sargos ve lahoz avı(09.10.2011)

Konu, 'Fotoğraflar' kısmında tolgabelice tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. tolgabelice

tolgabelice Tolga Belice

Amatör balık avlarımı paylasmak için paylasımımı kaldırıyorum

Son düzenleme: 10 Kasım 2011
  2. orhan kucukbicmen

orhan kucukbicmen Orhan Kucukbicmen

Favori Kamış:
    El ile balık avlarım, bu şekilde avlandığım için çok mutluyum.
    Favori Makine:
    penn
    En İyi Avı:
    32 kilo Akdeniz kılıcı.
    Sevgili Tolga ellerine sağlık güzel bir balık avı olmuş, bu avın güzel bir hikayesini senden dinlemek isterdik, birde nasıl tuttun hangi yemleri kullandın bu bilgileride açıklarsan hep beraber güzel bir paylaşım olur, senden bekliyoruz sevgiler hoşçakal.:) :) :)

3. orhan kucukbicmen

orhan kucukbicmen Orhan Kucukbicmen

Favori Kamış:
    El ile balık avlarım, bu şekilde avlandığım için çok mutluyum.
    Favori Makine:
    penn
    En İyi Avı:
    32 kilo Akdeniz kılıcı.
    Sevgili Tolga kardeşim bizler burada amatör balıkçılar olarak bulunuyoroz sadece olta ile belirlenmiş avları yapıyoruz ve paylaşıyoruz sen pareketeden bahsediyorsun, bu av amatörler için yasaklanmış ve sirküler dışı bence bu paporunuburada yayınlama hemen kaldırsan iyi olur, sadece amatör balıkçılar için yazılmış sirküleri oku ve ona göre avlarını bizlerle paylaş sevgiler hoşçakal.:) :) :)

4. Zıpkıncı İbo

Zıpkıncı İbo İbrahim Can

Favori Kamış:
    Cressi, Mares, Tusa
    En İyi Avı:
    18 kg Akya
    Facia

Arkadas paraketa ile yaptigi avin raporunu buradan kaldirmasa bile birazdan forum yonetimi raporu kaldirir zaten. Raporun kaldirilmasi tabi ki gerekli ama esas mesele su; acaba arkadasimiz yasaklanmis bir av araci kullandiginin farkinda mi? Ayrica yavru boyda lahozlar, orfozlar, limiti asmis olabilecegi gorulen sargozlarla dolu bu facia raporu hakkinda ne dusunuyor?...:confused: :eek: :mad: banghead

Umarim yeni oldugu icin bilmeden yapmistir ve hatasini anlayip bir daha yapmaz. Bir daha paraketa kullandigi avlarin raporunu burada yayinlamaz demiyorum, bir daha paraketa kullanmaz diyorum. :)

5. tolgabelice

tolgabelice Tolga Belice

Orhan abi bu av amator bir av degildi.Ama sitede paylaşma konusuna gelince gerçekten üzgün oldugumu söyleyeyim sadece olta kullanılarak yapılan avların paylasılacagını bilmiyordum.Balıkların boylarına gelince ise arada bir kaç tane sınırı geçmiş olan varsade birçoğu av için müsait irilikte.Bu konuda da daha dikkatli olacagımı temin ederim.
    simdilik elimde olan bir sarıkuyruk resmi yayınlayayım.Silikon yem kullandım.

http://imageshack.us/photo/my-images/17/29278110150280511443871.jpg/

6. Cihan

Cihan Yetkili Kişi

Forumda sadece amatör amaçlı balık avı yöntemlerini ve paylaşımlarını tartıştığımızdan; Tolga arkadaşımız da bilgilendiğine göre, konuda bahsi geçen ticari avlanma yöntemiyle gerçekleştirilmiş bu av için yapılabilecek yorumlarda amatör bakış açısıyla olamayacağından, konunun yoruma kapalı olması; hem bu yönden hem de konu sahibi arkadaşımız gibi bilmeyenlerin bilgilenmesi düşünülerek, daha uygun görülmüştür.

Biz amatör ve sportif amaçlı balık avcılığı ile ilgilenen bireyler için oluşturulmuş Tebliğ 2/2 incelemek için: http://www.balikavi.net/dokuman/teblig.php

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.