PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bunlarda Benim Malzemelerim...

SarıFırtına
14-07-2008, 19:08
Bunlarda benim elimde bulunan ve genel olarak kullandığım malzemelerim...

[center][b]Yeni Aldığım; Okuma Blue Hawk Surf Makinam

[/img] (] (] (][IMG)

Emektar Kamışım; Sea Master Kırbach 4.50 M. Carbon Kamışım

(] (][IMG)

Emektar Kamışlarım; Alba Leader 3234 3 M. %100 Carbon Kamışlarım Ve Oğlum

(] (][IMG)

Malzeme Çantam; 22’’ Süper Bag

(] (][IMG)

(] (][IMG)

Misinalarım;

(][IMG)

Çapari Malzemelerim;

(][IMG)

SarıFırtına
14-07-2008, 19:09
İğne Ve Fırdöndülerim;

[/img] (] (] (][IMG)

Kurşun Kalıplarım;

(] (][IMG)

(] (][IMG)

Hedefteki Kurşun Şekli;

(]Not: [/color] Kurşun dökmeye niyetlenen arkadaşlar kurşun buharının zehirli olduğunu bilmeleri ve kesinlikle açık hava ve gaz maskesi kullanarak dökmeleri gerektiğini bilmelidir...

Gece Avında Balığın Vuruşunu Daha İyi Görbilmek İçin Kamış Ucu İçin (Fosfor Işık) Fosforlarım;

(] (][IMG)

Çapari, Olta Vb. Muhafaza Kutum;

(] (][IMG)

(][IMG)

(][IMG)

SarıFırtına
14-07-2008, 19:11
Olta Sarma Süngeri Ve Çalışma Kütüğü;

[/img] (][IMG)

Yedek Saklama Kutularım;

[/img] (][IMG)[/b][/center]

HAMSYLOS
14-07-2008, 19:40
Maşallah, iyi malzemeye sahipsiniz. Ben başka bir konu içinde size sormuştum ama, görülmemiştir diye tekrar soruyorum. Yanıtlarsanız çok sevinirim.
Lineaeffe S-Curve 4.20 m kamıştan memnun musunuz? En iyi randımanı hangi ağırlıkla veriyor? 50-60 gr kurşunla performansından birşey kaybediyor mu?

SarıFırtına
14-07-2008, 19:46
Maşallah, iyi malzemeye sahipsiniz. Ben başka bir konu içinde size sormuştum ama, görülmemiştir diye tekrar soruyorum. Yanıtlarsanız çok sevinirim.
Lineaeffe S-Curve 4.20 m kamıştan memnun musunuz? En iyi randımanı hangi ağırlıkla veriyor? 50-60 gr kurşunla performansından birşey kaybediyor mu?

Diğer Konuda Verdiğim Cevap;

Kerem'ciğim şöyle anlatsam daha iyi olur. Denizde metre tahmini yapmak, bir alet ile ölçme imkanınız yok ise yanıltıcı olabilir yalnız şöyle özetliyeyim. Daha önce elimdeki kamış ile abanarak ulaşamadığım mesafelerin en az iki katına bu kamış ile hiç abanmadan ve gerilmeden ulaşabiliyorum. Tabi bunda yani atış tekniğindede kendinide geliştirmek çok önemli. Memnunmusun ? diye kısaca özetleyecek olursan istediğim mesafelere ulaşabiliyorum ve memnunum...

Herhangi bir kayıp söz konusu değil. Ama daha ağır kurşunlardan performans düşecektir ama okadarda kafaya takılacak bir şey değil. 50 Gr. mı 150 m atmayı düşünmüyorsundur umarım... :p :p :p

bilal07
14-07-2008, 21:11
gözlerim sahteleri aradım ama göremedim,yine de güzel malzeme var tebrikler

semih91
14-07-2008, 21:54
Evet çok güzel malzemeler :) en sevdiğim ekipman ise fosforlar gece acaip zevkli oluyo sazanda....

KaraKurt
14-07-2008, 23:08
Bu resimler Gelecekten Yıl 2020 :D

tarcan
14-07-2008, 23:10
maşşalah

herşeyi tamamlamışsınız.

birde sağlam dolu dolu balık raporu koydunuzmu tamamdır.

kovboy
15-07-2008, 00:06
güzel takım çantası tebrikler

SarıFırtına
15-07-2008, 10:39
gözlerim sahteleri aradım ama göremedim,yine de güzel malzeme var tebrikler
Bilal kardeşim genelde boğazda yemli ve çapari usulü avlanıyorum. Şuan tuzlu su için tek eksik olarak sahteler var sanırım. Ama şu an bende o konu üzerinde araştırma yapıyordum. Hangi sahteleri almam konusunda fikir verirsen tuzlu su için sevinirim... Teşekkür ederim...
Bu ne bolluk maşallah:eek: :eek: :eek:
Teşekkürler Namık abi... Abi aslında herkeste olan normal malzemeler. :):)
Evet çok güzel malzemeler :) en sevdiğim ekipman ise fosforlar gece acaip zevkli oluyo sazanda....
Teşekkür ederim Semih kardeşim. Fosforsuz ve zilsiz sazan avı düşünülemez sanırım ve çok zevksiz olurdu sanırım... :):)
Bu resimler Gelecekten Yıl 2020 :D
Teşekkür ederim Fatih kardeşim. Dilerim seninde yoksa 2020 ye varmadan böyle malzemelerin olur...
Maşallah herşeyi tamamlamışsınız. Birde sağlam dolu dolu balık raporu koydunuzmu tamamdır.
Teşekkürler Tarkan abi... Hiç şüphen olmasın en yakın zamanda burda bil... :):)
Güzel takım çantası tebrikler
Teşekürler Mesut abi...
İlginiz için herkese teşekkürler. Dilerim olmayanlarında en yakın zamanda güzel güzel malzemeleri olur. Gerçi aramızda daha neleri vardır ama. :):)

themad2
15-07-2008, 12:22
Maşallah diyorum başka birşey demiyorum abi :)

TheCloUd_Bursa16
15-07-2008, 12:28
maşallah Erkan abi, herşeyin bulunduğu bir takım çantası...tebrikler...

mallaca
15-07-2008, 12:33
Bende takım çantasında düzeni çok severim.Malzeme alırım eve gelir çantamı açarım,düzenlerim,takım yaparım hepimiz için ayrıı bir zevk olsa gerek.Sahte,zil,kıstırma kurşun,kafa lambası,yedek pil aklıma gelen başka eksiklikler :)

SarıFırtına
15-07-2008, 12:49
Bende takım çantasında düzeni çok severim.Malzeme alırım eve gelir çantamı açarım,düzenlerim,takım yaparım hepimiz için ayrıı bir zevk olsa gerek.Sahte,zil,kıstırma kurşun,kafa lambası,yedek pil aklıma gelen başka eksiklikler :)

Halil abi dediğin eksikler yolda ancak şu sahteler konusunda tam bir araştırmadan sonra dediklerinde olacak inşallah... :D :D :D

SarıFırtına
15-07-2008, 12:50
Maşallah diyorum başka birşey demiyorum abi... :)

Maşallah Erkan abi, herşeyin bulunduğu bir takım çantası...Tebrikler...

Teşekkürler gençler dilerim sizlerin daha güzel ve iyileri olur inşallah... :) :) :)