canlı tek tek yardım.

Konu, 'Yemler ve Yemleme' kısmında dalyanlı tarafından paylaşıldı.

1. dalyanlı

dalyanlı levent girgiç

Değerli ustalarım önümüzdeki haftalarda didim akbük tarafına tekne ile balığa gitmeyi planlıyoruz.yem olarak canlı yem kulanıcaz ama malum mamunlar bu aralar çok büyük hiç verim alamadım.Acıba didimde veya aydında yemci varmıdır canlı tek tek bulabilicem.adres veya telefon bilen varsa çok sevinirim.şimdiden hepinize ***.

2. can akgün

can akgün CAN

Favori Kamış:
    SHIMANO CATANA CX SPINNING 240 M 10-30gr SHIMANO BEASTMASTER CX SURF TE 4.30 200gr
    Favori Makine:
    SHIMANO ULTEGRA CI4 10000 XSA SHIMANO EXAGE 4000 FC
    En İyi Avı:
    1580 gr sazan
    Akbükte balık avı malzemeleri satan birisi var yemde satıyor.Yanlız oraya gelmeden sökedende canlı yem satan yanlış hatırlamıyorsam yemci hasan diye yol üstünde bir yer var.Ayrıca size sardalye vede karidesi tavsiye ederim.Ayıklanmış karidesleri tuzlayıp gazete üzerinde güneşte suyunu alın çok güzel iş yapıyor.Bu ağustosta oradan çok güzel çipura ve mercan aldım.

3. Uygar Arslan

Uygar Arslan Uygar Arslan

Didim merkez'de(Yenihisar) yem satan 2 balıkçı var ama isimlerini bilmiyorum..
    Bir de altınkum Kamacı restorant'ın hemen arkasında 2 malzemeci daha var..Oralara da bakabilirsiniz..

4. dalyanlı

dalyanlı levent girgiç

karidesle didimdemi avlandın.Ben denedim ama pek iş yapmadı sadece mamaun ve karides iş yaptı başka alternatf varsa yardımlarını beklerim