Ankara Malzeme Toptancıları

Konu, 'Takım Çantası' kısmında point.shot tarafından paylaşıldı.

1. point.shot

point.shot rıfat kayar

Favori Kamış:
    Spro Precision Hot Spin 210 cm 5-15 gr
    Favori Makine:
    Shimano Stradic 3000FI
    En İyi Avı:
    Anadolu Alası Gökkuşağı 63cm
    Arkadaşlar Allah nasip ederse 02-03 Haziran arası Ankara'da olacağım. Hazır gitmişkende çeşit çokluğunu göz önüne alarak Ankara'da ki av malzemeleri toptancılarını da gezmek ve eksiklerimi tamamlamak istiyorum. Bu toptancıların Dışkapı tarafında olduğunu duymuştum. Ulaşım konusunda ve oradaki satıcılara dair bilgi sahibi olan arkadaşlarımızdan yardım bekliyorum. Bunun yanı sıra Ankara'da Yozuri ve Rapala çeşitlerini bolca bulabileceğim satış noktalarını da iletirseniz çok sevinirim..

2. West_1979

West_1979 Mustafa KARATAŞ

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    ANKARA TEAM

rıfat bey gelince haberimiz olsun benim cebi yaz ben sana her türlü yardımcı olurum 1000 tane dükkan var hepsini seve seve tarif ederim sana 0532 565 3776

3. deePblue

deePblue na

ben ankarada yeni sayılırım :)
    öğrenebildiğim sadece sizinde tarif ettiğiniz gibi dışkapıdaki "yiba" çarşısı..
    bu çarsıda fazlaca av malzemesi satan dükkan var.ben girişteki dükkandan bir kere alışveriş yapmıştım ama cok kapsamlı bi alışveriş değildi..buraya ulus otobüslerine ve ya dolmuşlarına binerek cok rahat gidebilirsiniz..ulustaki heykelden yürüyerek 10 dakika bile sürmez.ayrıca ulustaki hanların içersindede olta malzemesi satan dükkanların olduğunu duydum
    saygılar

4. point.shot

point.shot rıfat kayar

Favori Kamış:
    Spro Precision Hot Spin 210 cm 5-15 gr
    Favori Makine:
    Shimano Stradic 3000FI
    En İyi Avı:
    Anadolu Alası Gökkuşağı 63cm
    Valla hızır gibisiniz dostlar, ellerinize sağlık...

Mustafa Bey numaranızı aldım ilginize çok teşekkürler, Belki kısmet olur Ankara'ya bir geldiğimde beraber ava gideriz..

5. West_1979

West_1979 Mustafa KARATAŞ

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    ANKARA TEAM

inşallah ne demek memnun oluruz.

6. gençolta

gençolta

Favori Kamış:
    4 adet remixon3.60 surf kamış remixon king makara2 remixon falcon remixon elite
    En İyi Avı:
    valla geçen yaz elim büyüklüğünde ispari tuttum
    abi malzeme alacaksan dışkapı çarşının içine gireceksin ama dikkat et çarşının içine birsürü dükkan var hepsinin fiyatları birbirine yakın hertürlü isteğinede cevap verirler bak buradada turgay abimiz var oda av bayii onunlada görüş en çok sana yardımıcı olur saygılar

7. Aradığın doktor üyelerimizden"06turna06" (turgay abimiz)irtibata geçerseniz yardımcı olur.