Fethiyede hangi balık nasıl avlanır

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı' kısmında baracudacı tarafından paylaşıldı.

1. baracudacı

baracudacı cihan

Arkadaşlar merhaba ben darıcadan cihan yardımlarınız için şimdiden çokkk teşekkür ederim. allah izin verir ise ellül ayındqa fethiyede olacağım fetiye'yi bilen arkadaşlar nerede nasıl hagi balığı avlarım yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

2. yamac6

yamac6 Mahmut

Favori Kamış:
    spro passion 5-25 gram atarlı
    Favori Makine:
    spro passion rd730
    En İyi Avı:
    Doğal Alabalık 40-45 cm civarı
    Bende şu an fethiyede tatildeyim ve bu sorunun cevabını merekla bekliyorum. sabah saat 06 gibi gibi belki balık avlayan birilerini görürüm diye limanı dolaştım ama kimsecekler yoktu.
    Fethiye konusunda yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

3. Eren Yılmaz ÇABUK

Eren Yılmaz ÇABUK Eren Yılmaz ÇABUK

Favori Kamış:
    Rooney WB Kamış
    Favori Makine:
    Shimano Spheros 14000
    En İyi Avı:
    Akya
    Bu aralar bol miktarda kupes var.Eğer tekneniz var ise yem satıcılarından teke alıp deliktaş denilen yerin şövalye adasına bakan tarafında küçük koycuklar var.O koycukların 100-200 metre açıklarında bol miktarda kupes avlayabilirsiniz.İkinci olarak köfrez içinde bir fener var.Mamun ile orada çipura-levrek-mırmır-barbun oluyo.Çipuralar son gittiğimde ufatkı ama gece denerseniz daha irilerini bulabilirsiniz.Ayrıca sabahları deliktaşa kadar olan koylarda sırtı çekerseniz şansınıza ceylan,turna, dip sırtısı çekerseniz sinarit kum lahosu gelebilir.Benden bu kadar başka arkadaşlar da yardımcı olacaklardır umarım.

4. guney

guney Güney

En İyi Avı:
    dostlarım
    limanda çayın denize karıştıgı yerde, levrek, zargana, kefal tutabilirsınız. kefal e kıbrıs sarması, dıp... tatıl zamanların da hiç 20 cm altında tutmadım. çok verımlı ve keyıflı dır. levrek ve zarganaya hiç ugraşmadım ama tutanları gordum.

saygılar...

5. zavullu

zavullu Soner

Favori Kamış:
    Alba star
    Favori Makine:
    Okuma Longbow
    En İyi Avı:
    47 cm Zargana,28 cm Kefal
    Kıbrıs sarması dip oltası nasıl hazırlanıyor...Beden...Kurşun ......ekmegi sardıgımız mantar şeklindemi.....

6. Eren Yılmaz ÇABUK

Eren Yılmaz ÇABUK Eren Yılmaz ÇABUK

Favori Kamış:
    Rooney WB Kamış
    Favori Makine:
    Shimano Spheros 14000
    En İyi Avı:
    Akya
    Ekmeği taşasatıyosun usta.