irfanlı barajı

Konu, 'Bölgeler' kısmında kuzey444 tarafından paylaşıldı.

1. kuzey444

kuzey444 haydar coşgun

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    turna 1.5 kg
    geçen sene gittiğimde çok güzel av yapmıştım.bu sene ankara civarında sazan fazla yok diyorlar.ben yinede gitmeyi planlıyorum irfanlıya,inşallah güzel av olurda hafta başı sizlerle paylaşırım şimdiden sabırsızlanıyorum birde buradan yardım istememe rağmen fazla yer ismi vermek istenmiyor yada ben öyle hissetim herşey paylaşıldıkca güzel değilmi?

2. rıfat yaman

rıfat yaman RIFAT YAMAN

Favori Kamış:
    alba star akina ve kamış
    En İyi Avı:
    yıl 1992 ankarada aynalı sazan 16.5 kilo
    arkadaşım ben sana ankaranın her yerini söylerim amam 8 yıldır ankarada değilim ama irfanlı olabilir kesik köprü olur sarıyar barajı beypazarında çamlıdere bayındırbarajı eğrekkaya yine eski istanbul yolundan geredeye ghiderken sol kol üzerinde ve kızılırmak dikilitaş odtü kartın varsa eymir gölü gölbaşı ve sana bir yer daha burayı biraz zor bulursun ama yinede anlatayım kurtbogazının bitimişnde solda çeştepe köyü var çeştepe köyüne dön köyü geç esenler köyüne doğru virajı çık virajın bitiminde 300metre sonra sağa yol girer traktör yoludur o yoldan 1 km aşşağı in gölet var gölette sazan var ama gölete girme sülükte var rasgele

3. kuzey444

kuzey444 haydar coşgun

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    turna 1.5 kg
    sağol üstat ilgin için teşekkür ederim ama 8 yılda buralarda çok şey değişti.mogan,eğmir bitti bayındırın adı mavi göl oldu ordada su çok az kaldı kurtboğazından geçen sene geçtim ordada su bayağı çekmiş bir tek irfanlıdan umutluyum.yinede ilgin için çok sağol belki kurtboğazınada gidebilirim gidersem tarif ettiğin yeri arayacağım.dostçakal.