Yeniçağ gölü hakkında ?

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında absah tarafından paylaşıldı.

1. absah

absah Abbas ŞAHİN

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    En büyük balığı hep kaçırmışızdır :)
    Gönlünü oltaya kaptırmış tüm dostlara merhaba.yeniçağ gölüne gitmeyi düşünüyorum.daha önce hiç gitmediğim bir yer.bilgisi olan varmı,yada daha önce giden arkadaşlar varsa,gölde hangi balıklar var,kamp yapılabiliyormu... bilgi verebilirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler.

2. sazan58

sazan58 S.Şeref

Yeniçağ gölünde pullu sazan,aynalı sazan,kadife ve tatlı su kefali çıktığını biliyorum.
    01,07,2008 sezon açılışını orada yaptım.
    her taraf sazlık olduğu için yer sıkıntısı var.
    daha fazla bilgi istersen özelden yazabilirim.

3. absah

absah Abbas ŞAHİN

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    En büyük balığı hep kaçırmışızdır :)
    merhabalar.yeniçağa ve bolu daki bi çok göle gittim.kahroldum desem yeridir.hafta içi gittiğim yeniçağda yaklaşık 80 olta vardı.hiç abartmıyorum yarısıyla file atıyorlardı.içkisini alan gelenmi dersiniz bağıran çağıranmı dersiniz.ve sadece bir kişidede 400 gr lık bir kadife gördüm(fileyle tutulmuş) ne bendeki nede başkalarının oltalarına tek bir vuruş bile olmadı.gölcükte bile file atılıyodu.ormancıyı kavgayla zor getirip fileyi çıkarttırabildim.bu bilinçsizlik yakında hiçbiryerde balık bırakmaz.file kullanıpta bu yazıyı okuyanlara sesleniyorum allah korkunuzdamı yok ?

4. ayhan3482

ayhan3482 ayhan temiz

doru soluyorsunda arkadasım bu tırıvırı cıktı cıkalı en sakın balıkcı ve doga sever lerde bılem oruyorum kullanıyorlar kanunları bırazdaha cezaları agır olsa belkı kullanmaslar bunu buyuklerımız bılen bırılerı ne danısmak gerekıyo

5. fish founder

fish founder Özgür

aramıza hoş geldiniz diyebilmek amaçlı,

tanışalım bölümüne bir konu açsanız ve biz sizi daha güzel kullandığınız türkçenizle daha yakından tanıyabilsek,

ne dersiniz ?

6. eskina_man

eskina_man Murat

En İyi Avı:
    canlı bırakma yaptım, hala bekliyorum.
    bana uyar ...:D

7. Yakamoz

Yakamoz MUSTAFA

Favori Kamış:
    LINEAEFFE OYSTER CAST KAMIŞ 3.90
    Favori Makine:
    OKUMA TRAVERTINE TR55 MAKİNE
    En İyi Avı:
    DOSTLARIM

Sevgili Abbas kardeşim öncelikle sitemize hoş geldiniz.
    Ben eşimin ailesinin Bolu'da ikamet etmesi münasebeti ile her yaz sezon açıldıktan sonra Yeniçağ gölünde hem balık avı yapmak hemde tatil yapmak amacı ile gidiyorum.
    Dediğiniz gibi orada rezilliğin bini bin para tırıvırı atan mı içki içip edepsizleşen mi
    Kooparatif maskesi altında tekneyle ağ atan mı ( bu konudan daha önce bahsetmiştim http://www.balikavi.net/forum/showthread.php?t=32320&highlight=bolu )
    Gelelim çıkan balıklara sazan aynalı sazan kadife ve çay balığı dedikleri bir tür balık var
    Umarım yardımcı olmuşumdur sağlıcakla kalın

Son düzenleme: 24 Mayıs 2010