cok guldum cok kamera arkasi goruntuler

Konu, 'Videolar' kısmında finland01 tarafından paylaşıldı.

1. finland01

finland01 adem

En İyi Avı:
    2 kg capak
  2. greenfish

greenfish q

sanki bilinçli yapılmış gibi :D

3. macir_ertan

macir_ertan Ertan Çetin

Favori Kamış:
    Trabucco
    Favori Makine:
    Daiwa Emblem-Z
    En İyi Avı:
    Yayın,Sazan,Turna
    İlgiiiinç :)

4. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    bill dance bu amcamin ismi :) saklabanlik yapiyor. bir kaç kez boyle kazalar gelmis basina bakmislarki reyting tavan yapti, bu sefer her programda boyle bir senaryo hazirlamislar. dikkatli bakarsaniz kamisi vantilatore kaptirdigi sahnede kamisin ucuna baska bir parça sokulmustur. elinde aku ile nehre dustugu sahnede de sandalin ipini soldan biri çekiyor. ama yinede komik :D

5. Gundogdu

Gundogdu Hasan hüseyin

Eskiden Benn Hill vardı ingiliz komedyen, akabinde David Atkinson çıktı sahneye, tarız onlara benziyor..

6. turna

turna

Ellerinize sağlık, bunlara benzer olay bende yaşadım, Ankara temelli de balığa gittik, ördek çok, bizi görünce yem verecekler diye ayaklarımızın dibinde dolaşıyorlar, bizde önce ördeklerle mücadele edip sonra oltaları suya atıyoruz.

7. HakanDurgut

HakanDurgut Hakan

Favori Kamış:
    SavageGear Bushwhacker XLNT 240cm 10-40gr
    Favori Makine:
    SHIMANO Stradic CI4 3000F
    En İyi Avı:
    88cm 4kg Yayın (spin takım ile)
    gerçekten güzel :D

8. BaLıKSıZ oLMaZ

BaLıKSıZ oLMaZ onur

Favori Kamış:
    okuma v-system 10-40 gr 2.40, Cormoran Black Bull LRC 7-28 gr 2.70, Ryobi Komatsu 3.45
    Favori Makine:
    Spro Passion 720 ve 740
    En İyi Avı:
    Orfoz 1200 gr, Levrek 1020 gr, Lüfer 560 gr
    Bende bugün karanlıkta balık tutmaya çalışıyodum kendi halimde işte. yaramaz kediler niyeyse boru kurduna pek bi ilgililer. Oltayı atcam sarkıttım geriye doğru. Vuruş hissediyorum ama olta suda değil. Allah Allah diyorum kendi kendime kafayı yedim heralde. Bakıyorum orda kimse de yok. Meğer kapkara kedi görünmüyomuş karanlıkta. Ulan dedim:D.. Ya ben atsaydım oltayı.. Savururkende kanca biyerine girseydi seni atsaydım bi suya:D.. Kamış da 15 kilo kaldıran s-curve kamış. Kırılmazdı yani.. Hayatımın en trajikomik olaylarından biri yaşanabilirdi bu akşam:D. Olsaydı bunların hepsinden daha komik olurdu ama oldukça üzerdi beni:D...