antalya kemerde...!!!

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında Seydihan tarafından paylaşıldı.

1. Seydihan

Seydihan seydihan

Favori Kamış:
    lineaeffe extreme siyah 4.30
    Favori Makine:
    okuma bluehawk 765
    arkadaşlar ben suan antalyada kemerdeyim burda kampa geldik takimla ve yarin izinliyim... yarin bana balık avımda eşlik etmek isteyen birileri olursa cok sevinirim... tskler simdiden haberlerinizi bekliyorum...

2. kilicbey

kilicbey İsmail Kiliç

En İyi Avı:
    MIRMIr. 1.5 Kg LEVREK2 Kg Köpekbalığı 1 metre.
    Merhaba Seydihan . Beldibi 3 te köprünün orada kıbrıs takımı yada yemli takımda tavuk göğsü kullanarak avlanabilirsin.Kirişteki bir oteldemi kamp yapıyorsunuz?

Son düzenleme: 5 Ocak 2011
  3. Seydihan

Seydihan seydihan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    okuma bluehawk 765
    eet limrada kamptayım ben şuan ... takımlarım, hic bir malzemem yok yanımda ama sizlerden biri ava gelirse izlemeye bile gelirim... yarin izinliyim cünkü...

4. Seydihan

Seydihan seydihan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    okuma bluehawk 765
    arkadaşlar yarın antalyada ava gidicek olan birileri varmı?? ben kirişte limak limrada kaliyorum

5. alparslan07

alparslan07 izzet

Favori Kamış:
    (Okuma Salina SeaSpin 10-40g)(albastar hera 2811 2.70cm.30-60 gr)(ceboastur pantorga 100g 200g 4.20)
    Favori Makine:
    shimano sahara 3000 fd-spro passion fd 720 & 740-d.a.m 1137 840 quick slr spin 840 fd
    En İyi Avı:
    1430 gr levrek
    selam seydihan:
    kemerde site üyesi aktif bir arkadaşımız varmı bilemiyorum? mesela ben manavgat'da ikamet ediyorum ve turizmle uğraşıyorum sezonumuz kapalı sık sık vaktimi balığa gitmekle geçiriyorum manavgat'da olmuş olsaydın sana eşlik edebilirdim ve iyi bir zaman geçirmiş olurduk şimdi ordan kalk yarın buraya gel desem nerden baksan 100 veya 120 km fark var...
    hoşçakal...