avcılar-ambarlı

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında halim üner tarafından paylaşıldı.

1. halim üner

halim üner

Favori Kamış:
    olta
    10/12/2006 günü ambarlıda balığa çıktık ama nafile kıraça en irisi 9cm hepsi denize bide okadar güzelbi kırlangıç geldiki 4cm oda denize geleceğe yatrım amaçlı o günü sadece 4tane 20,25cm arası mezgitle kapadık hayırlsı bu hafta sonuna.Kırlangıç küçük olmasına karşın harikabi varlıktı bide büyük olsa aşık olurdum herhalde.:)

2. hunter33

hunter33 mustafa

Favori Kamış:
    olta kamış-nadıren zıpgın
    En İyi Avı:
    palamut-lüfer-eşkına 3,250.kg.istanbul,dan balık organızasyonları ıcın haberleselım
    selam ...
    bencede ıyı yapmıssın gerı bırakmakla gecen gun unkapanı,balat tarafında rastladım adamlar cınekop dıye yaprak mınnacık cınekopların tepesıne cokmusler.ama farklı yerlerdede bı dene sarayburnu tarafları falan.saygılar

3. halim üner

halim üner

Favori Kamış:
    olta
    selam mustafa abi bu hafta sonu dayımla beraber kireçburnu taraflarına gitmeye niyetimiz var kısmet olursa bakalım.Hafta sonuna doğru siteye raporlar geliyo o raporlardan yola çıkarak hafta sonunu değerlendire biliriz.

4. simendifer

simendifer Sennur

Fotoğraflarını bekleriz Halim. Sen de Kireçburnu'ndan rapor verirsin bize artık :) Rast gele...

5. halim üner

halim üner

Favori Kamış:
    olta
    inşallah yakaladıktan sonra sizinle paylaşmak beni sevindirir.Bukadar ustanın arasında bi çırak.Ama atalarımız nedemiş boynuz kulağa geçer.Sen ve diğer üyelerden daha öğreneceğim birsürü şeyler var.

6. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    halim abi bende hastayım şu kırlangıca harika renkleri var insan kıyamıyor oltama ne kadar büyüğü gelirse gelsin geri salmaya niyetim var bakalım bi çekelimde güzel bitane resim alıp kendisini doğru suya geri iade :) :)

7. achills

achills Murat Tunalı

Favori Kamış:
    El oltası
    En İyi Avı:
    Kofana,kalkan,kırlangıçlar
    Geçtiğimiz pazar günü kayınpederimle beraber tekneyle Avcılar açığına gittik.Kıyıdan başladık ,gemileri bile geçtik her taraf kıraça kaynıyor.Zaten çoğunu suya geri saldım.Bir ara yunus sürüsü gördüm.Onlarda bayağı iyi avlanıyorlardı.Çapariye bu arada ufak bir mezgit geldi.Oda suyu iade.Sonra Yemliye döndüm tık yok.Anlaşılan balık olayı bitmiş.Eğer olağanüstü gelişmeler olmadığı sürece yaza kadar sezonu kapatmış bulunmaktayım...