gece balık avı

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında kemal_34 tarafından paylaşıldı.

1. kemal_34

kemal_34 kemal karakas

Favori Kamış:
    lineaeffe sea master 4.20m 180g
    Favori Makine:
    okuma octana ot-55
    En İyi Avı:
    minekop 1.165 kg
    öncelikle selamlar, istanbulda ikamet ediyorum ve gece yemli oltayla balık tutmak istiyorum ,gece yemli olarak nerelerden hangi tür balık tutabıleceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim( istanbul içi heryer bana uyar) :)

2. unexpected

unexpected HAMZA

merhaba Kemal, şu sıralar bildiğim kadarıyla akşam saatleri cankurtaranda kurtla ada izmariti alınıyor, mimar sinanda eşkina yapıyor geceleri, ben zeytinburnunda oturuyorum, geçen gece zeytinburnu sahilinde kaya kurduyla denedim, bi adet karagöz aldım boyutuda baya iyiydi ama istavrit çok oldugundan yemli takımada dadanıyorlar ve kurtlar boşa gidiyor. tahminim bu ay sonu gece güzel balık yapacak zeytinburnu. geçen sene akşam 21-00 arasında bi çok kişi levrek ve karagöz aldı, ben dahil. benim bildiğim kadarı bu kadar şimdilik.

3. Selen34

Selen34 Selen

Kartal-Maltepe civarında da teke ile eşkina alınıyormuş.Ben tutamadım teke bulamadığım için ama tutanları duydum..

4. kemal_34

kemal_34 kemal karakas

Favori Kamış:
    lineaeffe sea master 4.20m 180g
    Favori Makine:
    okuma octana ot-55
    En İyi Avı:
    minekop 1.165 kg
    cok teşekkürler ben de galatada tekeyle eşkina alınıo dıye duydum ama bir iki hafta sonra daha verimli olur sanırım