KIRLANGIÇ videosu. elin oğlu ne güzel avlanmış

Konu, 'Videolar' kısmında webokur tarafından paylaşıldı.

1. webokur

webokur cihangir

2. serhatcenk

serhatcenk

Ben bu balığı çok seviyoum... Yunus bir, kırlangıç iki... Bana çok insancıl geliyor... Çocukken bir kez babam benim yanımda tutmuştu... Balık ağlamıştı... Sonradan öğrendiğime göre bu balıklar eşiyle birlikte gezerlermiş ve eşinin başına birşey geldiğinde diğeri de intihar edermiş... Benim oltama hiç takılmadı ama takılırsa yapacağım şey özür dileyip geri bırakmak olacaktır...

3. istanbulteam

istanbulteam Alparslan Altan

Favori Kamış:
    Yasal olan tüm oltalar
    En İyi Avı:
    96 adet istavrit
    ya bu balığa niye kırlangıç demişler bilen varmı

4. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    nasıl avlandığını göstermemiş ama ,bu arada gerçekten güzel balık bunun boyca 2 mislini evvelki hafta pazar günü kuşadasında tam tekne hizasında düşürüp kaçırdık arkadaşlar:(

5. webokur

webokur cihangir

mehmet abi ben o kadarını hiç görmedim ama heralde bende arkasından atlardım:D:D:D

6. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta

valla su soğuk olmasaydı kaptan atlıyordu az kalsın:D kulakları çınlıyordur şimdi Engin kaptan Kuşadası marinadan teknenin baş kısmındaydı birden bağırmaya başladı,kepçeyi getirsin biri diye kepçede bir bende var bende teknenin öbür başındayım elimdeki oltayı bırakıp kepçeyi kaptım kaptan o sırada balığı suya düşürdü balık yaklaşık 3-5 saniye su üstünde kaldı kepçeyi daldırıp çıkartamadık balığın bize gelesi yokmuş sanırım ama gerçekten bu videodaki kırlangıçtan 2 misli daha büyüktü kesinlikle rengide harikaydı,o yüzden derler ya kaçan balık büyük olur diye bu söze bir kez daha inandım ben.

7. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    inşallah serhat abi inşallah benimde dileğim bunu yapmak oltama kırlangıç takılırsa boy ve kg farketmez suya salacağım zaten her seferinde tazeliyorum bu sözümü:)