ıldırı'da çipura avı

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında rainman tarafından paylaşıldı.

1. rainman

rainman

Favori Kamış:
    her türlü olta
    Arkadaşlar duyduğuma göre Ildırı'da baba boylarda çipuralar oltalara atlamaya başlamış ben genellikle karareis çiftliğini geçtikten 4-5 kilometre ilierde bi yerde avlanıyorum mesela bu sabah 5-6 gibi oralarda olacağım katılmak isteyen arkadaş olursa beklerim... En son gidişimde 6 adet 500-600 gr. çipuralar almıştım ordan bakalım daha ne kadar büyümüşler herkese rasgele :)

2. Bir haftalık istikakımı cumartesi sabahtan öğlene kadar aldım....:D :D
    Size iyi avlar diler paylaşımlarınızı bekleriz.

3. rainman

rainman

Favori Kamış:
    her türlü olta
    ahmet abi zaten yazdığınız yazıyı okuduktan sonra ağzımın suyu aktı valla... Gerçi seferihisardan almışsınız istikakınızı ama bi de ıldırının hali ne bi de biz bakalım bari :)

4. Leon 79

Leon 79

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    500 gr Mırmır
    Selam arkadaşlar
    Allah avınızı daim ve kaim eylesin
    Selman kardeş seninle tanışmak isterim
    msn adresimi vereyim uygun oldukça muabet ederiz
    leon-79-@hotmail.com

Haydi Allah'a emanet

İbrahim ALİBEY

5. GÜNKO35

GÜNKO35

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    mırmır 400 gr
    hocam selam bende izmir karşıyakadayım bir kaç kez çeşme de avlandım .bu kara reis ne tarafta kalıyor yardımcı olurmusun .bir de çiftlik köyü bilen arkadaş varsa yardımcı olurlarsa sevinirim saygılar.

6. rainman

rainman

Favori Kamış:
    her türlü olta
    urlayı geçtilten sonra karaburun tarafına yol sapıyor ordan balıklı ova istikametinde giderken balıklıova içinde yol karareis çiftliğine doğru sola ok işareti verilmiş o yolda 10 km. kadar gidildiğinde çiftliğe varıyorsunuz... Daha önce verimli av aldığım o yer bugün çok sessizdi...Küçük balık doluydu ve çipuralar başka zamana kaldı :(

7. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Isterse köpek baligi kadar olsun Cipuralar. Daha cesmede olta acmam. Cesme dosyasini kapadim. Benden kacanlardir onlar. :D

8. Zaten onlarıda ben topluyorum üçer beşer.
    Birde Mutlu, toptan götürüyor ..:D :D :D

9. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Ben size Ercan'ı balık çiftliğine götürün dedim değil mi? Bakın işte küstü Çeşme'ye. Ah Ercan gitti çupralar gitti. :D :D

10. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Aslina bakarsan gittigimiz yerde balik ciftliginin 5, 10 metre yaniydi zaten. Ama yinede tik yok :) kaldiki ben Cesme ye balik yüzünden küsmedim. Nedenleri baska. :D

11. ergen

ergen

kacan Cipuralar

Merhaba Ercan, Merhaba Ahmet (Senkal)

arkadaslar o Cipuralari ben 1978 ve 1979 senelerinde orada birakmistim. Sonra 2001 de yakalamaga gittigimde Cipuralar beni tanimadi. Dediklerine göre onlari o zaman oraya birakan kisi uzun boylu, sirma sacli yakisikli bir delikanliymis:D :rolleyes: :D öyle benim gibi koca göbekli :mad: yasli:eek: kel kafali, dazlak biri :mad: degilmis.

Hadi gene üc bes gün yas farkiyla :mad: isi yirttiniz...

12. rainman

rainman

Favori Kamış:
    her türlü olta
    sayın abiler çiftliklerin yakınında balık olmamasının sebebini anladım...
    adamlar kıyı boyunca tüm sahil şeridinde ağ atıyorlarmış...Yazık oltacılara yaw :)