Teknede Bulundurulmasi Gereken Malzemeler

Konu, 'Tekne Donanımı ve Bakımı' kısmında Cesuryurek33 tarafından paylaşıldı.

1. Cesuryurek33

Cesuryurek33

Favori Kamış:
    Tekne-Olta
    En İyi Avı:
    Aynalı sazan 15 Kg
    Merhaba arkadaşlar.Teknede bulundurulması gereken malzemelerden paraşütlü havai fişek,Duman kandilini nerden bulabilirim daha önce alan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

2. ozan

ozan Ozan

deniz malzemesi satanlarda nevcuttur herhalde

3. yilmaztaha

yilmaztaha

Favori Kamış:
    Olta zıpkın
    En İyi Avı:
    Kofana
    İstanbul da
    En uygun ve kaliteli olanları karaköyde bulabilirsiniz. Dükkanın ismini hatırlamıyorum. Karaköyde sürmeli balıkçılığı biliyorsanız arka kapısından (ara sokaktır)kabataş ,istikametine doğru 10-15 metre ilerlerseniz sol kolda bir dükkan var. Bu işin uzmanıdırlar.Fiyatlarıda uygun. Can simitlerini, yelekleri ve diğer ekipmanları hem ucuz hemde kaliteli.Ancak nereden alırsanız alın işaret fişeği duman kandili,is kandili gibi aparatların son kullanma tarihine bakın. Üç sene kulanımları bulunmaktadır. Son kulanım tarihi az kalmış ürünleri almayın.
    Karaköyden kabataşa doğru tramvay yolundan ilerlerseniz akademi denizcilik diye bir mağza va oradada tüm malzemeleri tek elden bulabilirsiniz.
    Üçüncü terrcih galata köprüsüne girmeden sağa döndüğünüzde perşembe pazarının arka sokağıdır. Bütün denizcilik malzemelerini uygun fiyata bulabilirsiniz. Her türlü Tekne için lazım olan her türlü malzeme mevcutur.Ancak ilgili mevzuata göerecan simidi ve can yelekleri için sertifikalı olanları almalısınız. Aynı şey Yangın söndürücü içinde geçerli. ​

Son düzenleme: 4 Aralık 2007
  4. yilmaztaha

yilmaztaha

Favori Kamış:
    Olta zıpkın
    En İyi Avı:
    Kofana
    Bütün şehirlerde Liman yakınlarında deniz malzemeleri satan dükkanlarda bulabilirsiniz.

5. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Herhalde Toriklerdir. Kofanalarda olabilir.ispendek 13,8 kg, Kırlangıçlar.vs.vs.
    Güzel bir cevap yazmışsınız. ancak süresi dolanların yerine geri alıp yenisini veriyormu hizmet kalitesi önemli, dediğiniz dükkanların hiçbirinden alışveriş yapmadım. ilk yıllarda yapmıştım. ama bu işlerdeki kar marjını ve iskontaları hatırladıktan sonra bir tek kişi buldum ve onunla çalışıyorum araştırmadan malzeme almayınız.

kolay gelsin.

6. yilmaztaha

yilmaztaha

Favori Kamış:
    Olta zıpkın
    En İyi Avı:
    Kofana
    Süresi dolanların yerine yenisiyle değiştirilip değiştirilmediğini bilmiyorum. Ben ilk defa bu sene teknem için malzeme aldım. Bu şekil çalışan, yani eskisini alıp fiyat farkıyla yenisini veren dükkanları öğrenirsek bütün tekne kullanan arkadaşlar içinde faydalı olur. İlginize şimdiden teşekürler.

7. Cesuryurek33

Cesuryurek33

Favori Kamış:
    Tekne-Olta
    En İyi Avı:
    Aynalı sazan 15 Kg
    Sağol Ozancım

Ozancım sağolasın çok yardımcı oldun.Ben demekki yanlış yerde aramışım ben kasap hayriye sormuştum.