26-27 Ağustos Asartepe (Çanıllı)

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında Volkan_06 tarafından paylaşıldı.

1. Volkan_06

Volkan_06

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Aynalı Sazan, 12 Kg.
    Arkadaşlar, bu hafta sonu çanıllıya gitmeyi düşünüyorum, Geçtiğimiz günlerde çanıllıya gideniniz oldumu, Son durum nedir?. Bilgisi olanlar varsa paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
    Saygılar...

2. parsel

parsel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    turna
    volkan 1 ay önce ğittik turnalar ufak iribalık tek tük çıkıyor ve çok kalabalık

3. CHALGICI

CHALGICI

Favori Kamış:
    GENELDE ZİLLİ DİP,MAKARALI
    En İyi Avı:
    14 KG YAYIN..TABİKİ K.IRMAK VE 1,5 KİLO TURNA,4,5 KG.SAZAN
    bende oğuz ağbiye katılıyorum.zira o gün beraberdik.çok kötü durum.hatta o kokuyla ilgili birde konu açmıştım.''çanıllıya neler oluyo'' diye.bi bak istersen.av tat vermiyo.balıklar çookk küçük ve ortalık mahşer yeri gibi....ama yinede sen bilirsin...rastgelee:D

4. omur78

omur78

Favori Kamış:
    KAMIŞ
    En İyi Avı:
    TURNA 3,80 Kg. 1997 Gölbaşı
    Volkan 06 çanıllı dan pek keyif alabileceğini söyleyemem arkadaşlara katılıyorum hem çok kalabalık hemde balıklar çok küçük çanıllı yerine kurtboğazı barajını denemeni tavsiye ederim Rast gele.

5. mavi_deniz

mavi_deniz hakan

Kurt Boğazi

s.a arkadaslar kurt bogazında ne tur balıklar var bı amator balıkcı goturucem ben oralara hıc gıtmedım bılgısı olan varsa cevap beklıyorum herkeze selamlar HAKAN

6. birTIK

birTIK ATİLA

En İyi Avı:
    74 cm turna
    Enson 1 ay once gittim eskisi kadar kötü değil şuan su baya yukseldi turnalar 500 gr dan aşağı değil kadifenin de aldıklarımızı hesaba katıyorum 750 gr dan kücügü çıkmadı 4 kiloluk turna aldık resim cekmedim ama cepte videosu var kısmet olursa burada yayınlarız. rastgele

7. KızıLcahamamLı

KızıLcahamamLı ahmet

ÇanıLLıda Kadife Ve Turna Çıkıyor ArkadasLarın Dedigi Gibi Çok KaLabaLık oLuyor AdamLar Kişi Başı En Az 10 oltayla geliyor Düşünün artık sonunu..

8. İZMARİT-34

İZMARİT-34 MAHMUT

Arkadaşlar çanıllı barajında balık çıkabilir ama oranın balığı yenirmi konusunda düşünceliyim oraya gittim barajın konumunu gördüm baraja 2 koldan çay akıyor ve bu çayın bir kolu benim gördüm 2 köyden geçip gelior ve baraja şelale şeklinde akıyor diger kolu ise başka bir köyden geçip gelior ŞİMDİK barajda olan bu balık çaydada olur düşüncesiyle yaklaşır ve çayda balık arar ve takip ederseniz bu köylerin kanalının çaylara verildigini rahatlıkla görürsünüz bence burdaki balığı tutup yemek ankara çayında balık varda tutup yemekle aynı olsa gerek hadi rast gelsin