İzmir' de Yengeç

Konu, 'Yemler ve Yemleme' kısmında KANLIKAYA tarafından paylaşıldı.

1. KANLIKAYA

KANLIKAYA Alper

Favori Kamış:
    D.A.M.
    Favori Makine:
    Okuma Safina SNa-25
    En İyi Avı:
    Yiyiciyim :)
    Merhaba arkadaşlar. Bu gün Üçkuyular' daki bildiğim 3 yemciye baktım ve yengeç bulamadım. Çipura için yengeç arıyordum. Son olarak 9 Eylül Konservatuvarı' nın karşısında ara sokaktaki yemciye gittim. Elinde yengeç, madya, mamun ve sülünez hepsi vardı. Yengeçler 1.5 - 2 cm büyüklüğündeler. Yengecin de madyanın da sülünezin de tanesi 10 kuruş. Haftasonu balığa gidecek ve Narlıdere tarafından geçecek arkadaşlara yardım olsun diye açtım konuyu.reeling Hepimize rast gele.mrsparkle

2. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    O bölgede avlanacaklar için çok güzel bir bilgi. Tane 10 kuruşta iyi bir fiyat

3. limon38

limon38 orhan

Favori Kamış:
    Alba Star 3282 Leo 3.50 Kamış
    Favori Makine:
    Banax sx3000
    En İyi Avı:
    Turna 61 cm
    yengeç teke boru kurdu

Bende arıyorum istanbul küçükçekmece yeşilköy civarında ama bulamadım bu bölgede yengeç boru kurdu ve teke satan bi yemci varmıdır arkadaşlar ?

4. eylülcan

eylülcan eylülcan yavaş

arkadaşlar mithatpaşada oturuyorum ve haftada 3-4 gün mithat paşa sahiline iniyorum çupra tutacağım ama yengeç satan biyer bulamıyorum konak ve mithatpaşa sahili civarın da bildiğiniz mi yemci varsa lütfen yardımcı olun cevaplarınzı bekliyorumidk

5. OMMG

OMMG OKAN

Çeşme otobüslerinin kalktığı yerin orada bir yemci var,genellikle tüm yemler bulunuyor...