kalender istavrit,çinekop

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında gladioman tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. gladioman

gladioman mulayım naci

Favori Kamış:
    SHIMANO ASPIRE AX TELE SURF 4,30 MT 200 GR
    Favori Makine:
    SHIMANO Biomaster 8000 PG
    En İyi Avı:
    kofana - turna 82 cm
    bugun arkadasımın yogun cabası sonucunda kalendere balık avına gittik lodostan dolayı pek gitmeye niyetim yoktu.saat 10 gibi gittik biraz kalabalıktı kendi yaptım istavrit çaparilerini denemk için istavrite attım. baya iri güzel istavritler aldımçevremdekilerde çinekoptan istavrite döndüler.çok güzel aralıklarla iri istavrit yaptı,yaptım çaparileirn bir kısmı nasıl olduysa lodosun sert esmesiyledenizin yolunu tuttular haızr kösteklerden bagaldım saat 2 ye kadar kalender civarlarındaydık, ara sıra çinekop çaparisi attım istavrit çaparisi ile istavritlerle beraber 3-4 çinekop aldım, çinekop çapariis ile 2 tane aldım ,yanımda bir birisi nerdeyse lüfer kıvamında bir sarı kanat aldı istavrit çaprisi ile 2-25 kg civarında iri istavrit ben yakaladım, bir okadarda arkadasım yakaladı. d.a.m. red steel power kamısımıda agır kursunla test etmiş oldum. 2 kere mantarlı takım ile attım 175 gr kursunla akıntı çok fazlaydı saga sola baısmız döndü bugun =) bir kaç kişinin 125-150 gr kursunla bu kamısı kırıdgını duydum ama bence imkansız gibi birsey kendi atıs hatalarından kaynaklanıyor sanırsam, resim çekemedim telefonumu aracta bıraktıgımdan dolayı. teşekkürler

2. enginson

enginson engin

Favori Kamış:
    daiwa crossfire(spin) okuma salina
    Favori Makine:
    shimano catana 400 fb, ryobı ecusima 6000vi, okuma avanger 65
    tebrikler bayağı iş yapmış senin takımlar bende bugün lodostan mahfoldum denizdeydik başım ağrıyor ama güzel çinekop vardı. 50 tane kadar sadece ben tuttum sonra lodostan yer değiştirdik ama orada hiç bir numara yoktu eski yerimize gelene kadar da balık kesmişti zaten kimse kalmamıştı rüzgar çok şiddetliydi çok ıslandık :)

3. gladioman

gladioman mulayım naci

Favori Kamış:
    SHIMANO ASPIRE AX TELE SURF 4,30 MT 200 GR
    Favori Makine:
    SHIMANO Biomaster 8000 PG
    En İyi Avı:
    kofana - turna 82 cm
    valla tebrikler engin o havada o kadar çinekop yakalmak başarıdır. :) kıyıdan hafta sonları çok kalabalık oluyor. mantarlı takım ile aksamdan kalanlar güzel çinekop sarıkanat almıslardı. bu hafta içi uygun bir durum olursa havada düzgün olursa giderim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.