şubat ayında hangi balık

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında jisguy tarafından paylaşıldı.

1. merhaba üstadlar.amatör balıkçılık olayında yeniyim ve cumartesi günü galata köprüsüne balık tutmaya gideceğim.acaba şubat ayında galata köprüsünden hangi balıklar tutulur ve hangi takımla tutmamı önerirsiniz?şimdiden teşekkür ediyorum ve rasgele diyorum.

2. zorbiac

zorbiac emin

En İyi Avı:
    lüfer 34 cm palamut 44 cm
    Enes kardeş burdan anlatmakla inan olmaz.Ne çıkar nasıl çıkar felan. benım tavsıyem balıga gıtmeden bıgun once kopruye gıt sorustur gözlem yap nerde neye nasıl hangı saatte gelıyor. Bu şekılde daha iyi bilgi almış olursun.
    Genelde şubat ayı verımsızdır koprude.genellıkle rus kefalı olur bu ayda.
    az ıstavrıt az ızmarıt az çınekop bu ayda bolluk yoktur rus kefalı hariç oda eskı senelerdekı gıbı çok yapmıyor. kurtla veya çarpmayla alınıyor.Sen kurtla tut amator balıkçıya yakışan bı sekılde çarpma kullanma

3. mufi

mufi Muvaffak İŞMEN

Favori Kamış:
    kıyı balıkçılıgı standart malzeme oltakamışı ve makine
    Favori Makine:
    Daiwa GS 9
    En İyi Avı:
    her av iyidir yeterki usule uygun olsun
    Emine katılıyorum , önce etüt - araştırma - inceleme her yönü ile ardından işe soyunma .. :)

4. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Burda hava -8 yarin -12. Istanbul da sogukmus. Etüdden sonra muvvafak abimin ise soyunma olayini iyi düsünün :) bu havada en iyi balik çiflik olani.. Irice parçalayip tavaya.. Akabinde sicah helva insanin içini isitir
    Yinede baliga gidecekseniz rastgelsin. Umarim deger yiyeceginiz soguga

5. boşolta

boşolta radim özdemir

biraz önce köprüdeydim 5 li çapariye ekmek bağlıyolar atan 2-3 tane çıkarıyo