silivri'de canlı yem satıcıları

Konu, 'Yemler ve Yemleme' kısmında fish founder tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fish founder

fish founder Özgür

Sevgili arkadaşlar,
    çarşamba günü resmi tatil olması vasıtası ile Silivri 'istanbul' tarafında mırmır ve levrek avı deneyeceğimden canlı yeme ihtiyacım olacak.istanbul'dan canlı olarak alacağım yemler heba olacak ve veya ölecekler.bu sebepten Silivri veya civarında canlı yem temin edebileceğim yerler hakkında bilgisi olan var ise lütfen paylaşabilir mi?
    irtibat tel,lokasyon ve yem çeşitliliği gibi,
    yardımlarınız için şimdiden çok tşk'ler

2. seckinacar

seckinacar

Favori Kamış:
    surf kamış,cormoran big ben 6000 pi makina
    silivride maalesef canlı yem satan bi yer bulamazsınız ,ben yazları kepçeyle silivri limandan canlı teke süzüyorum bu mevsimlerde ise büyükçekmeceden sülünez ve kaya kurdu alıyorum bunlar işinizi görür sanırım ,büyükçekmece mangalbaşı restorantın ordaki alt geçitten e-5 in karşı tarafına geçiyorsunuz (silivri istikametine giderken)yan yoldan ordu evi sağınızda kalcak şekilde devam ediyorsunuz sağda balık avı satan dükkanı görceksiniz orda yem bulursunuz

3. SedatMert

SedatMert Sedat

En İyi Avı:
    O balığın hala peşindeyim.
    Mehmet kardeşim, ne yazık ki bu taraflarda canlı yem satıcısı bulmak mümkün değil. Ancak edindiğim bilgilere göre Silivri içindeki köprü başına ara sıra canlı yem satıcısı geliyormuş. Sana denk gelir mi bilmem. Diğer yandan; geçensene Silivri'de canlı yem sorduğum bir balıkçı istersem kendisinin canlı yem çıkarabileceğini söylemişti. Ancak şimdiye kadar bu şahısla bir irtibatım olmadı. Şimdilerde hala oralarda mı? yem çıkarıp satıyor mu? Satıyorsa kaça satıyor? bilemeyeceğim. Ancak bana verdiği kartvizitten adını ve telefonunu verebilirim. İstersen sen irtibata geçersin.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Ekim 2008
  4. fish founder

fish founder Özgür

sanırım en iyisi bu yem işini tehlikeye atmadan İstanbul'dan yanımda yaşatabildiğim kadarı ile beraberimde götürmek,
    yardımcı olan tüm arkadaşlara çok tşk'ler,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Ekim 2008
  5. draco

draco Kaan

Favori Kamış:
    Vercelli Alba Surf, Yamaga Blanks EARLY 94MHR
    Favori Makine:
    JDM Shimano Stella SW8000PG, Daiwa Certate 3012H
    En İyi Avı:
    Tuttuğum ilk ispari. o olmasa burada olmazdım.
    Mehmet Bey, silivri ye gitmeden önce karaköy civarına uğrayabilirseniz mesela spot balıkçılıkta canlı boru kurdu ve sülina bulunuyor, hatta kırmızı kaya kurdu da bulunuyor, ıslak marulun içine koymuşlar kaya kurtlarını, üzerine gazete sarılı, gazete kurumadan marulu tekrardan (6-8 saatte bir falan) ıslatırsanız 2 gün civarı yaşıyorlar, ben aldıktan sonra 1 gün içinde kullandım, gayet canlı oluyorlar... ben de silivri de kullandım hatta en son 2 hafta önce, selimpaşada :) levrek için haber bekliyorum ben de hafta sonları olta atacağım bizim oralardan inşallah... rastgele

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.