Izmirdeki Kiyi Avlaklari Nerelerdir?

Konu, 'Bölgeler' kısmında aeakkus tarafından paylaşıldı.

1. aeakkus

aeakkus Alipaçino

Merhaba bu hobide yeniyim.İzmirde hangi kıyıda hangi balık türlerini avlayabiliriz?Narlıderede çipura ve levrek çıktığını duymuştum.Bu duyumum doğrumudur?Herkese şimdiden teşekkürler...

2. mehmetozbodur

mehmetozbodur mehmet

Favori Kamış:
    olta, bot
    En İyi Avı:
    700gr çupra. 1 kg levrek
    doğrudur....

3. ACARALPER

ACARALPER ALPER ACAR

Favori Kamış:
    KASNAK OLTA
    En İyi Avı:
    500 gr ÇİPURA
    Valilik emriyle Üçkuyular iskelesi ve Karşıyaka limanı arasında balık avlamak yasaktır. Sende göreceksin ki kimse bu yasağı dinlememekte ve durmadan o bölgeden balık yakalanmaktadır. Bu bölgenin dışını ele alacak olursak, isparoz, çipura, mırmır, levrek yakalayabileceğin balık türleri arasındadır. Bu bölgenin dışında da incir altı gibi, güzel bahçe gibi, narlıdere gibi, sahil evleri gibi balık avlayabileceğin güzel yerler vardır. Şimdiden rast gele.
    Haa bu arada unutmadan sende sakın yasak bölgede herkes avlanıyor bende avlanayım deme, Çünkü avlananların çoğunun bu yasaktan haberi bile yok. Yasak olmasının sebebi ise o civardaki balıkların ağır metal içermesi.
    Tekrar rast gele....

4. aeakkus

aeakkus Alipaçino

teşekkürler abilerim.umarım güzel avlaklar buluruz.sizlerede rasgele.

5. 35kalamarcı

35kalamarcı murat(35kalamarcı)

Favori Kamış:
    KAMIŞ OLTA KALAMAR ZOKASI
    En İyi Avı:
    kalamar avladım 1kg500gr ağırlığında idi kıyıdan yakalamıştımçok güzel bir gündü:))
    selam kardeşim iciraltına gelirsen sana yardımcı olurum kıyı avı konusunda elimden geldiğince beklerim ben devamlı oradayım hadi rasgele

6. tugay sahın

tugay sahın

Favori Kamış:
    olta,mısına
    En İyi Avı:
    1 kg levrek
    degerlı dostum ıncıraltına geldıgımızde senı nerden ve nasıl bulacagız yardımcı olurmusun.

7. sedatk

sedatk Sedat

İnciraltında bahçe kafeden turkuaz yönüne sahilden devam eedeceksiniz.Sağda büfe göreceksiniz.Büfenin hemen yanında yemciyi görürsünüz seyyar olacak. Turkuaz ın da karşısı konumunda kalıyor.

8. NeW_BeeTLe

NeW_BeeTLe Alp Vidinlisan

Favori Kamış:
    Yılmaz Classic 75lik Zıpkın
    En İyi Avı:
    1200gr Levrek
    inciraltında balık olarak neler cıkıyor acaba?bende fahrettin altay meydanında oturuyorum we izmirde oltayla hic avlanmadım ama bu kıs oldukca vaktimi harcamayı düsünüyorum...

9. recep29

recep29 RECEP

Favori Kamış:
    kasnak tekli olta
    En İyi Avı:
    2 kg çipura
    selam

slm kardeşim ben şuan ankaradayım ama izmirde avlandım. genellikle balıklı ova ve ıldırda çipura avına gittim. oralarda çipura boldur.özellikle tekedagı burnu.. ama ulaşımı zor tekne ayarlayıp buruna gidersen çok güzel av yaparsın. yada onun karşısındaki aynalar diye bilinen burunda ekim ve kasım ayları çipura için mükemmel uygun.rastgele.reco29@hotmail.com

10. tgurul@hotmail.com

tgurul@hotmail.com türkün

meraba gece avlanan varmı şu anda?