internet ten sipariş

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında 33022 tarafından paylaşıldı.

1. 33022

33022

Değerli Arkadaşlar;

Kusura bakmayın bu konunun yeri burası değil ama internetten yaptığım araştırmalardan bir sonuç alamadığım için sizleri meşgul edeceğim.
    İstanbul'da ikamet etmeme rağmen malzeme almaya gidecek kadar vaktim olmuyor, olan vaktimde de zaten balığa gidiyorum elimdeki mevcut malzemeyle.
    İnternet sipariş vereyim dedim, bir site buldum siparişi vereli 1 aydan fazla oldu hala gelecek.Sebebi belli değil ama aradığımda kredi kartı ile ödeme yapmayıp kapıda ödeme seceneğini kullandığım için olabileceğini söylüyolar.Ama ben kredi kartı kullanmıyorum ne olacak simdi internetten sipariş veremeyecekmiyim yani.Allah rızası için bileniniz, alanınız varsa kredi kartsız kapıda ödeme ile alışveriş yapabileceğim bir site adresi versin elimde doğru düzgün ne silikon kaldı ne sahte.Cok acil sipariş vermem lazım.Yardımlarınızı bekliyorum

Sağlıcakla kalın, Saygılar

2. melanqoliq

melanqoliq FATİH KOÇ

Favori Kamış:
    Okuma Salina SeaSpin, Lineaeffe master jig
    Favori Makine:
    Shimano Hyperlop, Ryobi Ecusima 3000vi, Okuma Salina SA 2 16000
    En İyi Avı:
    Sülemem nazar değer :D
    Verirsin Ramazan neden vermeyesinki siparişini..
    Kredi kartı herzaman en sona bıraktıgım seçenek yurtiçi siparişlerden bahsediyorsak tabi..
    Kapıda ödeme diye bir seçenek sunmuşlarsa size elbette göndermeleri lazım lakin özellikle balıkçılık malzemesi piyasasıysa burada işler biraz değişiyor maalesef..
    er yada geç gelecektir diye umuyorum ama olmadı ptt havalesiyle alabilirsin..
    ben genelde öyle yapıyorum..
    ve sorunda olmuyor..
    Yalnız dikkatini çekmek istediğim bir ayrıntı var ki: biçok online satış yapan kuruluş ellerindeki stokları güncellemiyorlar ve buda onlarda var olarak görülen bir malın sizin bizim tarafımızdan siparişi geçildikten ve hatta ödemesi yapıldıktan sonra olmadıgını öğrenmemize ve sorun çıkmasına neden oluyor..
    Tercih edeceğin ürünlerin ellerinde olup olmadıgını telefonla öğrenir ve sonra siparişini geçersen sorun olmayacaktır..
    selamlar..

3. 33022

33022

Fatih Abicim;
    Valla anlamadım bugünkü arayışımla bereber kaçıncı arayışım oldu bilmiyorum ama inşallah gelir.Bu arada son avınıda tebrik edeyim az önce baktım.Bazen imreniyorum size o okadar vakit bulabilsem keşke ama olmuyor.Bakalım bu ayın sonunda Zonguldak'a memleketime gideceğim.Kalkan için.Malzeme onun için de lazım aslında.Bi heyecan yaptım sorma sanki kalkanlar içtimada beni bekliyor.Bir an önce malzeme temin etmem, sahtelerimi silikonlarımı at çek için hazırlamam lazım.Olmadı iş yerinden izin alıp gidecez İSTOÇ'a napalım.Çok zor ama belki hasta falan olurum :) Aniden ateşim falan çıkar :)Tavsiyelerin için çok teşekkürler.Stok konusu aklıma gelmedi değil.Bakalım hayırlısı.

Sana berektli avlar diliyorum Abicim, Sağolasın

4. yeknet

yeknet Yekta

Favori Kamış:
    lineaeffe unicast420
    Favori Makine:
    mitchell avosurf700
    Durum acil veya bir tarihe göre planınız varsa internetten sipariş vermemek gerekiyor. çoğu firma stoksuz çalıştığı için tedarik sürecinde aksamalar ve beklemeler olabilir. en iyisi Karaköy veya Üsküdar'a bizzat gitmek. Haftaiçi mümkün değilse haftasonu gidersiniz. ctesi-pazar açık buralar.

5. NİHATSUNAR

NİHATSUNAR

Favori Kamış:
    olta ve çapari
    En İyi Avı:
    22 tane sargan
    Sadece kapıdan ödeme sistemiyle çalışan firma arıyorsanız,www.balıkveavmarket, i önerebilirim.aradığınız malzeme varmı bilmiyorum ama araştırabilirsiz.kolay gelsin.

6. 33022

33022

Yekta Abi inan bi gidebilsem neler alırım ama zaten bir tek pazar günüm var oda hanımla falan geciyor.Zaten kendi başıma balığa gideyim olayı yok, gidersk ailecek gidilebilecek muhtelif yerlere anca birde uzağım o taraflara ama bakalım inşallah fırsat bulursam dediğim gibi bi hastalık bahanesiyle falan anca izin alırsam

7. 33022

33022

Nihat Abi zaten ilk siparişi bu siteden vermiştim ama hala gelmedi ben site ismi vermedim ama sen söyledin diye yazayım dedim.Aslında bazı mesajlara baktığımda bu siteden memnun olanlar da var benim gibi siparişi gelmeyen de var.Aslında spotbalık.com hem telefonla sipariş başlatmış hem de kapıda ödeme şeçeneği bir arkadaşım söyledi az önce onu inceledim çeşit çok ama tabi ne kadar güvenilir siparişi verdikten sonra bakmak lazım.Ben daha önce internetten pek alışveriş yapmadığım için bilemiyorum tabi.Tavsiyen için çok teşekkür ederim Abi.

8. 41p3r

41p3r Alper DEĞİRMENCİ

Favori Kamış:
    Okuma Salina SeaSpin 10-40g kamış 240cm,REMIXON STRONG TELESURF KAMIŞ 200G 420CM
    Favori Makine:
    RYOBI KOBE 2500 MAKİNE,Spro Super Long Cast LCS 555
    En İyi Avı:
    Somon, 2 Kg
    Posta Çeki ile de ödeyebiliyorsun genellikle. Ya da Banka Hesaplarına Yatırabiliyorsun. Ben şu ana kadar onlarca kez alış-veriş yaptım ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Bekletme nedenleri genellikle ellerinde olmayan ürünleri stokta göstermelerinden kaynaklanıyor.

9. 33022

33022

Sanırım bütün mesele stok konusu.Az önce yaptığım telefon görüşmesinde açık açık sordum.Stokta yoksa uğraştırmayın siparişi iptal edelim ben başka yerden alayım dedim, itiraz bile etmeden kabul ettiler.Akabinde spotbalık ile görüştüm maksimum 2 gün içinde teslim edeceklermiş bakalım.Bu arada 50 TLyi geçmem dedim ama 100'ü buldu ya ben bu işi fazla mı abartıyorum nedir

10. brsdmrc

brsdmrc Barış

Favori Kamış:
    Lineaeffe baia grande 420
    Favori Makine:
    okuma im65
    En İyi Avı:
    serrasalmus nattereri, yani bildiğin kırmızı karınlı amazon Piranhası
    Stok durumu olayını bilmemde, kapıda ödeme yapmayan yerler için, paypal ve/veya sanal kartı tavsiye edebilirim. Benim de kredi kartım yok(inşallah olmazda). Garanti bankası hesabımda olan paranın istediğim kadarını sanal kart(bu kart sadece internet üzerinde yani adı gibi yalandan,sanal, kart.) aktarıp kullanıyorum. Böylelikle yok bilgiler başkasının eline geçti yok kredi kartı ekstresi beni gerdi gibi olaylar yok, trink hallediyosunuz işinizi.

11. 33022

33022

Barış sanal kart iyi fikir aslında neden aklıma gelmedi bilmem benimde var hesabım garantide olmadı sanal kart olayına bende gireyim sanal alemde namımız yürüsün

12. brsdmrc

brsdmrc Barış

Favori Kamış:
    Lineaeffe baia grande 420
    Favori Makine:
    okuma im65
    En İyi Avı:
    serrasalmus nattereri, yani bildiğin kırmızı karınlı amazon Piranhası
    Yürüsün tabi, hatta depar atsın :) büyük kolaylık sağlıyor emin olabilirsiniz.