Kurumuş boru kurdu ne kadar muhafaza edilebilir?

Konu, 'Yemler ve Yemleme' kısmında BaLıKSıZ oLMaZ tarafından paylaşıldı.

1. BaLıKSıZ oLMaZ

BaLıKSıZ oLMaZ onur

Favori Kamış:
    okuma v-system 10-40 gr 2.40, Cormoran Black Bull LRC 7-28 gr 2.70, Ryobi Komatsu 3.45
    Favori Makine:
    Spro Passion 720 ve 740
    En İyi Avı:
    Orfoz 1200 gr, Levrek 1020 gr, Lüfer 560 gr
    Elimde fazla kurumuş borukurdu kaldı. Yarında okul için Mersin den ayrılıyorum. Eğer bayrama kadar dayanmaz derseniz sahilde birilerine vereyim...

2. mufi

mufi Muvaffak İŞMEN

Favori Kamış:
    kıyı balıkçılıgı standart malzeme oltakamışı ve makine
    Favori Makine:
    Daiwa GS 9
    En İyi Avı:
    her av iyidir yeterki usule uygun olsun
    Hangi bayram? seneye ramazan bayramımı ? ..:D

ne ugraşırsın börtü böcekle..ver gitsin adam bulamazsan at denize yesin hayvancıklar..:)

3. ovunc41

ovunc41 övünç karlıdağ

Favori Kamış:
    Trabucco İridium Distance 4.20 3p,Ryobi Komatsu 3.75 50-150 ,Spro GTPRO 2.40 15-40 3 parçalı spin
    Favori Makine:
    Shimano Aernos 4000 FA,Shimano Ultegra XSC 5500,Shimano Catana 4000,Ryobi Ecusima 8000vi
    En İyi Avı:
    kiloluk eşkina,1.1 kg mırmır,lüfer vs..
    onlardan pek hayır gelmez sanırsam bencede avlağınızı yemleyin ben hep böyle yaparım..

4. 29519

29519

Kurban bayramna kadar dayanmaz. At veya çoluk çocuğa ver. Ben genelde öyle yaparım merada çoluk çocuk varsa onlara veririm yemleri sevinsin keretalar.

5. alişan

alişan Alişan

En İyi Avı:
    eh işte Allah ne verdiyse
    hem pis, hem maliyetli bir mahluktur bu meret... ama ne hikmetse balıklar hoşlanıyor. bildiğin lağım kurdu aslında. oldu olacak ok tak iğnenin ucuna. :d
    artı bu hayvan öldüğü zaman bütün büyü bozuluyor. eriyor hayvan. iğnede durmuyor.
    iskenderunda levrekle kilosu aynı fiyat

6. merkury33

merkury33 HASAN

Favori Kamış:
    tahta, el oltası
    Favori Makine:
    mercury90
    kurutup tuzlayıp gazeteye sararsan 1 ay dayanır. Sonra sinek minek, börtü böcek yemeye başlar onları.
    ölüsüde pek is yapmaz.
    tuzlama ve şekerleme ve kurutma sitenin içinde anlatıyor. eğer sağlam kapalı bir kutunun içinde buzluğa koyarsan bayrama kadar orda olduğu gibi durur, birşey olmaz. tabi ne kadar kurutsanda çıkardıktan sonra suya attığında sülük gibi oluyor
    yine dediğim gibi, unutma, ölüsüne ya yılan ya da balon geliyor.
    canlı tutmanın yollarına bak derim ya, o zamanda çok kötü koku yapıyoırlar ki zaten lagim kurtları. bizim buradaki karaduvar kurtları bile şehir çöplüğünün arkasından çıkıyor. aha da yeride söyledim yanlışlıkla, yarın orayı talan ederler ...

7. Bektaş Gülnar

Bektaş Gülnar Bektaş Gülnar

Boru kurdu

Bende de var.Arabanın arkasında bagajda kavonozda tuzun içinde.Herhalde iki ay oldu Orada duruyor.Ne oldu bilmiyorum.Ama kullanılır sanıyorum.Balıklar seviyor.Ama balığa gidecek olursam başka yem de alacağım.

8. Midnight

Midnight Erhan

Favori Kamış:
    Shimano Speedmaster
    Favori Makine:
    Okuma Distance surf
    En İyi Avı:
    Lüfer