Ulu Önder'in orijinal videoları

Konu, 'Videolar' kısmında Zıpkıncı İbo tarafından paylaşıldı.

1. Zıpkıncı İbo

Zıpkıncı İbo İbrahim Can

Favori Kamış:
    Cressi, Mares, Tusa
    En İyi Avı:
    18 kg Akya
  2. özcan bolat

özcan bolat özcan

Favori Kamış:
    LINEAEFFE 4.50 mt sörf kamış
    Favori Makine:
    okuma salina 2
    teşekkürler paylaşım için sindire sindire izlemeye çalıştım ,öylesine çok şey varki kalpte ,lakin kelimeye vur desen dil kifayetsiz kalacagı üçun ,susuyorum , tekrar teşekkürler

3. Cenani

Cenani cenani

Favori Kamış:
    Lineaeffe AC Casting 420
    Favori Makine:
    Okuma Rav-II 65
    En İyi Avı:
    1 kg 500 gr Gökkuşağı Alabalığı (Şemsipaşa)
    Asıl, Atatürk'ün henüz açılmayan (açılıp açılmayacağı da soru işareti, acaba Dolmabahçe'de neler konuşuldu) vasiyetnamesini merak ediyorum. O kadar sindirilmiş ve cahil bir toplumuz ki aslında Atatürk'ün vasiyetnamesinin yerine getirilmesini sağlayacak olan bizlerken, sinmiş kaderimizi bekliyoruz :(

4. simendifer

simendifer Sennur

Lider işte... Duruşu başka, bakışı başka, el sallayışı, yürüyüşü başka... Bir insanın her yerinden zeka ve asalet ancak böyle akabilir. Bir insan her tavrıyla dik duruşunu, boyun eğmezliğini ancak böyle gösterebilir. O'na olan borcumuzu asla ama asla ödeyemeyeceğiz. Nurlar içinde yatsın, ruhu her daim şad olsun inşallah.

Videolar için teşekkürler İbrahim ağabey.

5. OMMG

OMMG OKAN

Paylaşım için binlerce kez teşekkürler dostum....

İşin en acı yanı, tüm dünya ulusları Ulu Önder in son yüz yılda gelen en büyük lider ve en büyük devlet adamı vb..olduğunu itiraf ediyor ve bunun Türk Ulusu için büyük bir şans olduğunu söylüyor ama bizim beyinsiz,düşünmekten aciz daha doğrusu kendi şahsi çıkarları için anasını-babasını-vatanını satabilecek yapıda olan şahsiyetsizler bunu görmüyor daha doğrusu görmek işlerine gelmiyor...