yemler

Konu, 'Yemler ve Yemleme' kısmında yilmazsog tarafından paylaşıldı.

1. yilmazsog

yilmazsog xxx

Arkadaşlar merhaba,

Şu ana kadar yem olarak hep kurt kullandım. Sahilde satanlardan alıp kullanıyodum ancak artık havalar soğuduğu için ve sabah erken balığa gitmek istediğim için bulmakta zorlanıyorum. Ayrıca artık hazıra konmaktansa kendim temin etmek istiyorum:) Kışın kurt ve tekeyi nasıl çıkartabilirim? Kumdan kürekle kurt çıkartıldığını bilyorum ama kışın bu iş nasıl oluyor? Avcılar da oturuyorum.

2. Kışında aynı şekilde kurt çıkartabilirsiniz..Ancak kasık çizmesi yada Göğüs çizmesi giymeniz gerekebilir..
    Teke konusuna gelince hava karardıktan sonra durgun olan yerlerde kayalık,duvar yada yosun olan yerlerde güçlü bir fener yardımı ile suda ararsanız tekeyi parlayan gözlerinden hemen farkedebilirsiniz..Bu tekeleri bir kepçe yardımı ile toplayıp avlarınızda kullanabilirsiniz;)

3. unique

unique Cüneyt Eşsiz

kucukcekmeceden kumsala dogru girdiginde golden menekseye dogru akan derenin altinda kurt kayniyo 1 mt kadar derinligi var.. istersen kurekle girebilirsin suya

4. themad2

themad2 Serdar

Bence hazıra konmaya devam et abi :)
    Ama madem sormuşsunuz;
    Akşam saatlerinde bir ışık tutun parlıyor gözleri kepçeyle toplarsınız.
    Ama gündüz gözü çıkartanda gördüm.

5. yilmazsog

yilmazsog xxx

orda denize karışan iki dere var. biri balık lokantalarının orda digeri daha avcılara doğru. Senin bahsettiğn hangisi usta?

Alternatif olarak ne kullanabilirim? Sülünes satılıyo marketlerde o geliyo aklıma. Tavuk gögsü fianda okudum forumda.