akülü motor

Konu, 'Motorlar' kısmında poseydon tarafından paylaşıldı.

1. poseydon

poseydon RAMAZAN AKINCI

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sinavrit 2,5
    arkadaşlar benim bir tane şişme taban botum var kürekle açılmakta zorlandığım için bir motor almayı düşünüyorum acaba bu akülü motorla ilgili bilgisi olan yada kullanıcısı olan arkadaşlardan tecrübe ve tavsiyelerini bekliyorum

2. seckinacar

seckinacar

Favori Kamış:
    surf kamış,cormoran big ben 6000 pi makina
    elektrikli motorlar sessiz çalıştığı için ve benzinden tasarruf etmek için 2. motor olarak sırtı çekmek için kullanılıyor genelde ,göl gibi durgun sularda kullanılması (botunuzun büyüklüğü ağırlığına göre uygun olan) bi tehlike arz etmesede denizde bu tip motorlara güvenip yola çıkmanın güvenlik açısından pek çok sakıncası olduğunu okumuştum .Bi internet sitesinde en son %20 indirim vardı elektrikli motorlarda özelden siteyi yazarım ilgilenirseniz

3. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Herhalde Toriklerdir. Kofanalarda olabilir.ispendek 13,8 kg, Kırlangıçlar.vs.vs.
    fazla sağlıklı bir yöntem olduğunu söyleyemeceğim dostum bence alma derim. daha değişik alternatif bir metod ara bence

4. kemalyaman34

kemalyaman34 Kemal

Favori Kamış:
    Muhtelif çap ve markalarda makina ve kamış
    En İyi Avı:
    Turna : 72 cm.
    ben kullandım akülü motoru. pek memnun kalmadım doğrusu. şimdi, elektrikli motora vereceksin 400-500 ytl. ardından akü alacaksın 150 ytl ye. ardından bir de akü şarj aleti 100-150 ytl ye. oldu mu sana 700-800 ytl. her seferinde saatlerce akü şarj et. 15-20 kiloluk aküyü taşı her seferinde. hem akülü motorlar çok akü yiyor. yani öyle uzun süreli suda kalmak için pek uygun değil. onun yerine 3-5 beygirlik 4 zamanlı olmadı 2 zamanlı bir yakıtlı motor al. 1500 ytl civarı. bana sorarsan benzinli motor al derim.

5. EREN07

EREN07 yusuf eren

Merhabalar;

Selamlar, siteye yeni üye oldum. Bir sorum olacaktı. Akülü motorlar sadece akü den mi şarj edilbiliyor. Yoksa ev de 220w dan da şarj edebilirmiyiz. Teşekkürler..

6. mka.mka

mka.mka Mesut

Favori Kamış:
    Shakespear Ugly Stick
    Favori Makine:
    Shimano Exage 4000 FB
    En İyi Avı:
    107 cm 9 kg Turna
    Akülü motorlarda dahili bir güç kaynağı yoktur Ayrıca aldığınız bir akü den güç sağlar aküyü de akü şarj cihazlarıyla evde şarj edeblirsiniz

7. Sürmene

Sürmene ferit

Favori Kamış:
    albastar
    En İyi Avı:
    ispari 500gr
    3 ay oncekı konular bunlar uzrınden 3 ay gecmıs :s