foçada nerelerde avlanabiliriz

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında amatör reşat tarafından paylaşıldı.

1. amatör reşat

amatör reşat paçalcılar

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.. Ben manisa turgutldan reşat yaşım 36 ben 7 sene öncesine kadar 10-11 sene tatlı su balıkçılığını amatör olarak yapıyordum.. 7 seneden beri gidemiyorum. Akarsularımızın durumu belli. Kirlilik hat saflalarda kuraklık desen öyle. 4-5 aydır deniz balıkçığına amatör olarak başladık arkadaş grubumuz ile her hafta sonu bir yerlere gidiyoruz. Çeşme _ Ilıca _ PaşaLimanı Karşıyaka Sahil Kıyılar _ Konak Sahilleri _ Karataş Lisesi Önü _ Sahil Evleri _ Mordoğan _ (Karaburuna gitmeyi unuttuk)...Bu hafta foçaya gideceğiz... Şu ana kadar verimli bir avlak bulamadık kafamıza göre İnşallah bundan sonra sizlerle sık sık görüşeceğiz... İzmirde ki avlakları bildirirseniz sevinirimmm.

Rastgelsin Hepinize............... :

2. tugay sahın

tugay sahın

Favori Kamış:
    olta,mısına
    En İyi Avı:
    1 kg levrek
    merhaba
    eskı foca ıle yenı foca arası sahıl hepsı balık avlanacak bolgelerdır,eskı ıle yenı foca merkezlerınde de avlanabılırsın ama tavsıyem eskı ıle yenı arasında bır yer secmen kendıne bırde balık alabılırsen tabıkı tekneyle balık bulunamadıgı su zamanlarda ıyı avlar
    tugays

3. Bahadır Sarıca

Bahadır Sarıca Bahadır Sarıca

En İyi Avı:
    Levrek, bir sonraki
    Eski bir at-çek avı yaptığım yer(Foça yolu üzerinde-yeni Foça'dan eski Foça'ya giderken) ekleyeyim;

Bu arada yol üstü bir çok koy avlanmaya müsaattir.