istanbul sakarya karasu da nerede balık tutulur

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında serkanbey78 tarafından paylaşıldı.

1. serkanbey78

serkanbey78 serkan

Favori Kamış:
    3 adet olta (üzerindeki terimleri çözemedim)
    En İyi Avı:
    13 cm istavrit
    merhaba arkadaşlar. bu hafta sakarya karasu ya gideceğim. orada hem deniz hem yakınında göller varmış orada balık tutulacak biryer varmı daha doğrusu hangi tür balıklar tutulur. artık zaten sık sık gideceğim çünkü ailem orada yazlık aldı bilen varsa yardımcı olsun lütfen

2. dede

dede kema ldede

selam ben şuan kocaalideyim sakaryada yayın var fakat biraz sabır istiyo ben melene gittim bişey yok sakarya nehrinden sabredersen yayın alırsın sana rastgelsin

Son düzenleme: 17 Temmuz 2008
  3. dede

dede kema ldede

selam ben şuan sakarya kocaalideyim sakarya nehrinde yayın var melende balık yokdenicek kadar sakarya nehrinde balığı alırsın yanlız yemolarak solucan iğne olarak 5 numara kullanıcansana rast gelsin

4. serkanbey78

serkanbey78 serkan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    13 cm istavrit
    çok sağolasın. 5 numara iğne dedin ama pek anlamam onlardanda artık ümraniyede bir yer var oradan alırım. birde bu siteye girince kafayı fena taktım artık balıkçılığa, kendime gözlü bir balıkçı çantası hazırnlayacağım. içinde neler olması lazım bu konudada yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. dükkana gitsem kazık atar doldurur herşeyi çantaya ne bilem. benim 2 oltam var. normal boyutlarda.

5. serkanbey78

serkanbey78 serkan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    13 cm istavrit
    abi ilkkez bir nehirde tutacağım nasıl hazırlayacağım malzemeyi, neler lazım, mantar falan takmak gerekiyor sanırım. bundan söz edebilirmisin. inan bilgim sıfır benim. yem nasıl takacam nerden bulacam vs. bak başını ağrıtmak istemiyorum abim vaktini almakta o yüzden kısaca yazsan valla çok makbule geçecek hemde çok sevaba...

6. coolpasbal

coolpasbal harun

Favori Kamış:
    1090 400 D.A.M QUICK 4000FD MAKİNA ve 2009820 D.A.M ASTRAL X-COMPETITION 820 CM KAMIŞ
    En İyi Avı:
    lüfer
    çok umutsuz

bence maşukiye yakın orada alabalık çiftlikleri vardı eskiden manzara süper tepeye çıkınca bir tarafta körfez diğer tarafta sapancayı görürsün manzara orman akan şırıl şırıl dere ve garanti balık bunu yap daha çok eğlenirsin:)

7. absah

absah Abbas ŞAHİN

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    En büyük balığı hep kaçırmışızdır :)
    serkan merhaba.eğer sakaryada balığa gideceksen dip oltası kullan.veya bir dip bir mantarlı atarsın.istediğin gerekli bilgiler site içerisinde mevcut.veya malzeme alacağın av bayiside sana bağlama tekniğini,hangi malzemeleri alman gerektiği hakkında bilgi verecektir.hadi rastgelsin.

8. serkanbey78

serkanbey78 serkan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    13 cm istavrit
    çok teşekkürler dostlar. hayatımda hiç büyük balık yakalamamış 10 yıllık bir balıkçıyım. inşallah bunu bozacaz. akşam balık malzemecisine uğrayacam ve güzel bir çanta hazırlamak istiyorum görüşürüz

9. serkanbey78

serkanbey78 serkan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    13 cm istavrit
    Sakarya Da Balik Yokkkkkk

Merhaba Arkadaşlar. Biraz önce Sakarya Karasu Daki Göl Den Geldim.
    Epey Büyük Göldü, Benden Başka En Az 7-8 Balikçi Daha Vardi, Herkes Olta Salliyor Ama Tek Bir Kişi Kefal Tutmuş Küçük Bir Tane (galiba Adi Kefaldi Tam Bilmiyorum Yeniyim Kusuruma Bakmayin). Yaaa Ben Istanbuldan Gelirken 3 Tane Kamişli Makinali Olta Ve Av Bayisinden Bir Düzine Iğne Mantar Vs. Malzeme Aldim Geldim. Elim Boş Kaldi, Yarinda Son Bir Kez Deneyecem Ve Gece Maalesef Ver Elini Istanbul Yolu. Balik Bitmiş Burda Galiba. Artik Istanbulda Biryer Bulabilirsem Orada Tutacaz Gibi Görünüyor.

10. enesalbayrak

enesalbayrak

Bende dün sapanca gölüne gittim bi kaç kişi kızılkanat tutuyodu o da istavrit kadar :( güya gece kalıp bugünde devam edecektik ama baktık tık yok hemen istanbula geri kaçtık :(

11. troy54

troy54 şener

serkan kardeşim karasuda ben sana mantar zevki alıcağın yerleri söyleyim yeni mahalle sakaryanın karasuya aktığı yer burada mantarlı solucan kurt yeni mahaallede yalnız kordon boyunu yasaklamıslr teknelerın olduğu yerde solucan kurt ve yağu t ciğer yalnız yürekleri tak cok balık var çünkü yem bırakmazlar ciğerin içindeki yürekleri ayır onları takarsın
    ufak parçalar halinde büyüklüğü mısırdan ufak olsun solucanada güzel salıyor balık burada eğlenirsin kancan 10 11 numara arada arada 200 300 gram kızıl kanat yürekle gümüş balığı gömme nadiren kaptırgada çıkıyor 2 inci yer küçük boğaz burasıda güzel yer yalnız burada biraz sabretmen lazım aralıklı salar dipte atabilirsin burada yine karasuya yakın tuzladada güzel balı salar

12. TYG2007

TYG2007 ZAFER GUL

reeling ***lar.... yorımlara baktım çok eskii.Ramazan bayramı bitiminde KARASU da olacağım..Balık nerelerde tutabilirim..ne çıkıyor ? bilgi verirseniz sevinirim.