Canlı Boru Kurdu ve Sülünez

Konu, 'Yemler ve Yemleme' kısmında mustva tarafından paylaşıldı.

1. mustva

mustva Mustafa

Sayın Arkadaşlar,

İzmir'den boru kurdu ve sülünez sipariş etmeyi düşünüyorum, sizlerin daha önce alışveriş yaptığı veya güvenilir (günlük taze gönderen) olduğunu düşündüğünüz satıcı irtibat bilgilerini paylaşırmısınız.

2. accuman

accuman mustafa kamil coşkun

Favori Kamış:
    OKUMA..
    Favori Makine:
    OKUMA-LİNEAEFFE....
    En İyi Avı:
    LEVREK..11.7 KG..
    KOLAY BE YA...

SİTEDE YOKSA NET TEN GİR ....""""İSMİR CANLI BALIK YEMCİLER""" BULURSUN.....KOLAY GELSİN VEDE RASTGELE....

3. medmarine2

medmarine2 Soner Coşar

Favori Kamış:
    Okuma Alumina 270 Mh
    Favori Makine:
    Shimano Nexave 4000 Fc
    Kadıköyde ince çizgi ve kartal güvencem de boru kurdu olduğunu duymuştum... Telefon ile bilgi alabilirsiniz.

4. cihato

cihato Cihat

Bende başlığı görünce yem şişi sipariş verdim. Daha sonra izmir den boru kurdu düşünüyorum. İki türlü mevcut. Canlı olanlar da yem şişine geçirmek için sorun yok. Fakat kurutulmuş olanlarda yem şişi ile başarı oranı nedir, sağlık şekilde iğneye geçer mi? Canlı alıp buzlukta muhafaza etmek daha mı mantıklı?

5. lecharmeur

lecharmeur Faruk

Favori Kamış:
    Vega Potenza Moon Star 425 - 150 - 220 gr & İtalcanna Kombat 4.20 cm - 220 gr
    Favori Makine:
    DAİWA WINDCAST Z 5000 & Penn Affinity 7000
    En İyi Avı:
    Bkz raporladığım avlar....
    Sevgili Mustafa
    Boru kurdu ve sülünezi İzmirden canlı getirmenin en mantıklı yolu otobüstür.Sana site isminide vereceğim lakin görüşmende otobüs ile yollamanızı istiyorum dersin,zaten buzun içine koyup gönderirler sende hemen soğutucuya koyarsan 3 gün canlı kalmalarını sağlarsın. MNG ye filan verdirtme sana teslimine kadar sorun olur ölebilirler ve yemler bi işe yaramaz dostum.

http://www.borukurdu.com
    Sağlıcakla kal

6. 20playback

20playback Osman

En İyi Avı:
    1Kg Akya :(
    en mantıklı yolu bir şiş ya da demir gibi birşey bulup kumluk bir plajdan çıkartmaktır sülünezi. çıkarması da kolaydır . internette birçok video,bilgi mevcut