İstanbulda Turna İçin Yer Ve Malzeme Konusunda Yardım !

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında BGundoner tarafından paylaşıldı.

1. BGundoner

BGundoner Batuhan Gündöner

Favori Kamış:
    Savage Gear XLNT 240 Savage Gear LRF 210
    Favori Makine:
    Okuma Trio 30S
    08,07,2012 DE BİR Turna avı organizasyonumuz var ama ki Gidecek Emin bir Yerimiz Yok Bu konu Yardımlarınızı Acil Bekliyoruz. Avrupa Yakasındayım aracım var.Şimdiden teşeekürler.idk

2. istcool

istcool Murat

Favori Makine:
    Okuma
    bende aynı bilgiyi rica ediyorum mümkünse PM özel mesaj atın kuralları biliyorum

3. GencoGnc

GencoGnc Genco

Bu başlığı takibe almalıyım

4. xxgokhanzz21

xxgokhanzz21 Gökhan

Favori Kamış:
    Albastar 4.20 krokodil
    Favori Makine:
    Banax 2000
    En İyi Avı:
    34 Cm alabalık
    İstanbulda turna çıktıgını bildigim yer şuanda Terkos gölüdür malzeme konusunda forumda bolca konu var.

5. bitirim034

bitirim034 BİLAL

Favori Makine:
    shımano
    En İyi Avı:
    aynalı sazan 30kg yayın 25 kg turna 5 kg
    *** batuhan.şimdi size nasıl desem bilmiyorum ama turna biraz geç kaldın moralini bozmak istemem ama illede gitcegiz diyorsan ist en yakın ve turnanın ençok oldugu yer tartışmasız terkos gölü.gerçi sabah erkenden gün agırırken şimdileri azda olsa balık yapıyor.hava iyice kızdırınca işler kötü.ama en azından piknik yaparsınız yer süper .ama size tavsiyem turnanın en aktif oldugu aylar mayıs 15 haziran 30 daha sonra eylül 15 ekim 30 diyelim garanti balık.trofe yapma ihtimalide çok yüksek.umarım yardımcı olmuşumdur.bol şanslar

6. BGundoner

BGundoner Batuhan Gündöner

Favori Kamış:
    Savage Gear XLNT 240 Savage Gear LRF 210
    Favori Makine:
    Okuma Trio 30S
    Verdiğiniz Bilglerden Dolayı Teşekkür Ederim. 12,07,2012 DE SORUN OLMAZSA SAZLIBOSNADA DENİYECEĞİM.Av raporunu Sitede paylaşırım.:) :) :)

Teşekkürler. :) :)

7. cnytersln

cnytersln cüneyt

En İyi Avı:
    kefal 1,200 gr
    ne oldu av raporu merak ettim yarın gitmeyi düşünüyorum terkos a turna için acaba trofe şansım varmı gecen sene 24 agustosta yine gitmiştim sabah 7 civarı ilk atışta 2 nolu kaşıga atladı 52 cm turna ondan sonra akşam 5 e kadar at çek yaptım artık kollarımda derman kalmadı kaşık canlı yem şamandıralı denemediğim yönten kalmadı tek vuruş bile alamadım yardımcı olursanız sevinirim.

saygılarımla. Acemi balıkçı