evde kurt yapabilme

Konu, 'Yemler ve Yemleme' kısmında Antrikok tarafından paylaşıldı.

1. Antrikok

Antrikok Rıza Melih ONBAŞLI

Favori Kamış:
    Okuma Sedros , Lineaeffe Spider Surf
    Favori Makine:
    Okuma Raw 55
    En İyi Avı:
    Beyşehir Gölü - Sazan - 4378 Gram
    arkadaşlar bu konuda yardımınıza ihtiyacım var balık aşkı bizi çıldırttı kışın gölde avlanmak için acaba evde kurt yapabilme şansımız varmı bilen arkadaşlarımdan yardımlarını bekliyorummmm

2. mcdrej

mcdrej ALİ BARAN

slm gidiyorsun bildigimiz tavuk cigerini alıyorsun bu jöle kapları varya ona koyuyorsun cigeri dışarda çok fazla güneş görmicek bi yere koy ona sinekler konacaktır ve yumurtalarını bırakacaktır belli bi müddetten sonra yumurtalar zaten çıkıyor sana mis gibi oluyor kurt bazısı yumurtaları alıp sütlü kaba koyuyor daha büyük olsun diye onu denemedim ne desem yalan olur öbür türlü kurtlara kavuşursun daha başka bilen abilerim çıkar sana cvb verir

3. fish founder

fish founder Özgür

!!!!!!!!!!!

slm,
    söyleyeceklerimi yanlış anlamıyacağınızı umarak,
    hepimizin aklından birçok soru geçiyor balık ve balıkçılık hakkında ve bu tür sitelere üye olmamızda bu sorunların cevaplarını bulabilmekde gizli.ama bazen ya acelecilikden veya detaylı arama yapmadan hemen yazıveriyoruz aklımızdan geçenleri.sadece bu konu değil,yeni aldığım takımlar hakkında yorumlarınızı bekliyorum gibi konularda açılıyor çoğu zaman.takım alınmadan yorum sorulmuş olsa daha doğru olmaz mı?ne olacak yorumlar kötü gelince gidip iademi edeceksiniz malzemeleri?veya detaylı araştırma yapılmış olsa kurt konusunda birçok link olduğu görülebilinir.mesela http://www.balikavi.net/forum/showthread.php?t=1019
    ayrıca efe42 adlı bir üye çok ama çok detaylı anlatmıştı evde ürettiği kurtları.
    benim tüm arkadaşlardan sadece tek bir ricam var.lütfen ama lütfen araştırıp yazalım ve veya soralım.hem konu kirliliği yaratmayalım hemde teknolojik alanları kısıtlı olan server'ları gereksiz doldurup yavaşlatmayalım bu güzel siteyi.
    yazdıklarımı kişisel almadığınızı umar,eğer yazdıklarımın kalbinizi kırmış olduğunu düşünürsenizde sizden ve herkesden özür dilerim.
    herkese rastgele

4. güroloflu

güroloflu Gürol Ofluoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1.5 kg lık kofana
    Bence arkadaşı linke yönlendirseydin daha güzel olurdu.Dediklerinin bir bölümünde haklısın ama bu konu iki sene öncesinden açılmış.
    Üstelik bu sitede gereği kadar hatta gereğinden fazla bilgi mevcut,zaman zaman böyle konular açılmazsa sitede herşey monotonlaşır diye düşünüyorum.Tabi buda benim fikrim.O zaman sadece tanışma ve rapor mesajlarından başka konu açılmaz ki tabi sitedeki hareketlenmede azalır.

5. Okan_uA

Okan_uA .

Sonuna kadar katılıyorum.