zincirle 7 kilite vurulmuş takımlar açılmaz çarpılısın valla barış abi :D:D:D

Olm herşeyi hatırlamak zorundamısın :D
Hem demirel ne dedi, dün dündür.....
O kapanış İstanbul ve çevresi içindi :D

Conqueror
24-01-2008, 12:45

nerden vurcan balık halinden mi ,video isteriz denizden çıkartırken ayrıca foto ,ayrıca noter tasdiki ,2 şahit ,sen bayağı sinemacıya benziyosun barış abi :D:D

nbariso
24-01-2008, 12:52
nerden vurcan balık halinden mi ,video isteriz denizden çıkartırken ayrıca foto ,ayrıca noter tasdiki ,2 şahit ,sen bayağı sinemacıya benziyosun barış abi :D:D

Bana sinemacı diyen direkman çarpılır, bizde kolpa yok birader :D
Ben gidersem legedema belgeseli gibi bişey çekerim Antalya da sen rahat ol :D

Conqueror
24-01-2008, 12:53

dikkat et antalyada balon balığı var ,yemlerini yemesinler :D:D:D

KEYF&KEDER
24-01-2008, 12:54
Olm herşeyi hatırlamak zorundamısın :D
Hem demirel ne dedi, dün dündür.....
O kapanış İstanbul ve çevresi içindi :D

yarın ne olacak o zaman

seckint
24-01-2008, 12:56

dikkat edesin kendine
kamerayı yedek bataryayı unutmayasın barış abi :D
mümkünse su altı çekimide bekleriz senden more :)

Conqueror
24-01-2008, 12:56
yarın ne olacak o zaman

cuma akşama kadar bilader yarın :D:D:D topluca cuma namazına ayasofya camiine gidilecek

KEYF&KEDER
24-01-2008, 12:58
cuma akşama kadar bilader yarın :D:D:D topluca cuma namazına ayasofya camiine gidilecek

sende gel ön saflarda yer ayırttım sana:D :D :D :D

tarcan
24-01-2008, 13:00
Arkadaşlar merhaba:

Savaş kardeşim.

Üstüme alınmamakla beraber yanlış yazdığın kanaatindeyim.
Avlaklarda Amatör ruhla avlanmak ve bu bilgiyi gene amatör arkadaşların ile paylaşmak ayrı birşey,

Aç kurt gibi bekleyen Ağcı,Trolcü gibilerine " Ahada bak burası bakir kalmış, haydi gidip biraz ağ atında burasınıda mahvedin" der gibisinden paylaşmak ayrı birşey.

Ayrıca Sen Amatör Ruh taşıyan insanlar ile ava çık, Onlar ile dolaş ,
bak bakalım öğreniyormusun,sana en kralını paylaşırlar.
.

Esenlikle Kal.

Conqueror
24-01-2008, 13:07
sende gel ön saflarda yer ayırttım sana:D :D :D :D

olur canım :D

crazybluee
24-01-2008, 13:09
Arkadaşlar merhaba:

Merhaba savaş bey burada herkez paylaşım ıcın toplanıyor ve bılgı almak ıcın kıme ne sordunuz ve cavap alamadınız bılemıyorum burada bızler sanal ortamda yazısıyor ama real hayatta uyguluyoruz buyrun en yakını ıse gecen pazar gunu ıdı bazı seylerın hakkında acelecı davranmamanız bence en doğrusu..

tarcan
24-01-2008, 13:13
Merhaba savaş bey burada herkez paylaşım ıcın toplanıyor ve bılgı almak ıcın kıme ne sordunuz ve cavap alamadınız bılemıyorum burada bızler sanal ortamda yazısıyor ama real hayatta uyguluyoruz buyrun en yakını ıse gecen pazar gunu ıdı bazı seylerın hakkında acelecı davranmamanız bence en doğrusu..

Al Bendende O kadar.
Eline Sağlık.

Conqueror
24-01-2008, 13:15
Değerli savaş ,aramıza hoş geldin sefalar getirdin ,trakyadan birini daha burda görmek çok güzel ,yazmış olduğun yazıyı okudum bir yerde haklı olabilirsin fakat Tarkan ve İbrahim abilerin yazmış olduklarına katılıyorum , benim fikrim , sana kimse seni tanımadıkça , şurda balık var demez ,belli bir zaman geçer belli şeyleri paylaşırız buluşup uygulanır .

Daha önce bazı durumlarla karşılaşıldı ,bunların örnekleri mevcut ,sitemizi üyelerimiz haricinde misafir üyelerde ziyaret ediyorlar ,bunların içerisinde ağcı ,trolcu ,bombacı ,tırııvırı atan insanlarda takip ediyorlar yerleri öğrenip buralara gidip oradaki eko sistemi bozuyorlar.

Yazdıklarımdan yanlış anlamaman ümidiyle ,bizleri tanıdıkca hak vereceğinden eminim ,bundan şüphen olmasın .

Sağlıcakla kal rast gelsin ....

SedatMert
24-01-2008, 13:21
Vurmadımki sorayim....vursam neden sual edeyim...elbette acır....:) Alınmayınız dedim nedir bu ısrar şimdi...yanlışmı dedim il il bucak bucak plartformmu açılsın. Ne gereği var....organizsyonlar bölümü bu iş için yeterli halde zaten. Bir davet bir faaliyet olacaksa, olmuş olan yayınlanacaksa, ayrı hareket etmenin ne anlamı var. Siz bugün Çorlu dediniz ben yarın Konya diyeceğim...nasıl olacak....bu karmaşayı düzeltebilecekmisniz.

Suat arkadaşım, senin yaptığın ''Yavuz hırsız evsahibini bastırır'' gibi birşey. Yaşı senin yaşını bayağı aşmış bir abinizin yazdığı bir konuya senin yazdığın gibi alaycı bir uslupla mesaj yazılmaması lazım. Hele verdiğin cevap hiç te hoş değil. Sen alaycı bir uslupla mesajını yaz sonra da ben birşey yapmadım de.
Tuncay arkadaşımızın amacını anlayamamışsınız. Konu ayrı hareket etmek değil, aksine bu bölgede denizde avlanan arkadaşlarımızı bir çatı altında toplayıp, ailemizi genişletmektir. Farkındaysan Trakya organizasyonu hakkındaki diğer forumu da Ahmet Fatih kardeşimizle beraber açtık ve bugüne kadar da paylaşımlarımızı o konu altında sürdürdük. Ancak sorun bahsettiğimiz konunun tatlısu organizasyonlarında olması. Her il için ayrı konular açılması istenmiyorsa, o zaman deniz ve tatlısu ayrımı ortadan kaldırılmalı. Ben denizde avlanıyorum, tatlısu paylaşımında benim ne işim var.

Bizim şimdiye kadar müşahade ettiğimiz; mevcut konu içinde paylaşımda bulunan arkadaşlarımızın çoğunun denizde avlandıkları ve bölgemiz deniz avcılığı için paylaşımda bulunmak isteyen arkadaşlarımızın tatlısu organizasyonlarında bulunan mevcut konumuzdan haberdar olmadıklarıdır. Bu durumda, deniz organizasyonlarında da bölgemiz hakkında bir konunun olması gerekliliği düşünülmüştür. Böyle düşünenler sadece bizler değilmişiz. Farkettiyseniz Savaş (hunters) arkadaşımız da aynı konuda başka bir forum açmış.

Lütfen, biz 3 arkadaşın (Moti-ulvi-SedatMert) bu girişiminden hiç kimse başka bir anlam çıkarmasın. Zannederim şimdiye kadar bizi şu veya bu şekilde tanımış olan hiçbir arkadaşımızın da aksini düşüneceğini zannetmiyorum.

Hepinize mahşerin 3 balıkçısı adına sevgi ve selamlarımızı sunuyorum.

SedatMert
24-01-2008, 13:38
Arkadaşlar merhaba:

Savaş kardeşim merhabalar. Bizler zaten aşağıda linkini verdiğim konuda gerekli birlikteliği ve paylaşımı yapıyorduk. Konunun tatlısu kısmaında olması nedeniyle gözünüzden kaçmış olmalı.
Tuncay arkadaşımız da bunu gördüğü için, karşı çıkmalar olsa da bu konuyu açtı. İnşallah burada hep beraber güzel paylaşımlar gerçekleştiririz.
Burada paylaşımda bulunan hiçbir arkadaşımızın bildiğini diğerinden sakladığını düşünmüyorum. Ancak diğer arkadaşlarımızın da söylediği gibi bazı bilgilerin site dışındaki kişilerden de saklanması gerekir.
Sağlıcakla kal.:)

moti
24-01-2008, 14:52
Vurmadımki sorayim....vursam neden sual edeyim...elbette acır....:) Alınmayınız dedim nedir bu ısrar şimdi...yanlışmı dedim il il bucak bucak plartformmu açılsın. Ne gereği var....organizsyonlar bölümü bu iş için yeterli halde zaten. Bir davet bir faaliyet olacaksa, olmuş olan yayınlanacaksa, ayrı hareket etmenin ne anlamı var. Siz bugün Çorlu dediniz ben yarın Konya diyeceğim...nasıl olacak....bu karmaşayı düzeltebilecekmisniz.Uzun uzun cümlelerle ne kendi değerli zamanımı nede başkalarının zamanın işgal etmemek adına.Kısa ve açık yazacağım.
Tekirdağ Bugün ve yarında Türkiye'mizin en önemli sahil şehri ve Marmara denizinin en önemli liman kentidir Silivri /Gümüş yakadan Çanakkale/Gelibolu'ya kadarda uzun bir kıyı sahil şeridi vardır .Bursa ve Balıkesir illerimizin şehir merkezleri ise hepimizin bildiği gibi sahil şeridinden birhayli uzak mesafededir.Bursa , Balıkesir ,Büyükçekmece (İlçe) gibi Şehirlerimizde oturan arkadaşlarımızın kendi bölgeleriyle ilgili düzenleyecekleri deniz organizasyonlarını planlama ve forum nimetlerinden istifade etmeleri imkanı varken ve Tekirdağ ve çevresinde ikamet eden "bugün enaz 2.500.000 hele yazın daha fazla"Bir üyenizin çok iyi niyetle yapmış olduğu bu girişimi alaya alma hakkınız varmı.Sizi Tekirdağ ve Çorlu cümlesindeki Çorlu rahatsız ettiyse Çorlu bugüne bugün Şehir merkezi olarak Balıkesir ilimiz ve yaklaşık 30 - 40 ilimizden daha fazla nüfus yoğunluğuna sahiptir anlıyacağınız Bucak belde ve nahiye değildir.Bu genel bilgilerden sonra Biz burada bir aile isek ailenin küçükleri ailenin büyükleriyle alay edemez kinayeli konuşmaz herne kadar sanal ortamda isekde şahsen tanımadığımız insanları zedeleyici konuşmalardan kaçınmamız gerekli.Ben 46 seneden beri amatör deniz balıkçılığı yapıyorum belki bu ahir zamanda birilerine teknolojinin getirdiği imkanlar ile faydalı olurum ümidim var.Yoksa ben tekneme atlayıp veya arkadaşlarımla balığa çıkar keyfime bakarım böyle muhabbetlerlede hiiiçççç kafamı yormam.Reis olabilmenin erdemiyle hoşçakal suat kardeşim :)

hunters
24-01-2008, 15:49
Merhabalar forumun değerli okurları...
Öncelikle bilgi paylaşımı dediğimi belirtmek isterim.Paylaşım da karşılıklı olur tabi.Ayrıca bilgi istedim ve bana kimse vermedi diye de bişey yazmadım,bakabilirsiniz.Yazılan ve açılan konuları baktığımda genelde bende böyle bir izlenim oldu yani kanaat....Bu benim fikrim sizler katılır ya da katılmazsınız bu sizin değerlendirmeniz.Ayrıca kimseden de şurada ya da burada balık var demesini de beklemedim.
Bu konunun bu açıdan değerlendirlmesini sizler tarafından beklemekteyim.

Conqueror
24-01-2008, 15:52
Öncelikle bilgi paylaşımı dediğimi belirtmek isterim.Paylaşım da karşılıklı olur tabi.Ayrıca bilgi istedim ve bana kimse vermedi diye de bişey yazmadım,bakabilirsiniz.Yazılan ve açılan konuları baktığımda genelde bende böyle bir izlenim oldu yani kanaat....Bu benim fikrim sizler katılır ya da katılmazsınız bu sizin değerlendirmeniz.Ayrıca kimseden de şurada ya da burada balık var demesini de beklemedim.

öncelikle merhaba ,bu konuyu kapatıyoruz ,ben fatih öncelikle neyse belli şeyler tartışıldı ,yazıldı çizildi ,ve bitti şimdi sen trakya çevresi orga gir kendini söyle bir tanıt ve arkadaşlarımın bu haftaki planlarına bir göz at uygun olursan katılabilirsin kimse sana yok olmaz demez ,sevgili kardeşim

sağlıcakla kal

hunters
24-01-2008, 15:58
evet fatih sanırım haklısın.Zaten bu sitede konu sınırlaması ve yahut herkezin platform açamaması diye bişey yok sanırım.Ben istedim oldu mantığıyla da olaya yaklaşmak yanlı bir tutumdur.Ben ve tanıdıklarım için böyle bişeyi uygun gördüm.İsteyen yazar, isteyen katılır ,isteyen tartışır ve biter.....

fakirbalıkçı
24-01-2008, 16:22
Kısaca bende bir kaç cümle kurma ihtiyacı duydum Avlak yeri olarak çok uzun kıyılara sahip Trakya kaldiki bir kaç başlık değil belkide tonlarca Başlık altında yazılar çıkabilir kaldıki Mahşerin Üç Balıkçısı Tatlı Su ve Tuzlu suyu Ayırarak hem sohbethanemizin genişlemesini Hemde İhtiyaç olunan Bilgiyi membağından alabilme İmkanını sağlamışlardır..
Kaldıki Suat kardeşimizde farkındadır Ve İsteyerek Yazmamıştır
diye düşünmekteyim..
vesselam

Hunters sen İste Ne avlar ne Organizasyonlar bizim olur Rast gele Agacım

hunters
24-01-2008, 17:05
eyvallah necmi bey.Sizlerinde avları bol muhabbetiniz daim olsun.........

crazybluee
24-01-2008, 17:12

savas arkadasım bılgı ıstedınde kımse vermedı dememdekı kastım kısılerı tanıdıktan sonra ortama ıyıce ısınman ve göreceksınkı ne kadar cok paylaşımın burada oldugu babında ıdı.Yazılan ve açılan konuları okudugunda kım nerede nasıl yakaladıgını yada kullandıgı malzemeyı hava durumunu eksık yazmıs ve bundan dolayı yanlış bır kanıya varmıs olabılırsınız buda bızlerın gözlerınden kaçan ufak yazım hataları oldugunu dusunuyorum egerkı yer mekan belırtılmemıs ıse soruldugunda muhakkak cevap verılır.egerkı yazımda sızı uzecek yada foruma kusturecek bır hatam olduysa af ola keyıflı paylaşımlar dılegıyle sımdılık hosca kalın.. rastgele

tarcan
24-01-2008, 17:19
savas arkadasım bılgı ıstedınde kımse vermedı dememdekı kastım kısılerı tanıdıktan sonra ortama ıyıce ısınman ve göreceksınkı ne kadar cok paylaşımın burada oldugu babında ıdı.Yazılan ve açılan konuları okudugunda kım nerede nasıl yakaladıgını yada kullandıgı malzemeyı hava durumunu eksık yazmıs ve bundan dolayı yanlış bır kanıya varmıs olabılırsınız buda bızlerın gözlerınden kaçan ufak yazım hataları oldugunu dusunuyorum egerkı yer mekan belırtılmemıs ıse soruldugunda muhakkak cevap verılır.egerkı yazımda sızı uzecek yada foruma kusturecek bır hatam olduysa af ola keyıflı paylaşımlar dılegıyle sımdılık hosca kalın.. rastgele

Haklısın İbrahim Kardeşim.

Neyse Konu tatlıya bağlanmıştır.

Artık yeni bir arkadaşımız daha var.

Hayırlı Olsun.

Conqueror
24-01-2008, 17:22

Hayırlı Olsun.

evet abi hayırlı olsun :)

ZEYNEL_59
24-01-2008, 17:25
Birkaç gündür yoktum. Bu konuyuda başondan sonuna okudum. Çok hiddtelenmiştim ve ağzıma geleni yazabilirdim. Neyseki sonradan sonraya muhabbet tatlıya bağlanmış gözüküyor. Şimdilik susacağım. Lütfen tanımadan, görmeden, yaşamadan herşeye atlamayın.

Neyse içim şişti ama susacağım.

seckint
24-01-2008, 17:34
konu tatlıya bağlanmışken bi araya acı şalgam suyu katarak ekşitebilirim :D:D

tarcan
24-01-2008, 17:52
Birkaç gündür yoktum. Bu konuyuda başondan sonuna okudum. Çok hiddtelenmiştim ve ağzıma geleni yazabilirdim. Neyseki sonradan sonraya muhabbet tatlıya bağlanmış gözüküyor. Şimdilik susacağım. Lütfen tanımadan, görmeden, yaşamadan herşeye atlamayın.

Hehehehe İntikam Soğuk yenen bir yemektir.

Şişme hiç kardeşim.

Olur böyle şeyler.

Şimdi Lokum vakti.

Haydi hoooop.

Seçkin,

Çekk bir Şalgam... :D

crazybluee
24-01-2008, 17:53
zeynel hos geldın...yoklugunu sağ olsun Fatih bana pek aratmadı umarım sağlıgın sıhhatın yerındedır:D:D

ZEYNEL_59
24-01-2008, 17:56

Şişme hiç kardeşim.

Olur böyle şeyler.

Şimdi Lokum vakti.

Haydi hoooop.

Seçkin,

İntikam falan bana ters be aabi . Üzüldüm sadece o kadar.

Teşekkür ederim. İyi geldi. Ekşi ekşi.

Tarkan abim nasılsın be. Hiç görüşemiyoruz. Sağlıkta sıhhattesindir inşallah.

ZEYNEL_59
24-01-2008, 17:57
zeynel hos geldın...yoklugunu sağ olsun Fatih bana pek aratmadı umarım sağlıgın sıhhatın yerındedır:D:D

İbarahim merhaba dostum. Sen nasılsın. Biraz salgın mevzuatları var ama ailece yenmek üzereyiz. Sağolasın.

SedatMert
24-01-2008, 18:07
rastgele
İbrahim nasılsın?

Hayırlı Olsun.
Tarkan hoşgeldin, artık sizleri burada ağırlayacağız. Tatlısu avına gidersek te öbür taraftan davetimizi yaparız.:)
Zeynel hoşgeldin. En iyisini yapmışsın canım kardeşim. Konuşulan konuşuldu artık, yanlış anlaşılma varsa düzelmiştir sanırım. Anlaşılamadıysa da sorun değil, nasıl olsa bizlerin sizler gibi pırıl pırıl kardeşleri var. Biz bu sitede bilginin yanında sevgiyi ve saygıyı da paylaşmaya çalışıyoruz.

Şimdilik herkese iyi akşamlar.:)

KEYF&KEDER
24-01-2008, 18:43

kuri naber ya nasılsın görüşmeyeli

tarcan
24-01-2008, 21:23
İntikam falan bana ters be aabi . Üzüldüm sadece o kadar.

Teşekkür ederim. İyi geldi. Ekşi ekşi.

Tarkan abim nasılsın be. Hiç görüşemiyoruz. Sağlıkta sıhhattesindir inşallah.
Sağolasın Değerli Kardeşim Benim.
Kusuruma bakmayın ihmal ettiğimide düşünmeyin ama öylesine yoğunumki...

Tarkan hoşgeldin, artık sizleri burada ağırlayacağız. Tatlısu avına gidersek te öbür taraftan davetimizi yaparız.:)

Biz bu sitede bilginin yanında sevgiyi ve saygıyı da paylaşmaya çalışıyoruz.

Sedat Ağabey ,
Mahşerin üç atlısı olarak Sizleri bir kardeşiniz olarak çok seviyor ve sayıyorum.
Sizler benim geçtiğim yoldan 20 sene 30 sene önce geçmiş
hayatı yalayıp yutmuşsunuz.

Sözüm meclisimizden dışarı...

Yazılacak çokda şey yok aslında Öğrenilecek çok şey var...

Şimdiki Meclisimizden içeri :

Ellerinizden öper iyi akşamlar dilerim.

Saygılarım ile.

seckint
25-01-2008, 01:13

Şişme hiç kardeşim.

Olur böyle şeyler.

Şimdi Lokum vakti.

Haydi hoooop.

Seçkin,

hası acılısı geliyo abi :D:D:D
içen bin pişman içmeynde bişey yok :D:D

crazybluee
25-01-2008, 08:20
gunaydın abilerim..

Conqueror
25-01-2008, 08:26
gunaydın abilerim..

Günaydın canım ,nasılsın bakalım görüşmeyeli :)

SedatMert
25-01-2008, 08:30
Günaydın Türkiye, Günaydın dostlar. Hepinize hayırlı cumalar:)
gunaydın abilerim..
İbrahim günaydın.
Günaydın Fatih, sen izine bugün mü çıkıyorsun?

Conqueror
25-01-2008, 08:32

İbrahim günaydın.

günaydın sedat amca allah kısmet ederse evet 1 hafta izinliyim :)

KEYF&KEDER
25-01-2008, 09:05
gunaydın abilerim..

İbrahim günaydın.

günaydın abiler

Conqueror
25-01-2008, 09:11
günaydın abiler

günaydınnnn

ZEYNEL_59
25-01-2008, 09:13
kuri naber ya nasılsın görüşmeyeli

Sağol be abi. Sen nasılsın. Bu aralar kaçamak uğruyorum.

Sağolasın Değerli Kardeşim Benim.
Kusuruma bakmayın ihmal ettiğimide düşünmeyin ama öylesine yoğunumki...

Sedat Ağabey ,
Mahşerin üç atlısı olarak Sizleri bir kardeşiniz olarak çok seviyor ve sayıyorum.
Sizler benim geçtiğim yoldan 20 sene 30 sene önce geçmiş
hayatı yalayıp yutmuşsunuz.

Sözüm meclisimizden dışarı...

Yazılacak çokda şey yok aslında Öğrenilecek çok şey var...

Şimdiki Meclisimizden içeri :

Ellerinizden öper iyi akşamlar dilerim.

Saygılarım ile.

Benimde bir farkım yok aslında. Abi yanlış anlama falan olur mu hiç. Gözünü seveyim.

KEYF&KEDER
25-01-2008, 09:13
günaydınnnn

sanadaaaaa:p :p

KEYF&KEDER
25-01-2008, 09:14

Benimde bir farkım yok aslında. Abi yanlış anlama falan olur mu hiç. Gözünü seveyim.

kaçamak uğrama saonra bağımlılık yapmasın abi

KEYF&KEDER
25-01-2008, 09:21
günaydınnnn

[/IMG] (][IMG)

[/IMG] (][IMG)

akşnki avım

Conqueror
25-01-2008, 09:34
[/IMG] (][IMG)

[/IMG] (][IMG)

akşnki vım

balıkpazarından mı aldın balıkları :D:D:D

ulvi
25-01-2008, 09:40
gunaydın abilerim..

günaydın abiler

günaydınnnn

Günaydın Gençler,hayırlı CUMA'lar,hayırlı işler..:)

KEYF&KEDER
balıkpazarından mı aldın balıkları :D:D:D

kıskanma ne olur olta salla seninde olur:D :D :D :D :D

Conqueror

günaydın ulvi amca hayırlı cumalar

KEYF&KEDER
25-01-2008, 09:41

eyvallah ulvi abi sizede hayırlı cumalar

Conqueror
25-01-2008, 09:41
kıskanma ne olur olta salla seninde olur:D :D :D :D :D

hahahaha kıskananın bir yüzü kara ,kıskanmayanın iki yüzü :D:D

KEYF&KEDER
25-01-2008, 09:42

ya ulvi abi senin damat niye bu kadar çamurluk ypıyor:D :D

ulvi

İbrahim günaydın.

Günaydın bekar Sedat..:D Hayırlı Cuma'lar.Kolay gelsin.:) Sen bugün yoğunsundur..:D

Conqueror

eeee kimin damadıyız :D:D ulvi babanın

KEYF&KEDER
25-01-2008, 09:47

NE demek istiyorsun sen?? birdüşün istersen ha .

:confused: :confused: :D :D :D

ulvi
25-01-2008, 09:48
1-O İyi bir artisttir.
2-Nişanlı ve yakışıklıdır.
3-Bazen olur böyle halleri,
4-Evleninceye kadar göz yumacak abileri,kardeşleri..:D :D

Conqueror
25-01-2008, 09:48
NE demek istiyorsun sen?? birdüşün istersen ha .

:confused: :confused: :D :D :D

de get loooo ,asta etme adamı sabah sabah :D:D:D

Conqueror
25-01-2008, 09:50
1-O İyi bir artisttir.

baba be insanın halinden anlıyor ,ellerinden öperim

KEYF&KEDER
25-01-2008, 09:51
hahahaha kıskananın bir yüzü kara ,kıskanmayanın iki yüzü :D:D

ya baba buna eyvallah

y buna ne demeli .:mad: :mad: :mad: :mad:

1-O İyi bir artisttir.

damada hiç yakıştıramadım gerçekten

KEYF&KEDER
25-01-2008, 09:52

bakıyorumda hemen yalamaya başlamışsın:D :D :D :D :D :D

Conqueror
25-01-2008, 09:54
ya baba buna eyvallah

banane :D:D

y buna ne demeli .:mad: :mad: :mad: :mad:

bizene :D:D

damada hiç yakıştıramadım gerçekten

sanane :D:D

Conqueror
25-01-2008, 09:55
bakıyorumda hemen yalamaya başlamışsın:D :D :D :D :D :D

kıskanma bilader bana damat derler ,keyfim olur keyiflenirim ,kederli olur tekir içerim ,sen kendine bak :D:D

ulvi
25-01-2008, 09:56
Bende hepinizin gözlerinden öperim..:)

KEYF&KEDER
25-01-2008, 09:56
kıskanma bilader bana damat derler ,keyfim olur keyiflenirim ,kederli olur tekir içerim ,sen kendine bak :D:D

ya varya gördüm gördümde senin gibisine daha rastlamadım:D :D :D :D :D

Conqueror
25-01-2008, 09:57
Bende senin gözlerinden öperim..:)

kıskananlar çatlaşın ulvi baba :D:D

KEYF&KEDER
25-01-2008, 09:57
kıskananlar çatlaşın ulvi baba :D:D

:D :D :D :D :D :D

Conqueror
25-01-2008, 09:58

göremezsin bilader her ne kadar çevremde imitasyonlarım olsada original benim:D canımm

KEYF&KEDER
25-01-2008, 10:01
göremezsin bilader her ne kadar çevremde imitasyonlarım olsada original benim:D canımm

ona imitasyom denmez ya yansanayi diycen ördek olrak kendini gösterebilirsin

yada çakma onada kendini örnek gösterebilirsin:D :D :D :D

ulvi
25-01-2008, 10:02
Hatırlatma yapayım,Damat numuneliktir.:D :D

Conqueror
25-01-2008, 10:02
ona imitasyom denmez ya yansanayi diycen ördek olra kendini gösterebilirsin

yada çakma onada kendini örnek gösterebilirsin:D :D :D :D

sen giderken ben geri geliyordum :D canım

Conqueror
25-01-2008, 10:03

sen işini bilirsin ulvi baba ,anlamaz çekemiyor kıskanç insan :D balıkpazarında aldığı balıkları bize gösteriyo :D:D

ulvi
25-01-2008, 10:05
sen işini bilirsin ulvi baba ,anlamaz çekemiyor kıskanç insan :D balıkpazarında aldığı balıkları bize gösteriyo :D:D
Senin pazardan aldıklarını bile göremedik Damat.:p :D

Conqueror
25-01-2008, 10:07

param yokk olsa alçam ,ama maalesef ulvi baba

yakında Arkadaşlarla birlikte 1. GELENEKSEL VATOZ ORGANİZASYONU yapıcaz :D:D katılmak istermisin :D

nbariso
25-01-2008, 10:09
Herkeze selamlar
Hayırlı günler

Conqueror
25-01-2008, 10:11
Herkeze selamlar
Hayırlı günler

oooo enişte hoş geldin :D:D

ulvi
25-01-2008, 10:12
param yokk olsa alçam ,ama maalesef ulvi baba

yakında Arkadaşlarla birlikte 1. GELENEKSEL VATOZ ORGANİZASYONU yapıcaz :D:D katılmak istermisin :D
Her zaman..:D
Herkeze selamlar
Hayırlı günler
Günaydın Barış..:)

KEYF&KEDER
25-01-2008, 10:12

hay çok yaşa baba

paran varsa al sende göster yoksa sus adam bilsinler

uymadı ama genede olsun:D :D

ağzına sağlık baba :)

KEYF&KEDER
25-01-2008, 10:13
Herkeze selamlar
Hayırlı günler

hoş geldin abi

nbariso
25-01-2008, 10:13
oooo enişte hoş geldin :D:D

Ojbulduk iki gözüm.

Conqueror
25-01-2008, 10:18
hay çok yaşa baba

paran varsa al sende göster yoksa sus adam bilsinler

uymadı ama genede olsun:D :D

ağzına sağlık baba :)

benle laf yarışı yapma abicim :D lafları sakız diye çiğner balon şişiririm :D

KEYF&KEDER
25-01-2008, 10:22
benle laf yarışı yapma abicim :D lafları sakız diye çiğner balon şişiririm :D

dikkat et şişirdiğin balon patlayıp yüzüne gözüne bulaşmasın:D :D :D :D

Conqueror
25-01-2008, 10:28
dikkat et şişirdiğin balon patlayıp yüzüne gözüne bulaşmasın:D :D :D :D

rahat ol bilader mendilim var :D

Conqueror
25-01-2008, 10:40
Ojbulduk iki gözüm.

naper sosyatik adam :D:D

Conqueror
25-01-2008, 10:57
nerde bu millet yav :D iki laflayacaktık

nbariso
25-01-2008, 11:07
nerde bu millet yav :D iki laflayacaktık

Olm herkez senin gibi B.G.B.K. mı ? :)

KEYF&KEDER
25-01-2008, 11:12

Boşver barış abi herkesi kendisi gibi sanıyor

boş gezenin boş kalfası:D :D :D :D :D :D

KEYF&KEDER
25-01-2008, 11:14
rahat ol bilader mendilim var :D

mendil deiğin selpakmı:D :D :D :D

Conqueror
25-01-2008, 11:16

yani herkez senin gibi çok fonksiyonlu değil demek istedin hem iş yapıyosun ,hem laklak demek istedin ,doğru tamamen zanaat olayı bilader :D

Conqueror
25-01-2008, 11:17
Boşver barış abi herkesi kendisi gibi sanıyor

boş gezenin boş kalfası:D :D :D :D :D :D

araya kaynak yapma git pazarda yarım kilo istavrit al fotosunu çek :D

Conqueror
25-01-2008, 11:21
mendil deiğin selpakmı:D :D :D :D

binekmiş ,inekmiş ,kılmış ,jiletmiş anlamam ,selpak sordun selpak dedik :D:D

KEYF&KEDER
25-01-2008, 11:25

sen vatoslardan haber ver boşver hali mali:D :D :D

Conqueror
25-01-2008, 11:26
sen vatoslardan haber ver boşver hali mali:D :D :D

ben size tabiyim baba gelde akar gelirim :D

KEYF&KEDER
25-01-2008, 11:28

o selpakla yüzünü değil piiiiiiiip ( sansür var ) silersin ancak .:D :D :D

Conqueror
25-01-2008, 11:29
o selpakla yüzünü değil piiiiiiiip ( sansür var ) silersin ancak .:D :D :D

akıllı ol bandırmaya yollarım seni ,gezmeye :D

KEYF&KEDER
25-01-2008, 11:30
ben size tabiyim baba gelde akar gelirim :D

madem sen bize tabisin o zaman akta yarın misafirimiz ol gel bize

istavritler alayım halden size:D :D

.

Conqueror
25-01-2008, 11:32
madem sen bize tabisin o zaman akta yarın misafirimiz ol gel bize

istavritler alayım halden size:D :D

.

istavriti edirnede ki arkadaşlarımda alıyor ,sen istanbuldasın istavrite tavlayamazsın beni ,ama bir biskrem verirsen olabilir :D:D

KEYF&KEDER
25-01-2008, 11:54
istavriti edirnede ki arkadaşlarımda alıyor ,sen istanbuldasın istavrite tavlayamazsın beni ,ama bir biskrem verirsen olabilir :D:D

Mesajını aldım hiçte komik değilsin:eek: :eek: :D :D :D :D

Conqueror
25-01-2008, 11:56
Mesajını aldım hiçte komik değilsin:eek: :eek: :D :D :D :D

okudun mu özel ine baksana abi

Conqueror
25-01-2008, 11:59
Mesajını aldım hiçte komik değilsin:eek: :eek: :D

:(:(:(:(:(

fakirbalıkçı
25-01-2008, 12:25
Zeynel Agayı Gören Varmı ne ediyor Benim Topraam ya sesi solukuda Çıkmıyor özledik yaf

Conqueror
25-01-2008, 12:26
Zeynel Agayı Gören Varmı ne ediyor Benim Topraam ya sesi solukuda Çıkmıyor özledik yaf

bir ara uğradı bugün ,keyfi yok necmi baba rahatsız biraz grip olmuş

fakirbalıkçı
25-01-2008, 12:31
bir ara uğradı bugün ,keyfi yok necmi baba rahatsız biraz grip olmuş
Geçmiş Olsun Geçmiş Olsun

Conqueror
25-01-2008, 12:31
Geçmiş Olsun Geçmiş Olsun

sağol sağol

moti
25-01-2008, 12:52
Değerli kardeşlerim arkadaşlarım bu hafta pek aranızda olamadım.Bilgisayarımdaki pürüzleri tamamen halletmiş olmanın rtahatlığıyla Yukarı Trakyanın damadından aşağı trakyanın beyefendisi zeynel kardeşime İhtiyar delikanlı kankalarımdan Büyükçekmece tarkan ve oradan İstanbul'daki Fakirim balıkçım,Kibarım mimarım.Orhan,İbrahim,seçkin,koral ve herkezi çok özlemişim(Unuttuklarım varsa onlarıda :D) Nasılsınız Allah muhabbetinizi arttırsın.:)Çok lazımmışım gibi yine geldim :D:D

Conqueror
25-01-2008, 13:00
Değerli kardeşlerim arkadaşlarım bu hafta pek aranızda olamadım.Bilgisayarımdaki pürüzleri tamamen halletmiş olmanın rtahatlığıyla Yukarı Trakyanın damadından aşağı trakyanın beyefendisi zeynel kardeşime İhtiyar delikanlı kankalarımdan Büyükçekmece tarkan ve oradan İstanbul'daki Fakirim balıkçım,Kibarım mimarım.Orhan,İbrahim,seçkin,koral ve herkezi çok özlemişim(Unuttuklarım varsa onlarıda :D) Nasılsınız Allah muhabbetinizi arttırsın.:)Çok lazımmışım gibi yine geldim :D:D

tuncay amca merhaba ,hastayım bu tabirlerine süpersin vesselam :D bizde seni çok özledik ellerinden öperim

tarcan
25-01-2008, 13:03

Bende Seni çok özlemişim Ağabey.

Allah Sizleri başımızdan eksik etmesin.

moti
tuncay amca merhaba ,hastayım bu tabirlerine süpersin vesselam :D bizde seni çok özledik ellerinden öperimDemekki kalp kalbe karşıymış az önce diğer sayfamızada ben birşeyler yazmıştım :)

Conqueror

Allah Sizleri başımızdan eksik etmesin.

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

moti
25-01-2008, 13:06

Allah Sizleri başımızdan eksik etmesin.Tarkan kardeşim hernekadar henüz yüz yüze tanışmamış dahi olsak seni ve paylaşımlarını takdir ve ilgiyle takip ediyorum :)Ve bu ilkbaharda muhakkak tanışacağımızı ümit ediyorum :)sen iyibir kardeşim ve arkadaşımsın :)

tarcan
25-01-2008, 13:27
Tarkan kardeşim hernekadar henüz yüz yüze tanışmamış dahi olsak seni ve paylaşımlarını takdir ve ilgiyle takip ediyorum :)Ve bu ilkbaharda muhakkak tanışacağımızı ümit ediyorum :)sen iyibir kardeşim ve arkadaşımsın :)

Teşekkür ederim Ağabey,

Bilmükabele

ulvi
25-01-2008, 13:28
Moti hoşgeldin.Ben seni diğerleri kadar özlemedim..:p :D

derya__kuzusu
25-01-2008, 13:29
Ce_ee :p :D :D :D

korni
25-01-2008, 13:30

:eek: :eek: :confused: :mad: Anne korktum valla :D:D

Conqueror
25-01-2008, 13:36
Ce_ee

[QUOTE=korni;415373 Anne korktum valla :D:D[/QUOTE]

hoşgeldiniz ,sefalar getirdiniz ,hiç gerek yoktu :D neler getirdiniz öyle

moti
25-01-2008, 13:40
Moti hoşgeldin.Ben seni diğerleri kadar özlemedim..:p :DSeni kıskanç şey seni :D:

Ce_ee :p :D Yaramaz çocuklar gibi kapının arkasına saklanıp Ce.. Diyerek kaytarma :DDaha sırada röfle,perma,saçboyası yapılacak:Ddermişim:Müjdatım öpüldünüz

:eek: Anne korktum valla :DKorkma korkma bizim müjdat kardeşimiz :D

korni
25-01-2008, 13:42
Seni kıskanç şey seni :D:

Yaramaz çocuklar gibi kapının arkasına saklanıp Ce.. Diyerek kaytarma :DDaha sırada röfle,perma,saçboyası yapılacak:Ddermişim:Müjdatım öpüldünüz

Korkma korkma bizim müjdat kardeşimiz :D

abi baksana demek istiyor ben mod um gözüm üzerinizde ondan korktum esas ben :D:D

ulvi
25-01-2008, 13:43
Müjdat özlettin kendini..:) İşlerin yoğun galiba.;) Allah bol kazançlar versin.:) Geçtiğinde Kadifekale'den benim için İzmir'e bir el sallarsın.:)

derya__kuzusu
25-01-2008, 13:47
Müjdat özlettin kendini..:) İşlerin yoğun galiba.;) Allah bol kazançlar versin.:) Geçtiğinde Kadifekale'den benim için İzmir'e bir el sallarsın.:)

Ah be dedecim benim ne işim olur kadife kalede beni zaten sokmazlar oraya :D:D:D

Taşlarlar vallaha beni oraya girersem Hehehe :D

moti
25-01-2008, 13:55
abi baksana demek istiyor ben mod um gözüm üzerinizde ondan korktum esas ben :D:DMüjdatım kardeşim Mod.olarak Ce...Cö... demez bence :)Şöyle der Höööyttt daatırım orayıııı leeeennnm :D Koral sende çok tırsakiymişsin be kardeşim :D

"Not="Gençler bugün neşeliyim şaka yapıyorum.Veya ben nekadar şakacıyım":D:D

Conqueror
25-01-2008, 13:59
konuyu saptırmayalım haydi konular haricine burada keyf&keder le ikimiz başbaşa kozlarımızı paylaşıcez :D:D

KEYF&KEDER
25-01-2008, 14:00
Müjdatım kardeşim Mod.olarak Ce...Cö... demez bence :)Şöyle der Höööyttt daatırım orayıııı leeeennnm :D Koral sende çok tırsakiymişsin be kardeşim :D

baba maşallahın var saygılarımla

Conqueror
25-01-2008, 14:01
baba maşallahın var saygılarımla

istanbul kıyı raporuna bi bak istersen senin için neler yazmışım :D:D:D

KEYF&KEDER
konuyu saptırmayalım haydi konular haricine burada keyf&keder le ikimiz başbaşa kozlarımızı paylaşıcez :D:D

ya sen öyle her tarafa ne muhalefet oluyorsun bakalım

ulvi
Müjdatım kardeşim Mod.olarak Ce...Cö... demez bence :)Şöyle der Höööyttt daatırım orayıııı leeeennnm :D Koral sende çok tırsakiymişsin be kardeşim :D

Kendini methetme.:) Eigene Lob stinkt.;) Anladınmı?:D

Conqueror
25-01-2008, 14:02
ya sen öyle her tarafa ne muhalefet oluyorsun bakalım

yav burasının reisi benim varmı itirazım :D:D:D

KEYF&KEDER
25-01-2008, 14:02
istanbul kıyı raporuna bi bak istersen senin için neler yazmışım :D:D:D

gördüm:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Conqueror
25-01-2008, 14:03
gördüm:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

tekrar bi bak canım ,ne o gözlerin açıldı galiba :D

moti
25-01-2008, 14:11
konuyu saptırmayalım haydi konular haricine burada keyf&keder le ikimiz başbaşa kozlarımızı paylaşıcez :DTatlı tatlı atışın :DBirbirinize sonra kızmayın Ben bişrazdan yatacam fazlada bağırışıp gürültü yapmayın:DBaston yanımda :D

baba maşallahın var saygılarımlaGözümsün Orhaaannnn:D

Kendini methetme.:) Eigene Lob stinkt.;) Anladınmı?:DBirşey anladıysam Arap olayım hatta zenci bile olabilirim :)Haaaaaa Şimdi anladım ...Seni Komikşey seni :D

Bu arada ben kaçtım akşama görüşürüz :

Conqueror
25-01-2008, 14:14
Tatlı tatlı atışın :DBirbirinize sonra kızmayın Ben bişrazdan yatacam fazlada bağırışıp gürültü yapmayın:DBaston yanımda :D

Gözümsün Orhaaannnn:D

Birşey anladıysam Arap olayım hatta zenci bile olabilirim :)Haaaaaa Şimdi anladım ...Seni Komikşey seni :D

Bu arada ben kaçtım akşama görüşürüz :

babacım merak etme orhan abi benim abim ,her ne kadar atışsakta tatlı tatlı saygıda kusur etmem bilirsin ,sana iyi uykular rüyanda 20 kg sazan görürsün inşallah kepçe lazım olursa ben getiririm :D

moti
25-01-2008, 14:20
babacım merak etme orhan abi benim abim ,her ne kadar atışsakta tatlı tatlı saygıda kusur etmem bilirsin ,sana iyi uykular rüyanda 20 kg sazan görürsün inşallah kepçe lazım olursa ben getiririm :DHepinizi öptümm:Dhadi siz güzel güzel oynayın :D

Conqueror
25-01-2008, 14:21
Hepinizi öptümm:Dhadi siz güzel güzel oynayın :D

peki tuncay amca ,bizde ellerinden öptük :) iyi uykular esasen uyumadan önce bir bardak şurup yap derim Üzüm şurubu hem iştah açar hemde deliksiz uyku uyursun :D

moti
25-01-2008, 14:29
peki tuncay amca ,bizde ellerinden öptük :) iyi uykular esasen uyumadan önce bir bardak şurup yap derim Üzüm şurubu hem iştah açar hemde deliksiz uyku uyursun :DŞşşşttt Uyuyorum :D:D:p Byyyy

Conqueror
25-01-2008, 14:30
Şşşşttt Uyuyorum :D:D:p Byyyy

daha karbuz keseceydik baba yav :D hafta sonu vatoz a gidiyormuşsunuz galiba kayalıklara :D:D

moti
25-01-2008, 14:32
daha karbuz keseceydik baba yav :D hafta sonu vatoz a gidiyormuşsunuz galiba kayalıklara :D:DŞşşşştttt dedim :(... :D:D

Conqueror
25-01-2008, 14:34
Şşşşştttt dedim :(... :D:D

peki öptüm ellerinden :)

nbariso
25-01-2008, 14:58

Hamdısenalar olsun
Tuncay abi, yarın Necmis ustayıda götürüyorum maça Allahın izniyle.
Önden Hasbide içicem, ama kendisi kıvırıyo, yok midem rahatsız yok bilmemne :D :D
Acaba diyorum bundan böyle Necmi abiye üniversiteli danszö mü desek :D

nbariso
25-01-2008, 14:59
Kendini methetme.:) Eigene Lob stinkt.;) Anladınmı?:D

Af buyur :D :D

SedatMert
25-01-2008, 15:03
Arkadaşlar muhabbetin belini kırıyorsunuz maşallah. Muhabbette olduğu kadar balıkta da böyle maharetli olsanız ya:D :D :D
Haftasonu hava da çok güzel olacağa benziyor:D :D

KEYF&KEDER
25-01-2008, 15:07
Arkadaşlar muhabbetin belini kırıyorsunuz maşallah. Muhabbette olduğu kadar balıkta da böyle maharetli olsanız ya:D :D :D

ooo sedat abi şeref verdiniz :D

mazot vardıda bizmi içtik misali .:D

balık vardıda bizmi tutmadık .:D

yapın bir organizasyon bizde boğalım balığı .:D

tabi balığın olduğu bir avlak yeri seçin lütfen .:D

Conqueror
25-01-2008, 15:10

meteoroloji genel müdürlüğünden alınan bilgilere göre 27 ocak 2008 akşam saatlerinde yurdumuz yeni bir soğuk ve yoğun kar yağışlı havanın etkisine gireceği tahmin ediliyor ,yağışlar kıyılarda yağmur ,iç kesinlerde karlakarışık yağmur ve kar şeklinde olacak

Edirne : -3 / -6
Çorlu : -1-/-3
İstanbul : 1/ -4

Conqueror
25-01-2008, 15:12
ooo sedat abi şeref verdiniz :D

mazot vardıda bizmi içtik misali .:D

balık vardıda bizmi tutmadık .:D

yapın bir organizasyon bizde boğalım balığı .:D

tabi balığın olduğu bir avlak yeri seçin lütfen .:D

Demirel duymasın kızar :D:D ona göre :D

derya__kuzusu
25-01-2008, 15:14
meteoroloji genel müdürlüğünden alınan bilgilere göre 27 ocak 2008 akşam saatlerinde yurdumuz yeni bir soğuk ve yoğun kar yağışlı havanın etkisine gireceği tahmin ediliyor ,yağışlar kıyılarda yağmur ,iç kesinlerde karlakarışık yağmur ve kar şeklinde olacak

Desene tam balık havası :cool:

:D:D:D:D

Bıırrrrr şimdiden dondum :eek: :D :D

Conqueror
25-01-2008, 15:15
Desene tam balık havası :cool:

:D:D:D:D

Bıırrrrr şimdiden dondum :eek: :D :D

evet müjdat abi öyle :)

KEYF&KEDER
25-01-2008, 15:18

yalnış bilgi verme millete en yüksek 5 en düşük 3 derece olacak:D :D :D

Conqueror
25-01-2008, 15:20
yalnış bilgi verme millete en yüksek 5 en düşük 3 derece olacak:D :D :D

gör canım :D:D:D tıkla yukarıya

nbariso
25-01-2008, 15:25
Tam iki satır yazı yazıcak oluyorum, pat biri çaarıyo.
Gene işim çıktı, siz iki zevzek devam edin :D :D

Conqueror
25-01-2008, 15:26
Tam iki satır yazı yazıcak oluyorum, pat biri çaarıyo.
Gene işim çıktı, siz iki zevzek devam edin :D :D

sağdan git cüzdan bulursun :D:D

KEYF&KEDER
25-01-2008, 15:33
sağdan git cüzdan bulursun :D:D

yok yok soldan gitsin daha kabarık bir cüzdan bulur..:D :D :D :D

crazybluee
Barıs abının cuzdana değil levrek yakalamaya ihtiyacı var :D

Conqueror

soldan giderse fayton çarpar ,allah korusun :D

Conqueror
25-01-2008, 15:34

geldiiiiii :D hoş geldin

Conqueror
25-01-2008, 15:34

kanca naper ,nasıl gidiyor iş yoğunluğun

KEYF&KEDER
25-01-2008, 15:35

kim kaybetmişki levreği o bulsun kıbrısmı burası:D :D :D :D :D

crazybluee
25-01-2008, 15:35
geldiiiiii :D hoş geldin

Hoşbulduk Fatih bakıyorum zaman cabuk gecmıs:D ne kaldı aksama

Conqueror
25-01-2008, 15:36

peki kıbrıstaki levreklerden bahsedemisin kanca ,nasıl oluyorlar ,eti nasıl ,beyaz mı ,duyduğuma göre dadından yenmiyomuş

KEYF&KEDER
25-01-2008, 15:36
soldan giderse fayton çarpar ,allah korusun :D

ne faytonu yav burda faytonmu kaldı olanda adalarda yaf:D :D :D

Conqueror
25-01-2008, 15:37
Hoşbulduk Fatih bakıyorum zaman cabuk gecmıs:D ne kaldı aksama

1 saat 54 dk 17 sn :D

crazybluee

kımın kaybettıgını bılemem ama kısmetse mayıs ayıda yolunu kaybetmıs bır yada bır kaç levrek olacak:D:D:D

Conqueror
ne faytonu yav burda faytonmu kaldı olanda adalarda yaf:D :D :D

bizde vardı en son tabi atları sucuk olmadıysa :D

KEYF&KEDER
peki kıbrıstaki levreklerden bahsedemisin kanca ,nasıl oluyorlar ,eti nasıl ,beyaz mı ,duyduğuma göre dadından yenmiyomuş

onu bana değil barış abine soracaksın:D :D :D

Conqueror
25-01-2008, 15:38
onu bana değil barış abine soracaksın:D :D :D

sorarım da sende kanca tadına bakmış gibi cevap yazmışsın ondan sordum :D

KEYF&KEDER
25-01-2008, 16:24
yav iki dakka ayrıldık kimseler kalmamış aalllloooo ordamısınız millet

fakirbalıkçı
25-01-2008, 16:38
yav iki dakka ayrıldık kimseler kalmamış aalllloooo ordamısınız millet
Orhan akşam aramışın baba kusura bakma :( çok geç çıktım daha eve geldiğimde arıyan numarayı gösterdi
saatte
11 di

KEYF&KEDER
25-01-2008, 16:40
Orhan akşam aramışın baba kusura bakma :( çok geç çıktım daha eve geldiğimde arıyan numarayı gösterdi
saatte
11 di

önemli değil baba ne demek yarın beşitaşa giden varmı :rolleyes:

KEYF&KEDER
25-01-2008, 16:42
yav ahmetsizde çekilmez şimdi bu 9 gün olm ne vardı sanki izne çıkacak yav

fakirbalıkçı
25-01-2008, 16:48
önemli değil baba ne demek yarın beşitaşa giden varmı :rolleyes:
ben maçtayım

KEYF&KEDER
25-01-2008, 16:53
ben maçtayım

nerde beşiktaştamı

peki ya onurlardan haber varmı

fakirbalıkçı
25-01-2008, 16:55
nerde beşiktaştamı

Evet Yaın ki maça :) gideceğiz uzun yıllardan sonra

SedatMert
25-01-2008, 17:00
nerde beşiktaştamı
Orhan bu çarşılılar seni de zehirlemesin kardeşim:D :D Ben seni Mecidiyeköy'e götüreyim.:D :D
Gerçkten de Onur uzun bir zamandır ortalıkta yok. İstanbul kıyı raporlarına bir bak.
Evet Yaın ki maça :) gideceğiz uzun yıllardan sonra
Necmi selam kardeşim. İş yoğunluğundan anca bukadar girebiliyoruz foruma:)

KEYF&KEDER
25-01-2008, 17:06
Orhan bu çarşılılar seni de zehirlemesin kardeşim:D :D Ben seni Mecidiyeköy'e götüreyim.:D :D
Gerçkten de Onur uzun bir zamandır ortalıkta yok. İstanbul kıyı raporlarına bir bak.

yok baba BALIKÇI var başta çaktırma:D

KEYF&KEDER
25-01-2008, 17:11

kıyı raporundada ben tek varım bu gün

ZEYNEL_59
25-01-2008, 17:14
Selamun aleyküm. Abiler nasılsınız.

KEYF&KEDER
25-01-2008, 17:21
Selamun aleyküm. Abiler nasılsınız.

v.a.s.kuri

nbariso
25-01-2008, 17:51
Nassınız B.G.B.K ları
Onlar kendini biliyor.

Sedat abi, adamı zorla Çarşı Team yaptık, karıştırma mecidiyeyi falan şimdi :D

nbariso
25-01-2008, 17:51
Şöööle bir bakayım dedim. Hayırlı akşamlar, spor a gidiyorum :)

KEYF&KEDER
25-01-2008, 17:54
Nassınız B.G.B.K ları
Onlar kendini biliyor.

Sedat abi, adamı zorla Çarşı Team yaptık, karıştırma mecidiyeyi falan şimdi :D

o dediğin arkadaş izne ayrıldı selamı vardı sana yokluğumu belli ettirmesin dedi

git git tabi niye gitmeyesin .:D :D :D

KEYF&KEDER
25-01-2008, 17:57

ha ayrıca o ÇARŞI balıkçılar çarşısı unutmadan:D :D :D :D :D