İzmir/balık tutulacak yerler

Konu, 'Bölgeler' kısmında Small hunter tarafından paylaşıldı.

1. Small hunter

Small hunter özgür sungurtekin

Favori Kamış:
    Silver star horizon
    Favori Makine:
    Remixon sunny 5000
    En İyi Avı:
    Yarım midye kabuğu
    Değerli abilerim ben izmir buca'da oturuyorum.İzmir bucaya yakın tatlısu veya tuzlusu avcılığı yapılacak yerler nerelerdir.(kordon dışında)yer bulammasam kordon'dan tutcam galiba.Birde kordondaki balık türlerini bilenler söyleyebilirmi ne tür balıklar var.Ben aslında bir kaçını biliyorumda bazılarından emin değilim bulunup bulunmadığından veya olup olmadığından.Zaten kimse hepsini biliyorum diyemez diyen yalan söyler.Daha bilmediğimiz neleri yaratmış Allah

2. fztyasin

fztyasin yasin özkan

öncelikle merhabalar bende aynı konunun takipçisiyim bucada oturuyorum arasıra foçadan tekneyle falan açılıyoruz ama sanırım bende kıyı balıkçılığına başlayacağım her seferinde foçaya kadar gitmek zor oluyor. umarım bol verim alabileceğimiz yerler önerilir şimdiden rastgele

3. greenpiiz

greenpiiz ibrahim

Favori Kamış:
    Mitchell Premier
    Favori Makine:
    Okuma Marshall
    En İyi Avı:
    15.460KG Trança
    Selamlar bende foruma yeni üye oldum adım ibrahim 26 yaşındayım.İzmirliyim sorunuza şöyle cevap verebilirim gitme imkanınız var ise izmir bölgesinde Çeşme , Karaburun ve Foça balık avında en verimli yerlerdir bu bölgelerde olan onlarca verimli avlak biliyorum . Şehir içinde ise körfezin iç tarafları yani kordon taraflarında balık avı yasak.Sağlık açısından pek tavsiye etmem . Uçkuyular vapur ıskelesı tarafında ise sahte sılıkon yemle havanın bozuk olduğu günlerde Levrek avlamak mümkün . Yakalayanda 2 kilodan aşşağı çekmiyor . dip olta diyorsan izmir icinde pek cazip bir yer yok açıkcası .

4. fztyasin

fztyasin yasin özkan

verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim vapur iskelesini deneyeceğim ne tarz bir takım tavsiye edersniz? bende sadece tekne avına yönelik takımlar var.

5. greenpiiz

greenpiiz ibrahim

Favori Kamış:
    Mitchell Premier
    Favori Makine:
    Okuma Marshall
    En İyi Avı:
    15.460KG Trança
    Klasik dip olta ile genelde mırmır seyrekte olsa lidaki ve cupra yakalamışlığım var . Özel mesaj yollayamıyorum ozelden gelen soruları o yuzden cevaplayamadım