Galatada Hangi Balık Hangi Yemle Çıkar (Yardım)

Konu, 'Yemler ve Yemleme' kısmında Snoopist tarafından paylaşıldı.

1. Snoopist

Snoopist Enis KORKMAZ

Favori Kamış:
    3 m'lik Kamış
    En İyi Avı:
    4 kg istavrit
    Arkadaşlar ben yeni başladım balıkçılığa 1 hafta oldu. Galata bana en uygun yer fakat galatada hangi balık hangi yemle çıkar bilmiyorum ben galatada hazır çaparilerle 15-20 tane istavrit tuttum ama benim gözüm büyük balıklarda şimdi galatada gece veya gündüz hangi yemle büyük balık tutabilirim bide ben dipten 3-4 tur sarıyorum ve bekliyorum iyimidir, çaparinin inelerinin büyüklüğü ne olacak yani bana bunları açıkça anlatırsanız çok iyi olur. saygılar

Son düzenleme: 16 Mart 2008
  2. tarcan

tarcan ...

Favori Kamış:
    .
    Favori Makine:
    .
    En İyi Avı:
    Kefal 325 gram
    Merhabalar.

Sitemizde GALATA köprüsünde avlanan çok değerli dostlarımız var ve hemen hemen her gün izlenimlerini bir rapor şeklinde bizlere sunuyorlar.
    Sizinde takip etmenizi öneriririm

İstanbul kıyı raporları

.

3. Serkan.ist

Serkan.ist Hidayet

galatada kural etrafındakiler ne yapıyorsa aynısını yapmaktır. bence çevrene bakıp yaptıklarını yap. taktıklarını tak. kaçtılarmı kaç

4. İstanbuldan

İstanbuldan İbrahim

Favori Kamış:
    D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA
    En İyi Avı:
    7 kilo istavrit+2 kilo sardalya
    Ben Galatadan büyük balık tarzında pek birşey tutulduğuna çok az şahit oldum. Gece gündüz bilmiyorum ama gece tırıvırıcılar Kefal alırlar. Bir dönem Unkapanında tershane tarafında yığılma olurdu Kefal çıkardı. Levrek, Lüfer, Palamut tutan görmedim. Bir kere birisinin kovasında Çupra görmüştüm çok şaşırdım ama sormadım valla. Büyük balık istersen farklı yerler dene derim.;)