Yorumsuz....

Konu, 'Videolar' kısmında ALİCO tarafından paylaşıldı.

1. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Herhalde Toriklerdir. Kofanalarda olabilir.ispendek 13,8 kg, Kırlangıçlar.vs.vs.
  2. PanzerIV

PanzerIV Sedat

3. ckaratep

ckaratep Caner

Favori Kamış:
    Remixon 240 Spin
    Favori Makine:
    Sweepfire E3000
    En İyi Avı:
    Spin öğreniyorum..!
    vaaay be. 1999 senesinden önce ve 1999 senesinden sonra diye ikiye ayırdım yaşamımı. 99 dan öncesi yaşamımın everest tepesiydi. zıpkın gibiydim. efsaneydi o zamanlar. klipteki gibi arkadaşlarım, dostlarım vardı. şimdi de var ama onlar gibi değil. bana bunları hatırlatıyor bu şarkı. zaten anasonu seviyorum, balığı seviyorum. bir de zakkum; daha ne olsun.

4. volkanca

volkanca Volkan

Şarkıyı çok dinledim, klibinide çok rastgeldim. Ama bakarkörlük yaşamışım resmen, dikkatli izleyince çok hoşuma gitti. Ali abi işi biliyorsun, selamlar

5. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Herhalde Toriklerdir. Kofanalarda olabilir.ispendek 13,8 kg, Kırlangıçlar.vs.vs.
    "Bilirim gidenlerle ölünmüyor ama Kalanlarlada Yaşanmıyor"

6. ozkan_askan

ozkan_askan ÖZKAN AŞKAN

Favori Kamış:
    Alba star 3,90 - Alba Star İstanbul 1942 4,20 cm. D.A.M 2,70 cm. telespin, Alba Star Apache 2.40cm
    Favori Makine:
    Okuma Boxter 65 , Alba Star KK 55 , Lineaeffe rapid seal fd 40 , shimano hyperloop 25
    Ben bu şarkı ilk çıktığından beri hastasıyım .

7. fatihh

fatihh Fatih

Favori Kamış:
    Fury Caster ,L.Effe SeaMaster 4,20 Surf,ProCatch CS Ultra-2.40;Protackle FW-TS 3.60
    Favori Makine:
    Penn Affinty 7000, Okuma Avanger 30b
    Bizim servisin şöförü usb ye kaydetmiş bunu geçen sene 4 ay filan her sabah dinleyerek işe gittim klibini izlememiştim bu kadar dikkali de dinlememiştim. gayet başarılı bir çalışma olmuş..

8. istavrit

istavrit Boğaç

bir balık avı sitesini böyle şeylerle meşgul etmelim lütfen ,varsa balık avınız koyunuz yoksa susunuz :D hihi

9. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Sen Ne anlarsın Yavrum bu işlerden

Siteyi Lüfere boğdurtma beni

Daha 1 gün olmadı Livar temizliyordun.......

Hacım....... (Ayrıca Cümle alemde Patlattığın takımı konuşuyor haberın olsun.) Çelebi seni.)

10. istavrit

istavrit Boğaç

Hacım takım çok kötü patladı balık nerden baksan 60-70 cm azman bişi di ,bu hafta çok sürpiz bir takımla gelicem :cool:

11. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Hızlandırılmış kurslara devam etmen lazım. Sürekli tekrarlaman gerekli antrenman yapacaksın. Tasmalama tasagami olayı. Sen biraz zayıfsın ondan galiba.

Benım tasmaladığım hayvan yukarı gelir. sana 5 yılda öğretememişim demekki.

Misinayı Kuş gibi tutacaksın: Fazla sıkarsan ölür. Serbest bırakırsan uçar gider bu kadar. yüzdüremezsen balığı maalesef takımda gider sende atlarsın aşağı. adamım.

12. istavrit

istavrit Boğaç

heyyyyt yürü be Ustaa :D

13. Aret

Aret Aret

En İyi Avı:
    Kalkan 4,5 kg. (Boğaz'da)
    Dişli miydi o sudan fırlayan ya, biz yunus filan sanmıştık:)

Bu klibi evde sesli seyredeyim merak ettim.

14. istavrit

istavrit Boğaç

Aret sizinde farkettiğiniz gibi balık gemilerin altında idi ( neden acaba ??? ;) ) bu arada yem işine çözüm belli bir kaç kişi toplanıp halden kasa ile alınacak böylece hem ihtiyacın kadar alıyorsun hem de ekonomik oluyor ,yoksa ipekle gece yem süzmekle olacak iş değil bu kadar canavar varken o zarganalar nerelere uçmuşlardır

Kaçana gelince tamamen benim hatam balığı usturuplu çektim ama düğümü yanlış atmıştım ( bir gece öncede aklıma gelmedi değil ama bu kadar büyük balık gelmez zaten demiştim ,yanılmışım )

Rasgele

15. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Valla o ne olmus kofana 10metre ziplayip kuyruguyla gülegüle yapmis diye duyduk :)

16. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    :D:D:D:D Abi dersin bundan sonra çekermisin abi deseydin alırdım ben düğümede gerek yok. olmazsa çağırıdım gel buraya diye..... Taaaaa Çelebiliğin Fransalara kadar uzandığına göre İnternational Çelebi olmuşsun sen....

17. Aret

Aret Aret

En İyi Avı:
    Kalkan 4,5 kg. (Boğaz'da)
    Abi selam, çok doğru bir tespit, biz de hep gemilerin yanından geçerken vuruş aldık. Benim düşüncem, martı tehdidi yüzünden gemilerin altında toplanan yem balıklarının lüferleri oralara çekmesi. Zaten dediğin gibi, merayı canavar basınca başta zargana olmak üzere tüm balıklar kaçmış, düşünün izmarit oltasıyla midye ve midyeler arasında bulduğum irice bir canlı kurdu uzun süre oralarda ince izmarit oltasıyla bekletmeme rağmen tek bir balık gelip de vurmadı bile. Bu balık yokluğunda gemi altlarında her zaman bulunan bir miktar balık canavar için çok çekici oluyordur.

Halden balık alma konusu çok mantıklı, onun için haberleşiriz önümüzdeki avlarda. Kaçan balığa da üzüldüm, misine kalınlıklarınız nedir acaba? Biz 0,33 FC kullandık, kofana gelirse yetersiz kalacak heralde.

18. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Aretcim bendede 0,33 ne gelırse gelsın çeker yukarı. Sen kullanırsın balığı, çok bilmiş yüzdürmediki hayvanı uçurdu adeta havalarda kafasını sudan kesme dıye o kadar bağırdım ama dinlemedıkı. kafayı kesme usturuplu çek çek çek diyorum ama nerde. zaten el kalamosı ile çeksen yuklenmeden bedene yüzüp gelecek yanına

19. GencoGnc

GencoGnc Genco

Masadan dostlar eksilmeden değerini bilmek gerekiyormuş demek.

20. istavrit

istavrit Boğaç

:D :D :D ...