amatör balıkçılık sertifikası

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında onurkara tarafından paylaşıldı.

1. onurkara

onurkara ONUR KARA

slm ben balık tutmaya yeni başladım amatör balıkçılık setifikası cıkarmam gerekiyormuş bana yardımcı olabılırsenız sevinirimm

2. özgür14

özgür14 özgür

Favori Kamış:
    lineaeffe s-cruve spiral carbon
    En İyi Avı:
    sazan-9,5kg ve 38.5 cm mercan ( doğal alabalık)
    sevgili arkadaşım onur.Amatör balıkçılık belgesini 30 ytl karşılığında bulunduğun şehirdeki milli parklar şube müdürlüğünden temin edebilirsin.Bu belgenin yanında sana bir kitap vereceklerdir.Bunun içinde balıkçılık hakkındaki yasakları ve yasak olmayan dönemleri ayrıca bulunduğun bölgenin özel şartlarını içereceğinden sana faydalı olacaktır.Ayrıca bağlı olduğun tarım il müdürlüğündende ayrı bir belge çıkarttırabilirsin bunun herhangibir zorunluluğu yok ama sen yinede çıkart.Herşeyi usulüne göre yapmak en güzeli.Rastgele

3. OrhanCinoglu

OrhanCinoglu

Favori Kamış:
    kamış
    En İyi Avı:
    57 cm kefal 1,5-2kg arası
    ben caddebostandan 15 ytl ye aldım .size yemin ederim ki pasaport ve de vize almak daha kolay.böyle bir eziyet yok yanımda 3 tane daha ağabeyim vardı lanet olsun dedik 3 saatin sonunda aldık.kitapçık falan da vermediler.en kolay kartalda bi yer varmış 2 dakikada hemen veriyorlarmış.fiyat 30 ytl ymiş galiba

4. Hosgeldin Onur kardes keyifli ve güzel paylasimlar.

5. özgür14

özgür14 özgür

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    sanırım sizin oralarda baya bi sorunlu veriyorlar bu belgeyi.Buralarda ise o belgeyi bulundurmak zorunlu milli parklarlarda çünkü burada çoğu göller.Herhangi bir sıkıntı çıkmıyor ama sizede oralarda ALLAH kolaylık versin hakikaten eziyet çektiriyorlar size sanırım

6. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    Özgür bende aynı yerden aldım.Hatta önümüzdeki ay süresi doluyor nasıl değiştirecem diye kara kara düşünüyorum.Gidiyorsun 3 binada sana mekik dokutuyorlar.Bir ora bir buraya 10 dk lık işi 2-3 saatde anca bitiyor :eek::eek::eek:

7. özgür14

özgür14 özgür

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    abi sanırım nufustan kaynaklanıyor biz burada orman içi sularda avlandığımız için ve burada 2 yer haricindeki bütün göller milli parklara girdiği için almak zorundayız.5 dk veriyorlar hemen belgeyi.Sıkıntı olmuyor abi ama sizede allah kolaylık versin ve sabır versin.

8. onurkara

onurkara ONUR KARA

çok teşekkür ederim yardımcı oldugunuz için arkadaşlar hepinize rastgeleeeee 22 06 1984 A rh+

9. OrhanCinoglu

OrhanCinoglu

Favori Kamış:
    kamış
    En İyi Avı:
    57 cm kefal 1,5-2kg arası
    aynen öyle 3 bina arasında git gel bayıltıyorlar :mad: pasaport almak daha kolay nedir bu işkence anlayamadım:mad:

10. alpdoruk

alpdoruk alp doruk

alınması cok kolay olan bir belgedir