Deniz,göl,nehir,orman

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında DERİN DARBE tarafından paylaşıldı.

1. DERİN DARBE

DERİN DARBE

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    SAZAN 3 KG.
    SLM DOSTLAR: Konuları inceledikçe görüyorumki ülkemizin her köşesi gün geçtikçe daha da çok kirleniyor.Bunları gördükçe hepimiz üzülüyoruz fakat üzülmek hiçbir derde deva olmuyor.Bu olaylara tabiatı severler olarak hep beraber tepkimizi göstermemiz lazım diye düşünüyorum.Şayet birlikte görüşüp fikirlerimizi paylaşırsak ve bu fikirleri hepimizin ortaklaşa bulacağımız yetkili adrese tepkimizi hep beraber gönderirsek belki birilerinin dikkatini çeke biliriz.
    Yoğun olarak DOĞRU ADRESE İMAİL GÖNDERİRSEK iyi olur diye düşünüyorum ve herkesi çalışmaya davet ediyorum.saygılar,sevgiler hepinize.
    DAHA GÜZEL BİR ÜLKE İÇİN HEP BERABER EL ELE....

2. mehmetozbodur

mehmetozbodur mehmet

Favori Kamış:
    olta, bot
    En İyi Avı:
    700gr çupra. 1 kg levrek
    Böyle Bir Adres Biliyorsan Veya Bilenler Varsa Yazsin Belki Işe Yarar. En Güzel Temizlik Kirletmemektir...................... Yine De Niyet Güzel

3. afet

afet

insan kirliliğini temizlemeden, çevre için yapabileceğimiz çok fazla birşey yok.
    toplumsal problemleri çözmeden ,ideal bir toplum olmak hayalciliktir.ödediğimiz su faturasından örnek vereyim, içtiğimiz suyun bedelini ödüyoruz, musluktan akan her damla için, ayrıca atık su bedeli ödüyoruz, bir okadar çevre temizlik vergisi ödüyoruz, bunlar tek faturanın içindeki katkılarımız, buna rağmen kendi kapımızın önünü süpürmekten gocunmuyoruz, biz amatör ruh ile yarınlar için ne yapabiliriz diye kafa yorarken, bir çimento fabrikasının filtresiz bacası çevreye doğanın 50 yılda yerine koyamayacağı hasarı veriyor, asfalt tuzlama için harcanan 1 ton tuzun çevreye verdiği hasarı onarmanın maliyeti 800 dolar. (1kamyon tuz 10 ton) üç beş konserve fabrikası Dünya litaratürüne geçmiş Uluabat gölünü bitirme noktasına getirmiş, demir fabrikası yurdumun en büyük nehrini pas rengine boyamış verilen ceza yada yaptırım arabamın egzosundan çıkan gaz için kesilen cezadan az.:( ne yaş kesilsin nede baş. yasalar doğrudan yana olsada, yeteneksiz yetkililerin yasama ve yürütmeden kaynaklanan yanlışlarını, tabiatın en yetkili mercii olan Allah'a havale ediyorum. sevgiler saygılar....http://www.kkgm.gov.tr/indeks.html

Son düzenleme: 30 Kasım 2006