18-19 mayıs İzmir Tekneye ortak

Konu, 'Organizasyon Duyuruları' kısmında turan tarafından paylaşıldı.

1. turan

turan Turan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    oğlum 3,700 kg - 52 cm
    merhaba,
    18 mayıs pazar veya 19 mayıs pazartesi foça-çeşme- urla vb yerlerde av dusuncem var. ıstanbuldan mısafırım gelecek . 2 kısıyız. balıga cıkmak ısteyen varsa haberleslim. bır de tekne fıyatları hakkında sorum olacak. yukarıda soz ettıgım yerlerde 2-4 kısılık balıkcı motorlarını ne kadara kıralayabılırız. bunun bır pıyasası var mı?
    tesekkurler..

2. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Turan arkadaşım adı geçen yerlerde tekne ücretleri ortalama 100 YTL civarında, umarım size eşlik edecek arkadaşlarımız çıkar ve misafrinize birlikte bereketli, keyifli bir av günü yaşarsınız..

3. turan

turan Turan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    oğlum 3,700 kg - 52 cm
    iyi dilekleriniz için teşekkürler. ama 100 ytl 2 kısıyı bayagı bır yorar :) ortak cıkmassa kıyıdan sansımızı denerız. urla iskeleden av yapmak sorun yaratıyor mu?
    veya tavsıye edecegınız kıyı avcılıgı ıcın bır yer var mı?
    tesekkurler

4. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Haklısınız tekneyle gidecekseniz bir yada iki arkadaş daha bulmanız masrafların paylaşılması açısından daha iyi olacaktır :)
    Urla iskeleden avlanılmasının bir sakıncası yok, yeter ki balık olsun :) Açıkçası benim kıyı avlarım genelde pek bereketli geçmemiştir. Çeşme, Foça, Seferihisar buralarda denemelerim oldu ama sanırım kıyı avı için doğru yerlerde değildim:rolleyes:

5. turan

turan Turan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    oğlum 3,700 kg - 52 cm
    arkadaslar, teklifim cumartesi oglene kadar güncel olacak. herhangi bir gelişme olmassa basımızın caresıne bakacagız artık .:)