BALIK AVI DOSTLARI ORGANİZASYON VE PAYLAŞIM ALANI

Konu, 'Topluluk sayfaları' kısmında Şimal tarafından paylaşıldı.

1. Şimal

Şimal İsa Sivri

Favori Kamış:
    Lineaeffe Surf Mill 4.20
    Favori Makine:
    Daiwa Emcast Plus 5000
    En İyi Avı:
    Balık Avı Dostlarım...
    Merhaba değerli balık avı dostlarım...

Yaklaşık bundan 1,5 sene öncesine kadar avlarımı hep tek başıma yapar, yanımda bana eşlik edecek bu hobiye gönül vermiş tek bir arkadaşa sahip değildim.Yıllarca bunun zorluk ve sıkıntısı çekerken, tesadüfen bu siteyi buldum ve hemen üye oldum.Ancak burada böylesi güzel dostluklara ve av partnerlerine sahip olacağım aklımın ucundan bile geçmezdi.

Ne zaman balığa gitmek istesem veya bir sıkıntım olup dost sohbetlerine ihtiyacım olsa, gecenin bir vaktinde bile tek sözümle, nereye bile diye sormadan hemen yanımda bulduğum, mükemmel ve vefakar dostlar kazandım.Hepsininde son derece düzgün karakter sahibi, kişilikli ve kadirşinas insanlar olmasıda benim şansım olsa gerek.
    Bu dostlara sahip olmamı sağlayan, bu forumun kurucu ve yöneticilerine bu vesile ile tekrar sonsuz şükran ve minnetlerimi sunarım.

Bu duygu ve düşünceler ışığında, diğer arkadaşlarımla birlikte bu dostlukların pekiştirilmesi, çeşitli sebeplerden forumdan uzak kalan dostlarımızın tekrar foruma dahil olmaları ve aynı düşüncede başka üyeleride dostluklarımıza ve avlarımıza dahil etmeye karar vererek bu sayfayı açmayı uygun gördük.

Velhasıl, amacımız dostlarla birlikte ortak keyifli avlar, organizasyonlar ve muhabbetler yapmak.Burası sadece kendi içinde bir grup olmaktan ziyade kendini bilen, limit ve tebliğe, insanlara saygılı tüm balık avı net. üyelerinin ortak buluşma, paylaşım ve organizasyon alanı şeklinde düşünülmüştür.Zaten diğer büyük gruplarla birlikte büyük çaplı organizasyonlarda planlarımız arasında yer almaktadır.

Ayrıca bu platformun, herkesin kişisel değer ve inaçlarına saygılı, siyasetten uzak, siyahla beyazın buluşabileceği, yapıcı eleştirilere saygılı, polemikten uzak olması en büyük arzu ve dileğimizdir.

Eksik kalan yerleri, diğer katılımcı arkadaşlar tamamlayacaktır ve konumuzda mecrasını bulacaktır.Şimdiden katkıda bulunacak tüm dostlara teşekkürlerimi sunarım.

Yeni sayfamızın güzel dostluklara vesile olmasını dileğiyle hayırlı ve uğurlu olsun.Tüm balık avı net. ailesine selam ve sevgilerimle, sağlıcakla kalın...

Avci-hayalet ve Hasanhoca bunu beğendi.
  2. exape

exape alirıza

Favori Kamış:
    Vega Potenza , Italcanna Futura ,FF Fury Caster,Okuma V-System 2,40 10-30
    Favori Makine:
    Shimono Bullseye 9050 XT ,Daiwa Tournament z45 , Shimano Engetsu C3000HGMS
    En İyi Avı:
    Lüfer,palamut 1,8 kg.
    isa abim benim yeni sayfamız hayırlı uğurlu olsun nice organizasyonlar ve av raporları paylaşmamız dileği ile...

Avci-hayalet bunu beğendi.
  3. 39348

39348

Her türlü destekle sonuna kadar yanındayız İsa abim. Nice hayırlı organizasyonlara....

Bu arada nacizane önerim Anadolu neferleri olarak isimde Anadolu olmalı.. Bu arada "Anadolu Neferleri Balık Avı Dostları" fena olmadı :D

4. serkan34

serkan34 serkan

İsa abicim yeni sayfamız hayırlı olsun.

5. isottevfik

isottevfik Tevfik

Favori Kamış:
    SHIMANO Catana BX 240 Tele
    Favori Makine:
    SHIMANO BIOMASTER 5000 CFB
    Kısa ve öz olmakla beraber, çok geniş, güzel duyguların anlatıldığı bir sayfa olmuş. :thumb: :thumb:

Tüm duygu, dilek ve düşüncelerinize katılıyor, sitenin kurulmasında emeği geçenlere, bende teşekkürler ediyorum.:clap2: :clap2: :clap2:

Avci-hayalet bunu beğendi.
  6. fatihh

fatihh Fatih

Favori Kamış:
    Fury Caster ,L.Effe SeaMaster 4,20 Surf,ProCatch CS Ultra-2.40;Protackle FW-TS 3.60
    Favori Makine:
    Penn Affinty 7000, Okuma Avanger 30b
    Hepinize hayırlı uğurlu olsun..

7. aykut34

aykut34 AYKUT

Favori Kamış:
    lineaeffe spider surf
    Favori Makine:
    okuma salina16000
    En İyi Avı:
    aynalı sazan
    selamunaleykum arkadaşlar hayırlı ugurlu olsun saygılar sunarım

süper trakyalı

8. er41han

er41han Erhan

En İyi Avı:
    İstavrit, Kefal, Mırmır
    SELÂM VE SEVGİLERİMLE...

Sevgili dostum İsa, öyle hoş vede bir o kadarda güzel, herşeyi izah etmişsinki bize söyleyecek söz kalmamış desem yeridir, bize düşen sadece bu güzel sayfanın yanında, tüm iyi niyetimizle destek olmak kalıyor düşüncesindeyim... ;)
    Yeni açmış olduğun bu sayfada tüm güzel düşlerinin gerçekleşmiş olduğunu görmen dileğiyle.... Selâm ve Sevgilerimle... mrsparkle :thumb:

9. sabriyazici

sabriyazici sabri

isa abi gece gündüz soğuk sıcak balıklı balıksız birçok organizasyonda keyifle hep beraber yürüdük bundan sonra yine keyifli ve güzel organizasyonlarda.hepberaber bütün.Dostlarla sağlıklı ve hayırlı birşekilde.yürümek nasip.olur.inşaallah.hepimize hayırlı.olsun.herkese.trofeli.avlar.nasip.olsun.sağlıcakla.kalın

10. melikşah

melikşah ........................

İsa merhaba:)
    Yeni sayfanın herkese hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.
    Çok güzel yazmışsın tebrik ederim, benimde bu arkadaşlık,dostluk ve kardeşlik çorbasında bir tuzum olursa sevinirim.
    Görüşmek üzere tekrar hayırlı olsun:)

11. ovunc41

ovunc41 övünç karlıdağ

Favori Kamış:
    Trabucco İridium Distance 4.20 3p,Ryobi Komatsu 3.75 50-150 ,Spro GTPRO 2.40 15-40 3 parçalı spin
    Favori Makine:
    Shimano Aernos 4000 FA,Shimano Ultegra XSC 5500,Shimano Catana 4000,Ryobi Ecusima 8000vi
    En İyi Avı:
    kiloluk eşkina,1.1 kg mırmır,lüfer vs..
    abi hayırlı uğurlu olsun çok güzel bir anlatımla güzel bir özet yapmışsın..
    yakınlarda görüşmek dileğiyle selamlar..

12. Şimal

Şimal İsa Sivri

Favori Kamış:
    Lineaeffe Surf Mill 4.20
    Favori Makine:
    Daiwa Emcast Plus 5000
    En İyi Avı:
    Balık Avı Dostlarım...
    Sevgili Ali, ilk mesajla açılışı yapmışsın, eksik olma kardeşim:)
    Metinim, aslında burayı belirttiğim gibi sadece bir grup olarak değil, herkesin ortak buluşma alanı olarak düşündüğümüzden böylesini daha uygun gördüm.:)
    Amin kardeşim, herşey çok güzel olacak inşallah:)
    Değerli Tevfik abim, duygu ve yorumun için çok teşekkürler, sesimizin İzmit ve Bursadan duyulması çok güzel, umarım Erzuruma kadar sesimizi ulaştırırız:rolleyes:
    Amin Fatih kardeşim hepimize, bazı şeyler zamanla anlaşılır, bu konuda biraz sabırlı olmamız lazım:)
    Çok şükür kavuşturana Trakyalım, özledik senimrsparkle
    Allah razı olsun Erhan abi, körfezin güzel insanlarını her zaman burada görebilmek dileğiyle, sağlıcakla kal:)
    Mübarek insan Sabri efendi, hayır dualarını bizden eksik etme:p
    Erkan dostum, sen zaten her zaman kalbimizdesin, bundan sonra sayfamızda da olacaksın tabiki:thumb:
    Güzelliği gören, ona bakanın duygularıyla ilgilidir, tüm ömrün boyunca güzellikler seninle olsun Övünçüm:)

13. Itouch®

Itouch® Aytaç

Favori Kamış:
    Cedros Telesurf 4.20
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV65a
    Arkadaşlık, Kardeşlik ve Dostluğun, Sevgi ve Saygı içerisinde olması dileğiyle,
    Yeni sayfanın herkese hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim....

14. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    hayirli ugurlu olsun yeni gurubunuz Isa abi.

15. 4443

4443

Yeni sayfanızın güzel dostluklara vesile olması dileğiyle ...

16. cengiz doğru

cengiz doğru cengiz

Favori Kamış:
    lineaeffe surf mill 4.20,okuma v system 2.70 10-40 spin,lineaeffe xr boat
    Favori Makine:
    Daiwa entoh 4500,okuma safina pro 40
    Hayırlı ve uğurlu olsun yeni sayfa tüm Balık avı.net ailesine inşallah çok güzl dostluklar ve paylaşımlar olur

17. Şimal

Şimal İsa Sivri

Favori Kamış:
    Lineaeffe Surf Mill 4.20
    Favori Makine:
    Daiwa Emcast Plus 5000
    En İyi Avı:
    Balık Avı Dostlarım...
    Tüm dileklerine can-ı gönülden katılıyor, senden eski performansını göstermeni diliyorum Aytaçım:)
    Teşekkürler Roy, memlekete geldiğinde senide aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız:)
    Teşekkür ederiz, hep birlikte inşallah...
    Cengizim eksik olma kardeşim, bebişi benim için öp, yakında hep birlikte sana bir organizasyon düşünüyoruzmrsparkle

18. ovunc41

ovunc41 övünç karlıdağ

Favori Kamış:
    Trabucco İridium Distance 4.20 3p,Ryobi Komatsu 3.75 50-150 ,Spro GTPRO 2.40 15-40 3 parçalı spin
    Favori Makine:
    Shimano Aernos 4000 FA,Shimano Ultegra XSC 5500,Shimano Catana 4000,Ryobi Ecusima 8000vi
    En İyi Avı:
    kiloluk eşkina,1.1 kg mırmır,lüfer vs..
    saolasın İsa abim :)

19. ahtapot2

ahtapot2 Deniz

Favori Kamış:
    Okuma Cedros Telesurf 4,50 , Okuma Vsystem Spin 270 cm. 20-60 gr.
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV65 - Okuma PL865 - Daiwa Emcast Plus 5500 - Cabelas Tournament ZX4000A
    Selamün Aleyküm, herkese hayırlı akşamlar..

Aranızda bana da yer var mı :D

20. Şimal

Şimal İsa Sivri

Favori Kamış:
    Lineaeffe Surf Mill 4.20
    Favori Makine:
    Daiwa Emcast Plus 5000
    En İyi Avı:
    Balık Avı Dostlarım...
    Aleyküm selam Denizim, malesef kadro doldu.Belki seneye KPSS'ye girersen şansını bir kez daha deneyebilirsin:D

Şaka bir yana, her zaman tüm gücüyle bana destek olan, yaptığım tüm avlarda beni yanlız bırakmayan, en sıkıntılı anlarda yanımda olan, bana kardeşimdem bile yakın olan, bu sayfanın açılmasının en önemli mimarlarından olan can dostum Denize çok teşekkür ediyorum.İyiki varsın ve seni iyiki tanımışım Denizim, Allah dostluğumuzu bir ömür bozmasın.:)