Özdere Balıkçı Barınağı

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında turan tarafından paylaşıldı.

1. turan

turan Turan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    oğlum 3,700 kg - 52 cm
    haftasonu özderede olacağım. kalacağım yerın yakınlarında balıkcı barınagı oldugunu gordum. buradan avlanna arkadaslar tecrubelerını payalsırsa sevıınırım.
    birde barınaktan olta atmak sıkıntı yaratırmı? zemın nasıldır ? vb...
    tesekkurler

2. onsilva

onsilva fatih

Usta ben özderede çipura aldım birtane oda askeriye gibi biryer war onun sag tarafından.baskada ne zaman ordan atsam öyle güzel bi balık avlayamadım fakat doğanbey tarafından baya levrek tutanları duydum..İnş güzel balık yakalarsın..Birde orda tepede bir otel war ismini hatırlayamıyom otelin altı kayalık onun sag tarafında sahil war iskele filan war ordanda dayım 600 gr lık çipura aldı onuda biliyorum orasıda av için ideal bence

3. sudak

sudak erol

Favori Kamış:
    el otası kıyıdan kamış
    En İyi Avı:
    2.260 kg antenli mercan şimdilik
    turan bende yarın sabah özderede olacağım at çek yapmayı düşünüyorum.kalemliğin solu merkez bankasının koyundayım.akşam üstü güneş batarken kalemliğin önündeki kayalıklarda olucam büyük ihtimal.gelirsengörüşürüz.iri olmamakla beraber kumsalda mırmır var

4. turan

turan Turan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    oğlum 3,700 kg - 52 cm
    erol abı ,
    cumartesı gunu malese 21 de ozderedeydım. balıga cıkamadım.

5. fish founder

fish founder Özgür

sevgili onsilva,
    forumdaki yazışmalarımız dahilinde mümkün olduğu kadarı ile temiz ve uygun dil kullanmaya çalışıyoruz.sms ve chat dilini kullanmamaktayız.
    sizinde bundan sonraki mesajlarınızda aynı dikkati ve özeni göstermeniz bizleri çok mutlu eder.şimdiden çok teşekkürler