İzmit

Konu, 'Videolar' kısmında er41han tarafından paylaşıldı.

1. er41han

er41han Erhan

En İyi Avı:
    İstavrit, Kefal, Mırmır
  2. coder16

coder16 Kamuran

Favori Kamış:
    Major Craft Shore Jigging
    Favori Makine:
    Daiwa Lealis 4000
    En İyi Avı:
    her avım en iyi avdır :)
    Abi video için teşekkürler fakat İzmit bu videoda anlatılandan kat kat daha güzel.

uzun zaman oldu gitmeyeli (5-6 ay :D ) çok özledim gerçekten.

Ehhh.. Allah nasip ederse enişteniz (damadınız) olacağım yakında. :) İzmitten Bursaya bir gelin getireceğim.

3. er41han

er41han Erhan

En İyi Avı:
    İstavrit, Kefal, Mırmır
    Ne bakımdan güzel... :D görüntüler izmit'te yapılan son değişikliklerden sonraki, görüntüler, ama bilmediğimiz de vardır, olabilir tabiki... :) Görüntüler biraz karanlık ve uzak çekimler belki ondan olabilir...:) çok olmamış, 5-6 ay çok değil, ama izmit'te bekleyeni 5-6 ay göremeyince tabiki çok uzun zaman olmuş gibi gelebilir....;) :p
    İnşallah, Allah cc tamamına erdirsin, hayırlısı ile..;) gelini izmitin neresinden alıyorsun, kısmetse...!? tarih ne zaman..?
    Hayırlısı olsun, Allah cc kazasız, belâsız, tamamına erdirsin... :D

4. er41han

er41han Erhan

En İyi Avı:
    İstavrit, Kefal, Mırmır
    Ne bakımdan güzel... :D görüntüler izmit'te yapılan son değişikliklerden sonraki, görüntüler, ama bilmediğimiz de vardır, olabilir tabiki... :) Görüntüler biraz karanlık ve uzak çekimler belki ondan olabilir...:) çok olmamış, 5-6 ay çok değil, ama izmit'te bekleyeni 5-6 ay göremeyince tabiki çok uzun zaman olmuş gibi gelebilir....;) :p
    İnşallah, Allah cc tamamına erdirsin, hayırlısı ile..;) gelini izmitin neresinden alıyorsun, kısmetse...!? tarih ne zaman..?
    Hayırlısı olsun, Allah cc kazasız, belâsız, tamamına erdirsin... :D

Not: Bursanın neresinde ikâmet ediyorsun..? narlıda balığa gttiğin oluyormu..? Selâm ve Sevgiler...:)

5. ovunc41

ovunc41 övünç karlıdağ

Favori Kamış:
    Trabucco İridium Distance 4.20 3p,Ryobi Komatsu 3.75 50-150 ,Spro GTPRO 2.40 15-40 3 parçalı spin
    Favori Makine:
    Shimano Aernos 4000 FA,Shimano Ultegra XSC 5500,Shimano Catana 4000,Ryobi Ecusima 8000vi
    En İyi Avı:
    kiloluk eşkina,1.1 kg mırmır,lüfer vs..
    güzel izmitim benim memleketim..
    video için teşekkürler erhan abi..

6. er41han

er41han Erhan

En İyi Avı:
    İstavrit, Kefal, Mırmır
    Nevar, ne yok iyisindir inşallah arabaya alıştınmı...? :D Yarın kaç kaç çalışıyorsun, gecemi..? balık olmassada belki 3-4 kişi toplanıp sohbet edebiliriz, gelebilirmisin..? mÜsaitmisin..? müsaitsen ben telefon eder haber ederim sana...:D
    İzmitli çok az var galiba..! çoğu çakmamı nedir...!idk :D

7. Şimal

Şimal İsa Sivri

Favori Kamış:
    Lineaeffe Surf Mill 4.20
    Favori Makine:
    Daiwa Emcast Plus 5000
    En İyi Avı:
    Balık Avı Dostlarım...
    Erhan abi, bu güzel görüntüler için teşekkürler:) İzmit hasretimi giderdin:rolleyes: Eh artık yarın gelmeme gerek kalmadı o zaman;) hihi hihi hihi

8. er41han

er41han Erhan

En İyi Avı:
    İstavrit, Kefal, Mırmır
    Eeeeeeee...!!! Arzular şelâle...;) keyiler bilir, bilemem sen daha iyi bilirsin, gelip gelemiyeceğini...! idk mrsparkle

9. ovunc41

ovunc41 övünç karlıdağ

Favori Kamış:
    Trabucco İridium Distance 4.20 3p,Ryobi Komatsu 3.75 50-150 ,Spro GTPRO 2.40 15-40 3 parçalı spin
    Favori Makine:
    Shimano Aernos 4000 FA,Shimano Ultegra XSC 5500,Shimano Catana 4000,Ryobi Ecusima 8000vi
    En İyi Avı:
    saolasın abi iyiyim,alıştım sayılır gerçi bu hafta gececiyim çektim evin önüne pekte kıpırdayamadım biryerlere :)
    dediğim gibi erhan abi gece iş gündüzde malum uyku hali yarasa modeli :)
    aslında katılmak isterdim keşke müsait olsaydım artık başka sefere inşallah size bol ve hoş muhabbetler dilerim bu arada herkese selamlar..

10. er41han

er41han Erhan

En İyi Avı:
    İstavrit, Kefal, Mırmır
    Bakalım, sandal muhabbetide var, hava durumuna göre, marinadan mezgit çıkıyormuş muhabbetide vardı, bakalım ne yapacağız, artık...:D Görüşmek üzere...Aklıma gelmişken senin ev caminin neresinde veya dolfinin ne tarfında kalıyor oralarda benim akraba varda ondan sordum...:) Selâmlar...:D

11. ovunc41

ovunc41 övünç karlıdağ

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    hadi bakalım inşallah bereketli bir av yaparsınız abi..
    benim ev tam dolfinin giriş kapısının karşısında sarı büyük bina cami bizim evin sağ tarafında kalıyor..
    akraban kim abi ismi ne belki tanıyorumdur..

12. er41han

er41han Erhan

En İyi Avı:
    İstavrit, Kefal, Mırmır
    İsmi nureddin, yürüyüş yolundan camini oraya gelince sağa dolfine dönerken tam köşedeki yüksek bina, altında kuru yemişçi dükkânı olan bina, onun 5.mi,6.mı katında ne oturuyor. kendide kuruyemişçilik yapıyordu, ulugazinin arkasında köşede dükkânı vardı, 1 senedir devretti, emekli oldu, kira alıyor hayatını yaşıyor senin anlayacağın..

13. dikilitaşlı

dikilitaşlı İbrahim

Favori Kamış:
    turnafresh 390-daiwa 270
    Favori Makine:
    7000 C Daiwa-Banax4000C
    En İyi Avı:
    6.5 kg.sinarit
    Sevgili Erhan.İzmit'e 1982-83 yıllarında görevli gitmiştim.Şirintepe'nin en uç noktasında denize uzanan burunda bir apartman dairesinde ailemle yaşadık. Güneşin doğuşunu bulunduğumuz yerden seyretmeye doyamazdık.

Biz oradan ayrıldıktan sonra tüm o güzel yer depremde yok oldu.
    Zaman zaman ana yoldan geçerken hala içim burkulur.
    Ancak,gördüğüm kadarıyla bir hayli değişmiş.
    Yaşantınız güzel olsun kardeşim.
    Sevgiyle kalın...

14. er41han

er41han Erhan

En İyi Avı:
    İstavrit, Kefal, Mırmır

Merhaba...:)
    Şirintepe bana yürüyerek 10 dakikalık bir yer, ben kuruçeme otoban gişelerinin yanındayım...Evet izmit çok acılar çekti, şimdi daha iyi şimdilik tabi yarınlarda ne olur, Rabbim bilir, keşke buralarda olsaydınız, beraber balığa giderdik...:) Selâm ve sevgilerimle..ALLAH' a emanet olun...:)

15. coder16

coder16 Kamuran

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Daiwa Lealis 4000
    En İyi Avı:
    Kusura bakma Erhan abi mesajı yeni görebildim.

Narlıda bizim tekne var, hemen hemen her hafta Narlıdayım hayırdır inşallah ?

Bu arada geçen hafta İzmitteydim :)) doya doya gezdim. Vakit geçtikçe güzelleşiyor izmit.

Bide otobüslerde parayı kaldırmışlar, biraz sıkıntı yaşadım fakat sağolsun izmit insanı sıcak kanlı anlayış gösteriyorlar. Benim yerime de kartlarını okuttular :))

16. er41han

er41han Erhan

En İyi Avı:
    İstavrit, Kefal, Mırmır

Bak geçen hafta izmit'teydim diyorsun, keşke haberim olsaydı tanışmış olurduk... :) Evet otobüslerden para olayı kalktı, düğünü yaptınmı..? bir daha geldiğinde haberim olursa tanışmak isterim. narlıda durumlar nasıl...? verimlimi.? Selâmlar... :)

17. coder16

coder16 Kamuran

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Daiwa Lealis 4000
    En İyi Avı:
    Düğüne biraz daha vakit var, yaklaşınca ben haber ederim.

Narlı her zaman verimli bir bölgedir, bu sıralar izmarit, ispari ve karagöz yapıyor.

İzmitte nerede balık tutuluyor hiç bilmiyorum, arabayla her geldiğimde balık tutmak istiyorum fakat nerede tuttulduğunu bilmediğimden bir yere gidemiyorum. Yalnız deniz çok kirli, sanırım Gölcükten sonra balık çıkar karamürsel civarında falan.

18. er41han

er41han Erhan

En İyi Avı:
    İstavrit, Kefal, Mırmır

Selâmün Aleyküm... :)
    Hayırlısı olsun Allah cc tamamına erdirsin, gelini nereden alıyorsunuz..? İzmit'in içindenmi..?
    Narlıyı bilirim o tarafa fıstıklıya çadır ve pansiyona depremden önce birkaç kere gelmişliğimiz olmuştu o zaman içinden çok geçtikte balık tutmak için narlıya gelmek nasip olmadı...
    İzmit'te bir çok yerde balık tutuluyor, herekeden, Karamürsele kadar bir çok yerde balık tutuluyor ama şuan sular tam ısınmadığından heralde, pek hareket yok. Yalnız açıkta sandalla istavrit alanlar varmış, duyduğuma göre. Bizim marinadan bile balık çıkıyor, istavrit, mezgit, falan ama daha henüz ses yok, bizde bekliyoruz bakalım. Balık yapmaya başlayınca geldiğin olursa haber verirsen hem tanışırız hem balıkta tutarız nasipse... :) Görüşmek üzere,Selâmlar.... :)