İstanbulda Çinekop Yakalayan Varmı ???

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında NoFe@R!!! tarafından paylaşıldı.

1. NoFe@R!!!

NoFe@R!!!

Favori Kamış:
    TÜRK İCATLARI
    En İyi Avı:
    Kofana Tartmadım :)
    Bu son zamanlarda ben daha rastlayamadım kac gece sabaha kadar Beşiktaş ve Kabataş ta takıldım iki üç tane tutabildim nereye gitti bu balık merak ediyorum tutan varsa oraya gitmeyi istiyorum en çok zevk alarak tuttuğum balık çinekoptur :)

2. CIneKoP

CIneKoP

Favori Kamış:
    MITCHELL Pro8000/ Lineaeffe 3,90/ + AlbaStar 3,5/ Daiwa GS9/ Misina Kurşun vs ;)
    En İyi Avı:
    Kofana(1990-1998) -Palamut(2006)-Martı(2003 o hala gözküyüzünde;))
    Tayfun kardeşim Balatta Kadir Has'ın önünden arkadasım 24 adet cinekop almış dün sabah... Oraya bir bakmanı tavsiye ederim. Yarın sabah bende gitmeyi düşünüyordum ama haber gec geldi istavrit bulamadım.

Rastgelsin;)

3. NoFe@R!!!

NoFe@R!!!

Favori Kamış:
    TÜRK İCATLARI
    En İyi Avı:
    Eyvallah cumartesı akşam bi bakalım nedir ne değildir bu arada o tarafta hiç tutmadım suyun durumu köstek mesafesi olarak ne kadar olucak bi fikrimiz olsun diye soruyorum veya oralarda olursan daha yakından bilgi alrırız :)

4. CIneKoP

CIneKoP

Favori Kamış:
    MITCHELL Pro8000/ Lineaeffe 3,90/ + AlbaStar 3,5/ Daiwa GS9/ Misina Kurşun vs ;)
    En İyi Avı:
    Kofana(1990-1998) -Palamut(2006)-Martı(2003 o hala gözküyüzünde;))
    cumartesi gidemeyecem ben fakat daha evvel orada avlandım.
    fazla büyük iğne ve mantar kullanma.köstek 2m.kursun 50gr yetiyor çoğu zaman ama balık bazen ilerde olursa 75 de iş görür.akıntı yok vs vs;)

5. hunter33

hunter33 mustafa

Favori Kamış:
    olta kamış-nadıren zıpgın
    En İyi Avı:
    palamut-lüfer-eşkına 3,250.kg.istanbul,dan balık organızasyonları ıcın haberleselım
    selam...
    ben 06 12 2006 çarsamba gunu unkapanında ve eyupte ısım vardı. unkapanını gecıp eyup,e dogru gıderken sahıl boyunca bayaa ınsanlar olta sallıyordu.bır kenara cekıp bakmak ıstedım selam vererek yanlarına geldım(selam alan pek yok) ! fazla kalın takım ve malzeme kullanmıyorlar cok ınce ıstarvıt(kıraca)floto yapıp atıyorlar ucunun boslugunu alıp dıkkatlıce bekşıyor.o kadar hassas vuruyorkı balık ruzgar dıye sasıra bılırsın. yaklasık olarak 20 adet cınekop tutmus ve ben oradaykende tuttu ama ınanamazsın cınekopların boyutlarına ! o kadar kucukku ıstarvıtden de kucuk.ben saskınlıkla ızledım tabı bı yorum yapmadan ayrıldım.yaprak cınekop ama ınsan onu tavaya bıle koymaya utanır.benım raporum bu kadar.saygılar

6. NoFe@R!!!

NoFe@R!!!

Favori Kamış:
    TÜRK İCATLARI
    En İyi Avı:
    Eyvallah ustad napalım deniyecez şansımız yaver giderse balık tutarız Olmaz isede ho ş vakit geçiririz Herkeze teşekkürler ilginiz için

7. _ARES_

_ARES_ gökçen

Gel Gel üstad(TAYFUN) Kuleliye Gel Yemli Seyrek Ama Zevkli Yani Cok Makara Var!!!

8. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    arkadaşlar surda bu kadar burda bu kadar tutulmuş diyorsunuzda kaçtanesi çinekop onların pazar sabah 4 de kulelide gördüm adamların kovası fuldü ama hepside ufacık yapraklardı bu sene çinekop tırt lütfen başkalarının tuttugu yapraklarla gaza gelmeyin

9. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    ustam selamlar çinekop illaki şansımızı deneyenilim derseniz rastgele ama erdem abimin de dediği gibi bu sene çinekopun tadı yok geçen seneye bakaraktan zayıf inşallah gelecek seneye iyi çıkar hadi rastgelsin.....:)