büyükçekmece gölü - solucan satan yer

Konu, 'Yemler ve Yemleme' kısmında trexism tarafından paylaşıldı.

1. trexism

trexism mehmet

her hafta sonu büyükçekmece tepeciğin az ilerisinde menekşe deresinde avlanıyorum. ancak solucan sıkıntımız var. bu bölgeye yakın bir yerde solucan satan bir yer bilen var mı acaba? bazı hafta sonları köprünün kenarında solucan satan bir adam var fakat aşırı pahalı ve verdiği solucanlar çok az bu yuzden verilen paraya deymiyor. fikirlerinizi bekliyrum. şimdiden teşekkürler. idk

2. ahtapot2

ahtapot2 Deniz

Favori Kamış:
    Okuma Cedros Telesurf 4,50 , Okuma Vsystem Spin 270 cm. 20-60 gr.
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV65 - Okuma PL865 - Daiwa Emcast Plus 5500 - Cabelas Tournament ZX4000A
    Ahmediye mevkiinin orda yol üstünde (e6 dan çıkışta) satan çocuklar var.. Bardağına 1 Lira istiyorlardı ama şu an ki fiyatı bilemiyorum..

3. j0ker

j0ker Süleyman

bahşayiş köyünün içinde bulabilirsin bardağı 1tl ye , ama gübre solucanı değil toprak solucanı al , gübre solucanları çok ufak oluyor haberin olsun.
    Menekşe deresinde ne çıkıyor balık olarak ?

4. shatin

shatin mErt

En İyi Avı:
    :)
    Burada solucandan bol bişey yok. Hatta apartmanımızın su kanalında besliyorum ben onları. 5 6 senedir bu şekilde orda yetişiyorlar..

5. trexism

trexism mehmet

teşekkür ederim verdiğinz bilgileri için. menekşe köprüsünde ufacık solucanları 2,5tl ye satıyor ve saysan 25 tane solucan anca vardır. çok masraflı oluyor. menekşe köprüsünde israil sazanı kızıl kanat gümüş çıkıyor. yani şuana kadar bunlardan başka bişi çıkmadı. ama aynalı çıkartanı duymuştum.

6. srhtylmz

srhtylmz Serhat

Favori Kamış:
    Alba Star Falcon 3270 Erma Fishing Time 3 Adet
    Favori Makine:
    Alba Star Lord 40 4 Adet
    En İyi Avı:
    Yayın Balığı 7.260
    abicim ben hep gidiyorum çingene mahallesi var orada çingenelere sor toprak solucanı kalın kalın 2 tl istiolar ama ben 1,5 tl ye alıyorum hep :) zaten artık evden beslemeye başladım x) istersen satabilirim toprak solucanı hakiki kalınlarda :)