istanbul'un karadeniz kıyıları

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında 33022 tarafından paylaşıldı.

1. 33022

33022

Değerli Abilerim, Arkadaşlarım;

Son zamanlarda İstanbul'un Karadeniz kıyılarında avlanan var mı?Durum nedir acaba?Ailecek bir gezi organizasyonumuz var, doğayla başbaşa orman ve deniz.Ancak giderken oltamı götüreyim mi ne dersiniz? Bilgilerinizi bekliyorum.

Saygılar

2. emir şengezer

emir şengezer emir

Favori Kamış:
    Shimano Speedmaster Power Game - Shimano Nexave BX Surf - Lineaeffe Prestige 7000
    Favori Makine:
    Shimano Ultegra 10000 XSB - Shimano Biomaster C5000 FB
    Benim de aklım hep oralarda gideceğiniz yeri bilmiyorum fakat spin takımınızı götürürseniz kıyıdan atçek yapın derim, malum balığın yukarı akış mevsimi.

3. 33022

33022

Emir bizim için yer önemli değil aslında, öyle arabaya atlayıp biraz temiz hava almak maksat.Ama takımları arabaya doldurup balığada bakayım diyemiyorum her zaman.Bizimkiler bazen söylenir, zaten balık yok bir de bunları taşıyorsun peşinden bizi de sürüklüyorsun nerde olta atılacak yer görsen diye.O yüzden bende boşuna uğraşmak istemiyorum, çeneden kurtulamam sonra.

4. emir şengezer

emir şengezer emir

Favori Kamış:
    Shimano Speedmaster Power Game - Shimano Nexave BX Surf - Lineaeffe Prestige 7000
    Favori Makine:
    Shimano Ultegra 10000 XSB - Shimano Biomaster C5000 FB
    Anladım ama kesin gidin garanti balık alırsınız diyebileceğim bir yer yok maalesef :)

Ben olsam yanıma spin takımlarımı alırdım.

5. 33022

33022

Bakalım Emir nasip kısmet.Ama Karadeniz kıyılarında av yapan arkadaşlar vardır kesinlikle.Hemen her yerden istavrit alınabiliyor bildiğim kadarıyla İstanbul'da, peki Kilyos, Demirciköy, Rumeli Feneri taraflarında da var mı?Aslında en çok bunu merak ediyorum