Aydın / Didim

Konu, 'Bölgeler' kısmında Manwe tarafından paylaşıldı.

1. Manwe

Manwe Ümit

Arkadaşlar didime gidiyorum tatil için, kalıcam baya. Özellikle altın kum tarafları olmak üzere nereden ne çıkar tavsiyesi olan varsa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

2. tugay sahın

tugay sahın

Favori Kamış:
    olta,mısına
    En İyi Avı:
    1 kg levrek
    gunaydın.
    oradan kumluk olmasından dolayı mırmır,cupra yapar

3. deePblue

deePblue na

gece geç saatlerde avlanın..

4. msakturk

msakturk mustafa

bende didimde çok güzel balık yakaladım didim girişte marina var oradaki adı taşburun derler orada normal kamış olta ile çok güzel lidaki, karagöz yakalarsınız. ayrıca sübye ile marinadan içeri atarsanız akşama doğru levrek ve yılan balığıda yakalarsınız oradaki marina çeşit itibari ile çok geniş.hatta ahtapotlar bile bazen kıyıa geliyor.aaaah ah anılanım canlandı o taşburunun dili olsada anlatsa :) rat gele iyi tatiller...

5. sedatk

sedatk Sedat

97 ve 98 yazlarını bende didim altınkumda geçirdim.Özellikle sabah saatlerine doğru sarhoş ingilizlerden:D fırsat kaldıkça limana gelmeden kıyıdan oltaları atardık.Mırmır, Çupra ve yılan balığı çok yakalardık.Dediğin gibi güzel anılar;)

6. Manwe

Manwe Ümit

Bilgiler için teşekkür ederim, sizinde anılarınızı canlandıran birilerine ihtiyacınız varmış vallahi :) Bi gün birlikte tutarız belki ;)

7. mustapha1

mustapha1 MUSTAFA GÜMÜŞ

En İyi Avı:
    Aynalı Sazan 2.5 kg
    Kimse sitye dahil olmuyor

Bana didim de çupra için bütün özellikleriyle bir takım önerin...
    150 tl ye kadar limitim var..

8. ugur35

ugur35 uğur

Favori Kamış:
    Remixon
    Favori Makine:
    RYOBİ KOBE 5500
    En İyi Avı:
    acemi şansı 3,5Kg Çipura;Karaburun/Çeşme
    Didim'e gidecek olan arkadaşlar,kıyıdan kenardan balık tutmak ile uğraşmasınlar,
    çok hesaplı fiyatlara gezi turları var.yani yaz aylarında gezi için çıkan tekneler,sonbahar ve kış aylarında balık avı yapmak isteyenleri gezdiriyorlar.
    sabah saat 5-5,30 gibi çıkıp akşam üzeri dönüş yapıyorlar.
    örneğin 15mart 2009 günü bizim arkadaşlar adam başı 20TL gibi bir ücret ödemişler.gerçi ogün şiddetli lodos vardı.ortalama 5-10 tane çupra çekmişler.
    yani 20tl verip iyi bir balık avı yapmak mümkün.
    kıyıdan balık tutmak isteyenler,gece mırmıra atabilirler.gezi teknelerinin olduğu limandan biraz daha ilerlerseniz daha iyi olur.altınkum civarı aşırı sığ bir bölge.ilerisi hem daha temiz.
    canlı yem didimde varmı ben bilmiyorum,ben giderken Söke'den almıştım,boru kurdu,mamun falan vardı.